Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA zapowiada Total War: Atilla. Są szczegóły, screeny i trailer

23 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc jakby zrobili to na odpowiednim poziomie to z chęcią pograłbym nawet w Troy : Total War ;p. Co do błędów w TW:R2, oczywiście po premierze gra przez 3-4 miesiące potrzebowała optymalizacji i modów poprawiajacych grafike bo gra była wizualnie gorsza od Shoguna i chodziła tragicznie nawet na bardzo dobrych maszynach. Obecnie po wyjściu EE mam przegrane około 50h i nie spotkałem się z mniej lub bardziej irytującym bugiem może poza blokowaniem się oddziałow w trakcie marszu przy 10k+ ludzi na mapie. Graficznie natomiast jednostki wyglądają przyjemnie i nie potrzeba już bawić sie z GEM''em lub innymi modami. Szkoda, że to już ostateczna wersja gry bo zawsze będzie czegoś brakowało ale moim skromnym zdaniem to i tak najlepsza część TW w jaką grałem. Wynika to pewnie po części z mojego zamiłowania starożytnością bo w pierwszą część Rome''a przegrałem około 1,2k godzin przy niecałych 500 na wszystkich innych TW. Odnosząc się do nowych części TW, Attila pewnie wprowadzi jakieś nowości ale szału bym się nie spodziewał. Natomiast zamiast Warhammera wolałbym TW w realiach Tolkienowskiego Śródziemia jak Third Age Mod do Medievala II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na total war w okresie, gdy broń palna była już rozpowszechniona ale starcia wręcz nadal odgrywały ważną rolę. Z chęcią rozegrałbym bitwę, w której zamiast wielkich oddziałów, tworzących prostą linię byłyby też mniejsze, atakujące z ukrycia w różnych miejscach. Walki w dużych miastach urozmaiciłyby monotonię dotychczasowych bitew. Tej grze brakuje czegoś, co mogłoby zaskoczyć gracza po kilku starciach.
Jeżeli chodzi o Total war: Rome 2, to kupiłem tę grę w sierpniu i nie żałuję. Gra być może w dniu premiery nie prezentowała się najlepiej ale dostarczyła mi (i zapewne jeszcze dostarczy) wiele godzin przyjemnej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jakaś sekta na forum, która zasuwa swoje mantry nie zauważając, że świat się zmienia? Dlaczego mam nie kupować kontynuacji świetnej gry -zdecydowanie najlepszej w serii? Po przedwczesnym debiucie od roku mamy regularne łatki i dodawanie nowej zawartości. W obecnym kształcie gra jest znakomita i wsadźcie sobie te hejty wiecie gdzie. Możecie sobie toczyć pianę ile chcecie, kupiłem wszystkie DLC i na pewno kupię też Attilę - bo zapowiada się wyśmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować