Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NHL 15 - recenzja

6 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2014 o 15:41, Gohan1989 napisał:

Aha czyli NHL 15 ma wszystko to co niema fifa (Plusy) ale z powodu braku paru trybów
to zaniżona nota? Jakby fifa była taka jak nhl to nota była by 9-10


Paru trybów? Chyba parę trybów to ta gra ma, nie ma za to całej masy innych. EA spóźniło premierę o kilka miesięcy, trzeba było wydawać w okolicach Wielkanocy, bo to wygląda jak pisanka - piekna na zewnątrz i pusta w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję recenzentów. Gameplay majstersztyk, gra się uber fajnie, czerpie z tego przyjemność ale jednak nota 6.0 bo nie ma wystarczających trybów? Pfff w innych sportówkach pokroju fif trybów nawalone że nie wiadomo jak po tym menu się poruszać, coś spartolą na tych gameplayach ale noty po 8-9 dostają O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem NHL 15 na XBOX 360 i prosze o wyjasnienie,czy sa dwie rozne werse wizualne tej gry? Nie widze komentatorów TV , loga TV itp ..., wyglada to zupełnie inaczej niz na filmikach You Tube i niz w opisie recenzji powyzej. Przypomina mi bardziej 14 lub 15.Menu mam po lewej jak wewczesniejszych odsłonach a na filmikach widac wszystko w ramkach.Czy musz epobrac jakas łatke? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować