Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nasz człowiek w Japonii: dalsza podróż szlakiem gier wideo

10 postów w tym temacie

Wyśmienite te teksty. "Nasz człowiek w..." powinny się stać stałymi artykułami na gram.pl, ale tylko jeśli pisałby je pan Nagórski! Dlatego sobie i Panu życzę jak najwięcej podróży i ochoty do pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Antosz, Ichibanboshi-kun
Dziękuję za życzliwe komentarze (i te, i pod poprzednimi tekstami). Cieszę się, że się podoba.

Co do stałych artykułów, to ciężko byłoby co tydzień znaleźć coś ciekawego i opisać to na 10k znaków. Ale nie martwcie się, w serii przewidziane są jeszcze dwa teksty - i oba dotykają tematów, o których nawet w anglojęzycznym internecie nie znajdzie się informacji. Tak że łącznie cykl będzie miał sześć artykułów i może potem jeszcze kiedyś jeden czy dwa, jak się znajdzie jakieś interesujące zagadnienie, choć trochę powiązane z grami.

A pod koniec roku jest zamówiony zupełnie inny cykl, ale ćśśś, to tajemnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisuje Pan może jakieś jeszcze inne teksty? Na przykład takie związane bardziej z Japonią samą w sobie niż z jej grową stroną? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ichibanboshi-kun
Nie, z różnych względów nie korzystam z żadnych mediów społecznościowych. Ale moje teksty na Gramie Mielu pimpuje na FB i Twitterze, więc można śledzić jego - poza moimi trafisz w ten sposób na inne fajne arty. Profit!

@Terem
Skończmy z tym Panem, jak powiedział mój kolega z którym trenowałem karate: "na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze". :) Doceniam grzeczność, w internecie rzadszą nawet niż w realu, ale nie musisz pisać tak oficjalnie.

Co do pytania o inne teksty, to niestety nie. Nikt nie chciał kupić (a mam parę fajnych opowieści, od zwiedzania Gunkanjimy, po japoński seks-biznes), a na blogowanie szkoda mi czasu. Natomiast parę moich rzeczy okołogrowych można znaleźć w internecie na innych stronach - Polygamia, Gamezilla, Jawne Sny etc. Trochę o Japonii pisałem na JS:
http://jawnesny.pl/author/bartlomiej-nagorski/ (cross-check z tagiem http://jawnesny.pl/tag/japonia/ ), trochę też na Polygamii, np. tu:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11319116,Wstrzasy_wtorne___cyfrowe_ofiary_trzesienia_ziemi.html czy tu:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,7832811,Lumines___Japonia_w_pigulce.html
(to mój pierwszy poważny tekst o grach ever, przedtem tylko blogaskowe popierdółki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować