Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kosmiczna cywilizacja - zapowiedź Civilization: Beyond Earth

15 postów w tym temacie

W piątym akapicie zdanie: "Kilkadziesiąt początkowych tur to dążenie do technologie pozwalające na odetchnięcie." Nie brzmi to zbyt poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W piątym akapicie zdanie: "Kilkadziesiąt początkowych tur to dążenie do technologie
> pozwalające na odetchnięcie." Nie brzmi to zbyt poprawnie.
Oczywiście. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na screeny to myślałem, że przez pomyłkę znalazł się tam screen z drzewka technologi Endless Space. Bo co by nie mówić są bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę się tej gry doczekać. Wszystkie ujawnione elementy wyglądają bardzo zachęcająco.

A ja w przeciwienstwie do Ciebie poczekam cierpliwie bo juz nie raz hype byl duzo wiekszy niz rzeczywistosc.. Pamietaj ze PR nie spi i aby sprzedac gre pocaluja ludzi nawet w dupe i powiedza ze tam brudno bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 17:38, Phoenixpl napisał:

A ja w przeciwienstwie do Ciebie poczekam cierpliwie bo juz nie raz hype byl duzo wiekszy
niz rzeczywistosc.. Pamietaj ze PR nie spi i aby sprzedac gre pocaluja ludzi nawet w
dupe i powiedza ze tam brudno bylo..


Prawda, powinien to przeczytać każdy kto kupuje gry w pierwszym terminie. Mnie jest wygodnie mówić, bo nie stać mnie na premierówki (inne priorytety), więc wiem że się nie nadzieję na kiepską grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na sam koniec weprzeć się jednostką specjalizującą się w szybkim odkrywaniu terenu, która dotrze do artefaktów porozrzucanych po mapie
Z materiałów zamieszczonych przez twórców jak i gameplay''ów wiadomo, że jednostkę o której mowa (Explorer) posiada się zawsze na start gry, nie ważne jakie wybory się podejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że forum mojego posta zeżarło...

Napaliłem się na ten tytuł jak szczebaty na suchary. Wiążę z nim ogromne nadzieje i liczę na wieeeeele miło spędzonych godzin. Mam wprawdzie drobne obawy, że zamiast rozwijać cywilizację, będziemy mieli na początku turowego StarCrafta, ale, jak napisałem, są to DROBNE obawy :) Teraz trzeba wytrzymać jeszcze miesiąc, może wypadałoby trochę poćwiczyć na "piątce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 14:23, Ring5 napisał:

Napaliłem się na ten tytuł jak szczebaty na suchary. Wiążę z nim ogromne nadzieje

Ja też się napaliłem, ale nigdzie nie widzę informacji czy będzie polska wersja językowa.
Czy jakaś polska firma ma to zamiar spolonizować? Czy znowu przyjdzie liczyć jedynie na fanowskie polonizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 16:28, A-cis napisał:

Ja też się napaliłem, ale nigdzie nie widzę informacji czy będzie polska wersja językowa.


Jak nie jak tak? U konkurencji, nie powiem której, ale oferującej np. Latobranie, jest informacja "Wersja językowa: pełna polska". Gram, jak widzę, nie jest w stanie się zdecydować... A nawet na Steamie masz pełną polską wersję językową (interfejs, dźwięk i napisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować