Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Creek Valley jest prosto z Polski, a Ethan Carter zaginął na Śląsku

13 postów w tym temacie

Autor widać nie jest asem geografii najpierw pisząc o Pilchowicach w województwie Śląskim a później o tych w Dolnośląskim podczas gdy w obu przypadkach chodzi o te drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale zmarnowany. Mało dialogów co w przygodówkach to podstawa. Jest bardzo krótka. Można ją przejść 2 -3 godziny. Łamigłówki ? Eh... Liczyłem na coś więcej. Dobrze, że chociaż pełna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomysł dobry, ale zmarnowany. Mało dialogów co w przygodówkach to podstawa.
A grałeś może w Machinarium? ;) Właśnie niewielka ilość dialogów pomaga w tworzeniu tego cudownego, sennego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Autor widać nie jest asem geografii najpierw pisząc o Pilchowicach w województwie Śląskim
> a później o tych w Dolnośląskim podczas gdy w obu przypadkach chodzi o te drugie...
Prawda, gdzieś mi ten "Dolny" raz umarł, już poprawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien ale chyba fabularnie ostatni domek (finał historii) znajduje się nad jeziorem Morskie Oko :-). Byłem tam kiedyś i tak mi się skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze tekstu, wydaje mi się, że chodziło Panu o wieś Pilchowice, a nie Plichowice.
Ponadto, wieś o takiej nazwie leży i w województwie dolnośląskim i górnośląskim/śląskim.
Jeśli chodzi o wieś w okolicach Gliwic, Rybnika to jest to województwo górnośląskie/śląskie.
Prosiłbym o dokładne zbadanie sprawy i ewentualne poprawienie w tekście.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 16:43, lori997 napisał:

Teks super, brawo za wszystkie ciekawostki. [reklama m-r]

Reklamy sobie darujmy, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 13:46, kostrowski napisał:

Prawda, gdzieś mi ten "Dolny" raz umarł, już poprawiłem :)

W takim razie następujące parę słów dalej wyjaśnienie położenia miejscowości nie ma sensu. Jakim cudem miejscowość między Gliwicami a Rybnikiem może leżeć w województwie Dolnośląskim? Pilchowice (nie Pli) nad Bobrem leżą obok Jeleniej Góry.

EDIT. Ech, nie zauważyłem, z kiedy jest ten tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować