Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - recenzja

13 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2014 o 15:34, lastmanstanding666 napisał:

a aktor podkładający holmesa to dalej ten haytam z assasina? lubię ten arystokratyczny
angielski akcent:D


Skąd te brednie wytrzasnąłeś? Holmes to Kerry Shale a Haytham to Adrian Hough.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się docekać piątku, gdy przysiądę do tej gry i odpłynę :) Zakocham się w tej grze, to pewne - śledztwa, podejrzani, dedkucja, dobra fabuła - nic więcej mi nie trzeba :D
Ocena może i jest niska, ale to już kwestia gustu. Po za tym trudno jest stworzyć ambitną grę bez błędów z tak małym budżetem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już nie mogę się docekać piątku, gdy przysiądę do tej gry i odpłynę :) Zakocham się w
> tej grze, to pewne - śledztwa, podejrzani, dedkucja, dobra fabuła - nic więcej mi nie
> trzeba :D
> Ocena może i jest niska, ale to już kwestia gustu. Po za tym trudno jest stworzyć ambitną
> grę bez błędów z tak małym budżetem :(

6,5 to nie jest niska ocena :( Przyjęło się tak ją odbierać, ale w moim odczuciu jest to właściwa nota dla gry dobrej, po prostu dobrej, tyle że z kilkoma wpadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie gra będzie dostępna pod koniec tygodnia, w MM jutro. Sklepy sprzedające kody - mimo premiery - sprzedają preordery. Pani na infolinii twierdzi, że CDP dało ciała i czekają na dostawy, które powinny przyjść już jutro. Szkoda. Wolny czas na granie piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować