Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w październiku 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

17 postów w tym temacie

Jasny gwint, ok trzeba zapracować na te gry, bo same smaczki kroją się. The Evil Within będzie kozak moim zdaniem i na niego czekam najbardziej. Obcy Izolacja troszeczkę odstaje moim zdaniem, spodziewam się dużo po tej grze, ale jednocześnie nie chciałbym się naciąć więc poczekam na recenzje oraz metacritic.

A 21 października przecież Dreamfall Chapters ! mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, vanishing of ethan Carter, middleearth Shadow of mordor, wasteland 2, the evil within, alien isolation, rysę, lords of the Fallen, Sherlock holmes i co jeszcze? Jak to ogarnąć? Jak znaleźć czas?

Od wiosny do teraz wyszły tylko Divinity, dokończenie the walking dead 2 i the Wolf among us. No i beznadziejny (jak się okazało) Watch Dogs.
Cholera, nie da się tych premier jakos lepiej rozplanowywać? Czemu zawsze od maja do września jest posucha, a od września do właściwie kwietnia jesteśmy bombardowani tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogórek się skończył, a to dopiero początek... W ogóle to i tak wiele gier pojawi się w następnym roku dopiero i to chyba cieszyć powinno zamiast smucić, bo już teraz trzeba będzie ostrożnie wybierać w co lepiej zagrać najpierw :D

Natomiast co do gier w tym miesiącu to na pewno The Evil Within ogram, bo gra sama w sobie już od dłuższego czasu mnie interesuje. Jeszcze myslałem, czy czasem nie skusić się na Shadow of Mordor, bo jak patrzę po ocenach to gra jest warta zachodu... problem w tym, że nawet jak się grą interesować to do dziś nie ogarnąłem jaki był zamysł twórców na ten tytuł. Albo po prostu jakoś nie pasuje mi to, że nie jest to gra powiązana z samym Władcą Pierścieni. Ale zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wychodzi kilka gier, na które naprawdę mam ochotę, więc trzeba będzie wybierać. Pewnie Shadow of Mordor kupię kilka miesięcy po premierze, za 1/3 ceny premierowej, podobnie jak DA czy nowego AC :D
Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy okres przedświąteczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

middle-earth Shadow of mordor to jeszcze wrzesień ( przynajmniej na PC ), więc z październikowych premier zostaje " Ryse Son of Rome " ( niestety, premiera wersji pudełkowej przesunięta z 10 na 24 październik ) oraz " Lords of the Fallen ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z shadow of mordor wyciąć cut scenki, pozmieniać nazewnictwo rzeczy i postaci oraz zmienić tytuł to nie połapałbym się, że to ma coś wspólnego z władcą pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 10:41, Kadaj napisał:

Mój portfel otwiera szampana, ciekawe co w drugiej części. ;p


Nowa Civka. To gra, na którą chyba najbardziej się napalam, bo brzmi świetnie. Wreszcie początek rozwoju naszej cywilizacji nie będzie już monotonnym "Następna Tura" -> jeden ruch -> "Następna Tura" -> jeden ruch -> "Nast... i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z FIFY wyciąć piłkarzy i stadiony oraz pozmieniać zasady i nazwy klubów to nie połapałbym się, że ma coś wspólnego z piłką nożną.

Co do premier to na pewno biorę The Pre-Sequel, Shadow of Mordor w listopadzie (gdy wyjdzie na current geny), a The Evil Within i Dreamfall do "zaliczenia" na Youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo fajnych gier tak naprawdę. Gdyby ceny były normalniejsze a nie 259 to pewnie wziąłbym kilka. A tak to poczekamy z tymi zakupami na październik 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 14:07, Reffan napisał:

Pieniądze pieniędzmi, ale skąd tu wziąć czas żeby to wszystko ograć? :)

Jeśli masz za dużo pieniędzy i za mało czasu - weź urlop bezpłatny. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Vanishing of Ethan Carter już zaliczone. Czekam na Alien: Isolation, The Evil Within i Lords of the Fallen.
Pre-ordery złożone i tylko portfel jęczy z "wysiłku" ;)

Shadow of Mordor sobie poczeka zapewne do wydania wersji GotY a Ryse do czasu aż stanieje.
Więcej nic mnie nie interesuje, choć to i tak sporo gier do ogrania.

@ Harpen
Przepraszam? "Warto wspomnieć, że kampanię skonstruowano tak, by protagonistka nie musiała walczyć z przeciwnikami. Zresztą i tak miałaby marne szanse na przeżycie w konfrontacji z obcymi. Zamiast stawiać im czoła musi unikać ich albo zabijać poprzez zastawianie odpowiednich pułapek, które utworzy za pomocą znalezionych przedmiotów." - że co?
Ktoś chyba nie poczytał o A:I przed napisaniem tej notki :)
Obcy jest tylko jeden i nie da się go zabić żadną "pułapką". Można przed nim jedynie uciekać.
W grze będą inni przeciwnicy i tych, będziemy mogli zlikwidować, ale także nie będzie to polecane wyjście.

Zabrakło mi też na liście Styx: Master of Shadows. To może być bardzo dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować