Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Tak. Faktycznie, kiedyś to były czasy... Sam pamiętam, jak zaczynałem karierę na tym forum od spamu i nie dostałem za to nawet ostrzeżenia, a jedynie S1G wytłumaczył, że nie ma co spamować i... zadziałało! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 21:11, A-cis napisał:

Niewielu. Kilku (m.in. Szenk) zarejestrowało się na tym forum ale po kilku dniach zrezygnowało
i już się nie pokazało. Pisał jeszcze sporadycznie Lucek (nie wiem czy go kojarzysz),
Darnok i sporo Volvox (który był nawet moderatorem). Ale już ich praktycznie nie spotykam.
Mój wątek (SF) też nie cieszy się tu powodzeniem więc ja również zaglądam tylko z sentymentu
a moja aktywność spadła do kilku postów na miesiąc.


Ja prywatnie mam kontakt z Meghan, Hernem i Delvechio. Reszta zagineła w akcji :P A co do Twojego tematu to go poszukam, zobaczymy co tam się dzieje, Ja to staram się coś pisać w X-ach, ale to mało popularna seria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 20:44, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wielki portret Arcyksiężnej TYHE ciągle wisi w salonie Loży, ale brakuje odgłosów z Sali
Tortur TYHE.


Że to jeszcze Loża jest cała. :P Próbowałem się jakoś do was wkręcić ale skończyło się na tym ze się zatrudniłem jako odźwierny No i od tej pory zaczęły być problemy z drzwiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 21:32, Kukowsky napisał:


Lepiej wbijaj na FM^^ Z okazji jubileuszu może zrobi się "specjal edyszyn":D

A poza tym, to Twoje akcje nie były głupie, tylko epickie, legendarne i w ogóle.

@Sol

Pamiętam, że mając wtedy circa 16 lat, to było wydarzenie tygodnia.

A nagrodę ("Piąty Elefant") chciał mi ksiądz na rekolekcjach zabrać:D Odebrałem tuż przed nimi i zgadnijcie co robiłem zamiast sluchać?:D Szkoda, że kuzynka akurat pożyczyła, bo bym wrzucił skan z własnoręczną dedykacją od Ciebie;D

@Wilkv

A czy powód jest najważniejszy:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl, jak większość, zjawiłem się dzięki CD-Projektow, miałem konto, rejestrowałem swoje gry i wiadomo co dalej. Można powiedzieć, że siedzę tu praktycznie od samego istnienia tego serwisu, tylko niestety większość czasu siedziałem cicho jak szara(y) mysz (osioł).

Komentowałem czasem jakieś nowinki, wypowiedziałem się jednorazowo w jakiś tematach, a tak głównie śledziłem sobie co po niektóre wątki. Aha...no i miałem inne pseudo niż obecne (i tak każdy może to sobie sprawdzić, byłem jako Gawełek)

Dopiero jak pojawiły się gramsajty to stałem się jakiś bardziej aktywny. Ha, byłem nawet 3 urodzinach gram.pl na Jagielońskiej w Warszawie, było naprawdę fajnie! A tort mega słodki. Szkoda tylko, że już nie pamiętam kogo tam spotkałem. No ale film gdzieś w archiwum strony można nadal znaleźć.

Do tego osobiście poznałem takie osoby jak: Prosiaq, Joorg, Czaroxx i jeszcze jakieś osoby.

Ach i te wesołe akcje na gramsajtach ze świętej pamięci (niestety) Bodaszem.

A jak widzę przyszłość strony? Po ostatnich nowinach Martivara, staram się patrzeć na to wszystko teraz optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 13:20, Muradin_07 napisał:

A ja miałem... grabopendzik...

Hmmm... a skąd pomysł na taką ksywkę? ;) Ja na poprzednim koncie byłem miki3aa, ale przestałem z niego korzystać, gdyż kiedyś było miki3a (od nazwy klasy, do której wieki temu chodziłem) i przez głupotę dodałem do ksywki drugie "a", jednakże nie przeczytałem, że można ją zmienić jednorazowo i... tak zostało na wieki wieków. Amen. Na tym koncie miałem na początku mikiofpersia (nie można niestety tego sprawdzić, ponieważ jako mikiofpersia nie napisałem ani jednego posta), ale od razu przemianowałem się na Prince_Miki, bo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ze względu na to, że tak mnie w podstawówce nazywali. A potem to już było z tym rożnie. W sumie to jedyna rzecz, która została po tym okresie to moje hasło do konta tutaj. Oczywiście nie powiem jakie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 13:53, Muradin_07 napisał:

W sumie ze względu na to, że tak mnie w podstawówce nazywali. A potem to już było z tym
rożnie. W sumie to jedyna rzecz, która została po tym okresie to moje hasło do konta
tutaj. Oczywiście nie powiem jakie ;D


Hmm... Twoje hasło to: *********** ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 17:27, Sephirath napisał:

Cześć brygada :)

Ooo... Ciebie to już chyba ze sto lat nie widziałem. ;) Według statystyk przed tym postem pisałeś ostatnio na początku 2012 roku, tak więc bardzo fajnie, że wróciłeś. A tak swoją drogą, to super, że dzięki temu tematowi wszyscy gramowi "weterani" znów są (przynajmniej na chwilę) aktywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 18:59, Isildur napisał:

Cześć, gdzie tyle czasu żeś się podziewał? :)


Zgłębiałem tajniki azjatyckich sztuk jedzenia szaszłyków. I dużo pisałem :)

Dnia 05.10.2014 o 18:59, Isildur napisał:

Ooo... Ciebie to już chyba ze sto lat nie widziałem. ;)


A bo od stu lat podróżowałem po rubieżach Chin ;)

/

Fajnie tu znowu wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 21:18, Kukowsky napisał:

Ech, i ja się przywitam! Długo mnie tu nie było, a przecież gram.pl to były szalone czasy
mojej gimbazy. Ile się od tego czasu pozmieniało, wtedy byłem takim szczylem, a tymczasem?
Sam dziś skończyłem uczyć licealistów na pedagogicznych praktykach. Gdy sobie przypomnę
rzepowe kampanie i inne dziwne akcje, to nie mogę się nadziwić temu, że byłem taki szalony
i głupi. :D

W moim sercu zawsze będziesz (rzepową) Pipą Włochatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Sol! Kope lat się nie widzieliśmy. :) Do dzisiaj pamiętam moje przejęzyczenie podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. I do dzisiaj mam niektóre maile z tamtego okresu. :) Dobrze Cie widzieć ponownie.

A byłbym zapomniał:
AWANS +7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować