Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Się staram się przecież! :D Się udało! Wojman, jesteś wielki! Się miało czuja co do ludzi nie?:>>>


Z refleksją o poranku przyszłam! Gdyż ponieważ jak dzisiaj pamiętam narzekania niektórych na zmiany, że klimat był, że teraz go nie ma, że to nie to samo. No szlag z cholerą mnie często trafiały wtedy. Zerknęłam sobie na wątki różne, stare legendarne te i powiem Wam, że klimat jest :) W dodatku tylu dinozaurów tu jest, że się łezka kręci. Ale dajcie też szansę nowym, przytulcie, przygarnijcie... Kto wie co z nich wyrośnie? Pisarz jakiś, bloger, szalony pedagog?;)))


Ps: Albo z usability jest coś nie tak (kto to projektował?!:P) albo ze mną! Jak mogę zmienić status?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 10:58, Solaczek napisał:

Z refleksją o poranku przyszłam! Gdyż ponieważ jak dzisiaj pamiętam narzekania niektórych
na zmiany, że klimat był, że teraz go nie ma, że to nie to samo. No szlag z cholerą mnie
często trafiały wtedy. Zerknęłam sobie na wątki różne, stare legendarne te i powiem Wam,
że klimat jest :)


Klimat był, a obecnie jest w nas. Niezbyt to doniośle zabrzmiało, ale przesłanie jest jasne. ;)

Dnia 06.10.2014 o 10:58, Solaczek napisał:

W dodatku tylu dinozaurów tu jest, że się łezka kręci.


Lepiej brzmi określenia: doświadczeni użytkownicy forum, czy też weterani, stara gwardia.

Dnia 06.10.2014 o 10:58, Solaczek napisał:

Ale dajcie też
szansę nowym, przytulcie, przygarnijcie...


W obecnych czasach, z tym przytulaniem (i przygarnianiem) w miejscach publicznych, jakim jest forum, może być nieciekawie. Mogą paść różne oskarżenia i takie tam. Nowym trzeba wskazać drogę i niech kroczą nią sami, większość trafi do celu. Oczywiście trzymanie za rękę w drodze też odpada. :D

Dnia 06.10.2014 o 10:58, Solaczek napisał:

Kto wie co z nich wyrośnie? Pisarz jakiś,
bloger, szalony pedagog?;)))


Albo "skrzywdzony" człowiek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pyskaty jakiś!:P Mój obecny profil jest zgodny z duchem czasu, gender, te sprawy, skoro już jesteśmy przy poprawności politycznej. Niech mi ktoś spróbuje wmówić, że Abi nie jest dinozaurem!:D Klikam i klikam i dalej nie wiem, gdzie mogę zmienić płeć! Niedobrze ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 11:13, Solaczek napisał:

Klikam i klikam i dalej nie wiem, gdzie mogę zmienić płeć! Niedobrze
ze mną.


Sol, Moje konto->Moje dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2014 o 11:19, Solaczek napisał:

Pff, oczywiście wiedziałam! A status, cwaniaku?!:P

Haha, na stronie głównej forum, na sam dół, Ustawienia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 11:21, Rick napisał:


> Pff, oczywiście wiedziałam! A status, cwaniaku?!:P
Haha, na stronie głównej forum, na sam dół, Ustawienia. :D


Oj tam, oj tam, przecież to takie intuicyjne!:D Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 11:13, Solaczek napisał:

O, pyskaty jakiś!:P


;D

Pewnie nie pamiętasz, ale kiedyś byłem znany jako hunter22. Przez lata się wyrobiłem w dyskusjach. ;P

Dnia 06.10.2014 o 11:13, Solaczek napisał:

Mój obecny profil jest zgodny z duchem czasu, gender, te sprawy,
skoro już jesteśmy przy poprawności politycznej.


No i prawidłowo.

Dnia 06.10.2014 o 11:13, Solaczek napisał:

Niech mi ktoś spróbuje wmówić, że Abi
nie jest dinozaurem!:D


W indywidualne przypadki nie wnikam, chodziło mi tylko o określanie ogółu weteranów forum, jako dinozaurów.
Niby zaliczam się do tego grona, a dinozaurem nie jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pamiętam :) Spędziłam z Wami długie lata, to nawet niepokojące jest nieco!:) Ale moim zdaniem jeśli mowa o prawdziwym community, to należy się w jakiś sposób z użytkownikami związać. I czerpać z tego przyjemność. Poza tym jestem zdania, że kontakty wirtualne są i powinny być równie wartościowe jak te w realu. A w tej branży nie należy do końca być serio i na dystans. Od serio i na dystans to są inne działy.

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że gram.pl miało pierwszy w Polsce, prawdziwy dział community, nie dział PR i Marketing, ale właśnie community! I to dzięki Wam, pam param param. Dlatego, że Wam się chciało, daliście baaardzo dużo od siebie. Także awantur :PP

PS! (żeby nie było, że nie w temacie). Pamiętam do dzisiaj pierwszego pstryczka w nos, którego dostałam od rzeczywistości. Zaprosiłam do siedziby jednego z gramowiczów (Keroth?), na rozmowę z Marcinem Iwińskim. Marcin był bardzo zabiegany, ale to dusza człowiek i się zgodził. Zapewniłam go, że to będzie przyjemne spotkanie, chłopak jest super, bla bla bla. No i przychodzi! I jebut z grubej rury seria pytań o opóźnienia jakieś (nie pamiętam czego dotyczyły). Ja czerwona jak burak. Marcin się śmieje i puszcza mi oko, że jest okej. Odpowiedział na wszystkie niewygodne pytania ze spokojem i powagą. A ja dostrzegłam wtedy, że gracze to nie w kij dmuchał persony, swoje wiedzą, są super zorientowani, profesjonalni, odważni. I wtedy powiedziałam sobie - żadnych ściem, gramy fair play. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale moim zdaniem jeśli mowa o prawdziwym community, to należy się w jakiś sposób z użytkownikami

Dnia 06.10.2014 o 11:36, Solaczek napisał:

związać. I czerpać z tego przyjemność.

W ramkę i nad łóżko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2014 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

A powiedź Wojman, czym Cię przekupiła Sol, że aż o tyle awansowała? To taki prezent na
urodziny? ;P

Myślę, że Wojman się nie obrazi jeśli zacytuję jego uzasadnienie. Zwłaszcza, że zgadzam się z nim w 100%: Soleila to legenda tego forum i serwisu. Nie wyobrażam sobie, żeby miała niższy status niż WT. A, że są urodziny gram.pl komu jak komu, ale Sol podnoszę rangę na WT.

Btw. spodziewałem się, że od rana będa jakieś urodzinowe newsy, później że w południe. Żyjecie tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 12:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

A powiedź Wojman, czym Cię przekupiła Sol, że aż o tyle awansowała? To taki prezent na
urodziny? ;P


wPLN!:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 12:17, Rick napisał:


> wPLN!:DD
Ile ty tego wyniosłaś z firmy? :o :)



Ciii! ;)

Wiecie co? Bo Sol to i Sol tamto. Zdradzę Wam sekret - ja dużo mówiłam, ale całą pracę, także po godzinach i nocami robili chłopaki. :) Pamiętacie Spayka? Dominik Trzmielewski? A Piotrek? Wiem, że przejął sprawy community. Spayk to złoty chłopak. Przysięgam. Jestem Mu do dzisiaj wdzięczna, że nie skończyło się sprawą o mobbing, czy coś!:)

Plushowy? Cała kochana, trochę pokręcona redakcja. Tuddrussel, ówczesny szef, który godził się na to szaleństwo. A Akne?! Kasia z handlowego.. Leo, Venom, Destro. Grzesie graficy, Akashi! ;) Fajni ludzie pracujacy przy fajnym serwisie. Kogo pamietacie? (pies mi jeczy nad uchem, nie chce ktos mojego psa? fajny pies, Marcepan, nienormalny ciut, oddam z zapasem karmy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować