Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

To tak epicki temat i wpisalo sie tyle znanych mordek że aż nie moge sie nie wpisać :D Mam nadzieje że jeszcze spotkamy sie kiedyś w składzie choc trochę przybliżonym do tego z Bałtowa bo na prawdę fajnie to wspominam. STO LAT GRAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 01:17, Osiol napisał:

O rany! Byłem tam, jak już pisałem wcześniej, tort był naprawdę słodki.


Taaa, tort był za słodki nawet dla mnie, gdzie ja uwielbiam słodycze :D
Pamiętam turniej w Buzza i Lurynowicza, który wygrywał wybierając zawsze kategorię "Muzyka z lat 80" (czy tam 70). I moją przegraną w ping-ponga z Marrem (albo Furrem, albo z obydwoma bo aż tak dokładnie nie pamiętam) :P I teraz to prawie całą imprezę sobie przypominam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam
Na taką okoliczność nie wypada nie zajrzeć w stare progi :)
Solenizantom życzenia by forum się miało dobrze, a forumowiczom dobrej zabawy życzenia składam.

Aleksei_Kaumanavardze

Dnia 07.10.2014 o 19:58, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pozdrów go serdecznie ode mnie:D Swego czasu razem z PolishWerewolef`em stanowiliśmy
zgrany team:D


Nie pozdrowił więc osobiście dziękuję i wzajemnie ukłony składam.
No i gratki z powodu "niebieskiego nalotu" na Twoich postach i czerwonego prefiksa za Twoim nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 09:45, GeoT napisał:

Nie pozdrowił więc osobiście dziękuję i wzajemnie ukłony składam.
No i gratki z powodu "niebieskiego nalotu" na Twoich postach i czerwonego prefiksa za
Twoim nickiem ;)


Nie skomentuje tego... Mówiłem, żebyś wszedł na forum, bo parę osób się stęskniło. A ty co? Gdzieś dalej po najgłębszych zakamarkach lożowych lochów się szlajałeś... Ech ten szwagier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2014 o 09:45, GeoT napisał:

Nie pozdrowił więc osobiście dziękuję i wzajemnie ukłony składam.
No i gratki z powodu "niebieskiego nalotu" na Twoich postach i czerwonego prefiksa za
Twoim nickiem ;)


Czy to jest powód do gratulacji, czy składania kondolencji, wciąż pewien nie jestem;pp Ale dziękuję, dziękuję.

@Piterus

Ależ lożowe lochy, to nie żadne zakamarki, tylko wielebne przestrzenie MNP:PP


A tak ogólnie, to aż serce się raduje ile znajomych twarzy przy okazji świętowania się pojawiło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 10:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Nie pozdrowił więc osobiście dziękuję i wzajemnie ukłony składam.
> No i gratki z powodu "niebieskiego nalotu" na Twoich postach i czerwonego prefiksa
za
> Twoim nickiem ;)

Nie skomentuje tego...


Nie komentuj bo żeś nie pozdrowił :P
A w każdym razie nie zrobiłeś tego w "konwencjonalny" sposób, a między wierszami to ja czytać nie potrafię ... nawet te wiersze słabo widzę ... okulary noszę :P

Alexei

>Czy to jest powód do gratulacji, czy składania kondolencji, wciąż pewien nie jestem;pp Ale dziękuję, dziękuję.
Pewnie czasem jedno czasem drugie. Taka uroda tej roboty. Ale co by nie mówić w niebieskim ci do twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 18:35, Sephirath napisał:

(A pamięta ktoś zakładki do książek gram.pl?) :>


O masz! Pamięta swoje początki! :)
Swoją drogą nieźle sobie radzisz na swojej stronie. Nic tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oj Gram jak mnie dawno u was nie było ;)

Mam gdzieś jeszcze wasze smycze z pierwszej edycji, no i karty wiedźm9ńskie.

Sto lat Gram :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl ma dokładnie rok, żeby zrobić to, na co wszyscy od dawna liczą - wielki zlot całej społeczności. 10 urodziny wydają się nie lada atrakcją. Nawet jednodniowy zlot w Warszawie wydaje się ciekawym pomysłem. Mam nadzieję, że pomysł pójdzie wyżej i ktoś to rozpatrzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 14:42, Kraju napisał:

Gram.pl ma dokładnie rok, żeby zrobić to, na co wszyscy od dawna liczą - wielki zlot
całej społeczności. 10 urodziny wydają się nie lada atrakcją. Nawet jednodniowy zlot
w Warszawie wydaje się ciekawym pomysłem. Mam nadzieję, że pomysł pójdzie wyżej i ktoś
to rozpatrzy. ;)


Pojachałbym nawet jakby trzeba było zaplacić jak to ma miejsce w przypadku konwentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 14:42, Kraju napisał:

Gram.pl ma dokładnie rok, żeby zrobić to, na co wszyscy od dawna liczą - wielki zlot
całej społeczności. 10 urodziny wydają się nie lada atrakcją. Nawet jednodniowy zlot
w Warszawie wydaje się ciekawym pomysłem. Mam nadzieję, że pomysł pójdzie wyżej i ktoś
to rozpatrzy. ;)

myślę że niestety raczej nie będzie czegoś takiego,już nie te czasy a Furrowi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować