Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że nawet teraz byłem nieco zaskoczony w jaki sposób obchodzimy dziewiątą rocznicę, a dziesiąta może być tylko lepsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 12:26, Kraju napisał:

jest cały rok na opracowanie czegoś wystrzałowego
na okrągłą roczincę.


Gramobranie i padnięte serwery. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat gram.pl i całej ekipie!

Boże, stare nicki nie wygasły i pomimo zbliżającej się ekhm-ekhm -stki czuję się dzięki Gramcarzom i Gramcarkom wiecznie młody!

Czyli znam się z wami od Wtorku, 21 Listopada 2006 roku! Jak ten czas mija! Najprzyjemniejsze jest to, że gram.pl jest, istnieje i rozwija się nadal, a istnieje dzięki takiej miłej grupie użytkowników jak Wy! Siedzę na nacie od jakiegoś czasu i z całą pewnością stwierdzam, że żaden inny portal nie ma takiego klimatu.

Jesteś graczem? Szukasz miejsca w sieci? Nie szukaj. Znalazłeś!

Nie sposób zliczyć nicków, komentarzy, zdjęć i udzielonych porad na forum i stroblonach. Przeczytałem z grubsza wątek od początku i widzę, że przewijają się znane mi ksywki. Dlatego ciągle tu wracam! Kilku forumowiczów miałem przyjemność spotkać osobiście, co owocuje w życiu poza-gramowym.

Na gram trafiłem dzięki Kulowi (ja.gram.pl/Kul), który wspomniał o gramie po tym jak wspomniałem mu, że chciałbym znaleźć swoje miejsce w sieci, a pierwotnie założyłem sobie konto na... (uwaga!) mojageneracja.pl! Wiem. Wstyd. :P

gram.pl i jego społeczność jest po części częścią mojego życia, zatem jeszcze raz, 100 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ostatnio tak sobie rozmyślałem na temat tej gramowej rocznicy i doszedłem do wniosku, że ten serwis mimo swoich wzlotów i upadków jest obok egzotycznych języków częścią mnie. W ciągu ostatnich 5 lat pobytu tutaj zdążyłem poznać tu wielu naprawdę interesujących ludzi. Tak naprawdę śmiałbym stwierdzić, że gram.pl to mój wirtualny dom, bo można spokojnie powiedzieć, iż na tym portalu się wychowałem. Z założenia gram.pl jest serwisem ściśle związanym z grami, jednakże sam grami nie interesuję się od kilku dobrych lat (nie wyklucza to jednak faktu, że czasem lubię sobie zagrać), to jestem zbyt związany, by tak po prostu przestać tu pisać. I nie, wcale nie mówię tu o pustym nabijaniu postów, ale o dyskusji na rozmaite tematy z bliską mi społecznością, a czasem nawet i zdarzy się okazja by pożartować. W związku z powyższym bardzo się cieszę, że Muradin_07 wpadł na pomysł stworzenia tego tematu, gdyż dzięki niemu jest okazja do odnowienia relacji z tymi, którzy na to forum od dłuższego czasu nie zaglądają np. TYHE, HumanGhost, Stwór itd. A tak swoją drogą, to również należy się tym osobom uznanie za to, że spoglądając w kalendarz nie zapomnieli o urodzinach gram.pl. Ah, jakoś dzisiaj mam sentymentalny nastrój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to forum, na którym mam jeden z najdłuższych staży spośród tych, które odwiedzam. Fajnie jest zobaczyć, że zostało tu jeszcze tylu starych (już teraz starych) wyjadaczy. A biorąc pod uwagę rankingi osób, których w ogóle nie kojarzę dochodzę do wniosku, że forum całkiem nieźle się trzyma w dalszym ciągu. Oby do pełnej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

A ja tak się zastanawiam czy warto wracać na forum Gram.pl...

Starzy i uznani znajomi się wykruszyli. Chyba teraz to już inne forum jest, nieprawdaż? Może mnie ktoś przekona, że jednak warto wrócić...? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 20:55, Janek_Izdebski napisał:

Może mnie ktoś przekona, że jednak warto wrócić...? :)

Cóż, ponoć niedługo mają być nowe Gramsajty, tak więc myślę, że warto (choć na jakiś czas) wrócić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 21:22, Prince_Miki napisał:

Cóż, ponoć niedługo mają być nowe Gramsajty, tak więc myślę, że warto
(choć na jakiś czas) wrócić. ;)

Nie wiem tylko czy tym nielicznym starym znajomym, którzy tu jednak zostali, spodoba się mój powrót... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 21:36, Janek_Izdebski napisał:

Nie wiem tylko czy tym nielicznym starym znajomym, którzy tu jednak zostali, spodoba
się mój powrót... ;)

Zawsze będzie jakaś odmiana. ;) A tak z innej beczki, to dlaczego odszedłeś z gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 21:46, Prince_Miki napisał:

Zawsze będzie jakaś odmiana. ;) A tak z innej beczki, to dlaczego odszedłeś
z gramu?

Powody wielorakie. Zarówno te odnoszące się do samego forum i jego społeczności, jak i inne powody osobiste. Wolałbym jednak nie upubliczniać tutaj szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mi też się tu wiele rzeczy nie podoba, ale po prostu za bardzo się przywiązałem do tego miejsca, by odejść stąd od tak sobie, chociaż był taki okres, że nie było mnie na gramie przez cały rok. Reaktywowałem się dopiero pod koniec marca tego roku zaczynając jako Brygadzista, a już doszedłem do Przewodniczącego. ;) Eh, jak ten czas leci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 22:47, Prince_Miki napisał:

Powiem tak: mi też się tu wiele rzeczy nie podoba, ale po prostu za bardzo
się przywiązałem do tego miejsca, by odejść stąd od tak sobie, chociaż był taki okres, że nie
było mnie na gramie przez cały rok. Reaktywowałem się dopiero pod koniec marca tego roku
zaczynając jako Brygadzista, a już doszedłem do Przewodniczącego. ;) Eh, jak ten czas leci. :)

Kto wie, może właśnie tak zrobię jak sugerujesz... ;) Jeszcze nie podjąłem decyzji.

Przy okazji, w komentarzu

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=56302

napisałeś, iż odkryłeś mechanizm naliczania punktów i rang. Uchylisz trochę rąbka tajemnicy? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 08:03, HumanGhost napisał:

W sumie jest to forum, na którym mam jeden z najdłuższych staży spośród tych, które odwiedzam.
Fajnie jest zobaczyć, że zostało tu jeszcze tylu starych (już teraz starych) wyjadaczy.
A biorąc pod uwagę rankingi osób, których w ogóle nie kojarzę dochodzę do wniosku, że
forum całkiem nieźle się trzyma w dalszym ciągu. Oby do pełnej! :-)


Ta jak zakładałem tu konto byłem w gimnazjum. Teraz jestem już po studiach. WTF ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl gram, rodzina gramowa..
dużo by mówić, wiele się zmieniło przez lata, na gorsze lub lepsze,
pamiętam do dzisiaj swoje początki, zaczęło się niewinnie jako jeszcze dzieciak chyba w gimnazjum zobaczyłem reklamę w CDA, wielka Grasz?Gram!, wtedy jeszcze nie wiedziałem co to forum internetowe itp :) człowiek zadowalał się gierkami, był najmądrzejszy na świecie i uważał że we wszystkim ma racje.

I tak stało się zacząłem pisa...spamować, i wręcz obrażać innych użytkowników - w pierwszym tygodniu pisania dostałem już ostrzeżenie :), ale czas mijał człowiek przewijał się przez tematy aż w końcu znalazł swoje miejsca w gramie. I tak jakoś udało mi się przetrwać w loży, są tematy o Gitarze, kiedyś były jeszcze związane z wrestlingiem, wiadomo czasami się do nocnych marków wpadnie + inne okresowe zależnie od gry. Z tematów najbardziej mogę żałować ze z zabraniem do mafii (a zabierałem się 3 lata) wyszło mi tak późno bo tam to dopiero ciekawe dyskusje się pojawiają.

Konkursy na gramie również fajna sprawa, nie powiem zdarzyło mi się tutaj coś wygrać i to więcej niż jeden raz, obecnie to jestem za leniwy nawet na branie udziału w konkursach.

A co do lenistwa to stroblony a raczej teraz gramsajty hmm, chyba już 5 czy 6 razy próbowałem wracać do regularnego pisania jednak nie wychodziło mi to :)

No i najważniejsze KLIMAT, ludzie z tego miejsca są naprawdę warci poznania,niby miejsce o grach ale jak to w świecie znajdziemy tu specjalistów chyba od wszystkiego, dlatego zawsze będę tu zaglądać i wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 14:09, Ponury666 napisał:

Ta jak zakładałem tu konto byłem w gimnazjum. Teraz jestem już po studiach. WTF ??:P


Hehe a najgorsze jest to, że w miarę jak nam lat przybywa ten cholerny czas gna coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Nie ukrywam, że sam chętnie bym cofnął czas do momentu, kiedy zakładałem tu konto. :) Wtedy wszystko było takie beztroskie i niewinne, a teraz już tylko obowiązki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować