Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2014 o 18:56, Gumisiek2 napisał:

(...) założyłem konto i zacząłem spamować.


Łoj! Pamiętam - maksimum spamu, minimum formalnosci :)

Jak bym wtedy napisał, że Gumisiek zopstanie modkiem - to bym dostał skrzynkę % za najlepszy dowcip roku :D
Jak to sie na świecie pozmieniało...

Ja sam wróciłem jakieś 2 m-ce temu na gram.pl po rocznej przerwie. Ale zamiast biadolić "że kiedyś było lepiej" (chociaż był i pewnie już nie wróci ;> ) zróbcy coś, aby klimat nadal trwał! Ja juz swoja półkę na gry odkurzyłem, przesortowałem, nowy system stawiam (co by się forum nie wieszało) i klawiaturę szykuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 19:04, Martimat napisał:

Postuluję założyć nowy temat " Soleila wróć! O wróciłaś :0".

+1

Dnia 03.10.2014 o 19:04, Martimat napisał:

Pozdro - za kilka godzin zaczynam świętować :)

Aż nie wierzę że Sol wróciła :D No faktycznie czas zacząć świętować. Mój ulubiony "zielony" a raczej "zielona" ;p
Spam to ja Kappa

Co do tematu to nawet nie wiem kiedy te lata minęły...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 19:24, Martimat napisał:

Łoj! Pamiętam - maksimum spamu, minimum formalnosci :)


Tak było :D Nie jestem specjalnie dumny z mojej aktywności na forum w tym czasie, no ale każdy z nas był kiedyś młody, a mi forumowe gierki ogromnie się podobały :P Ale co za dużo, to niezdrowo i teraz czuję do nich obrzydzenie.

Dnia 03.10.2014 o 19:24, Martimat napisał:

Jak bym wtedy napisał, że Gumisiek zopstanie modkiem - to bym dostał skrzynkę % za najlepszy
dowcip roku :D
Jak to sie na świecie pozmieniało...


Ano :D W sumie według Gramstatów już od pięciu lat jestem na spamerskiej emeryturze.

Ciekawostka: Przez pierwszy rok pobytu na forum napisałem prawie 50% swoich wszystkich postów. Konkretnie było ich 8331 (47,75%).

@Muradin_07

Dnia 03.10.2014 o 19:24, Martimat napisał:

Natomiast co do zmian na forum to z tego co dowiedziałem się dzisiaj i też kilka dni temu ekipa ma zamiar ze względu na ostatnie wydarzenia zabrać się dość porządnie za wszystko.


Szkoda, że potrzebna była afera, aby ekipa się nami zainteresowała.

Dnia 03.10.2014 o 19:24, Martimat napisał:

Tak czy inaczej potwierdzić mogę to, że dzieje się sporo w tej sprawie.


Cieszę się i czekam na pierwsze zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 19:39, Gumisiek2 napisał:

Ciekawostka: Przez pierwszy rok pobytu na forum napisałem prawie 50% swoich wszystkich
postów. Konkretnie było ich 8331 (47,75%).

Pamiętam, było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 17:57, Solaczek napisał:

Ta. Stroblony, wynik przejęzyczenia w trakcie burzy mózgów. Cudna nazwa, taką mieliśmy nadzieję, że się przyjmie :D Damn! ;]

Pamiętam jak to ogłosiliście. :D Jako użytkownicy się zastanawialiśmy co tam braliście w ekipie, że wpadliście na pomysł takiej nazwy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że to właśnie z Tobą kojarzy mi się do dzisiaj gram :D Pamiętam, jak zadzwoniłaś do mnie, że nie będzie obiecanej nagrody, tylko inna (IMHO lepsza):D Nie chcę słodzić, ale na prawdę bez Ciebie i jeszcze kilku osób ze starej ekipy, to już nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję tak: wyrobiłeś sobie warsztat dzięki spamowaniu :) Brutalnie, obrzydliwie ale skutecznie.
Pozdrowienia i właściwie gratulacje, bo ich nie skladałem od czasu Twojego "awansu".

To są "9" urodziny. Najwyzszy czas na zmiany i reaktywację, choćby po to aby "10" urodziny były godne. Żeby cała konkurencja gratulowała i składała pokłony...
(Poly... gry...itd.)

Pomożecie? POMOŻEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanę w końcu własny tytuł (jak doczekam znaczy się) to mogę zmienić na "Edward.G" :D hehehe

A co do Sol i TYHE: Panie Przewodniczący! Temu kolektywowi brakuje wdzięcznej kobiecej ręki!
Takie tałatajstwo młodych, w znaczącej większości, męskich darmozjadów (bez urazy) wymaga matkowania i kierowania na właściwe tory.
Do pracy - Gramowi Rodacy!

PS: oj chyba grubo poleciałem...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh ;) Alexei ... gdybyś Ty widział moją minę, gdy po przeczytaniu na głos Twojej ksywki doznałam blondynkowego olśnienia. ;D

A z tymi telefonami do Was to też śmieszna sprawa (z perspektywy czasu), otóż, uwierzycie bądź nie, przez pierwsze dni mojej pracy nie podniosłam ze strachu ani razu słuchawki telefonu i wyręczał mnie wściekły Johnny Bravo. Laska w Dziale Obsługi Klienta z fobią telefoniczną! ;)

Potem stwierdziłam, że to tak niewiele kosztuje, a jest taką fajną formą kontaktu, drobiazg, który może wiele zmienić. I co? I rację miałam! Skoro do dzisiaj pamiętacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 20:33, Martimat napisał:

Jak dostanę w końcu własny tytuł (jak doczekam znaczy się) to mogę zmienić na "Edward.G"
:D hehehe


Raczej jak dożyjesz :P Ale teraz będziesz mógł być zwany E.G. ;P

Dnia 03.10.2014 o 20:33, Martimat napisał:

A co do Sol i TYHE: Panie Przewodniczący! Temu kolektywowi brakuje wdzięcznej kobiecej
ręki!


Oj brakuje, brakuje...

Dnia 03.10.2014 o 20:33, Martimat napisał:

Takie tałatajstwo młodych, w znaczącej większości, męskich darmozjadów (bez urazy) wymaga
matkowania i kierowania na właściwe tory.


Wielki portret Arcyksiężnej TYHE ciągle wisi w salonie Loży, ale brakuje odgłosów z Sali Tortur TYHE.

Dnia 03.10.2014 o 20:33, Martimat napisał:

Do pracy - Gramowi Rodacy!


Prowadź towarzyszu :D

Dnia 03.10.2014 o 20:33, Martimat napisał:

PS: oj chyba grubo poleciałem...


Chyba nie tak bardzo... Widzę, że wracają stare dobre "spamy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2014 o 20:44, Solaczek napisał:

Potem stwierdziłam, że to tak niewiele kosztuje, a jest taką fajną formą kontaktu, drobiazg,
który może wiele zmienić. I co? I rację miałam! Skoro do dzisiaj pamiętacie. :)


Bo Ty tymi telefonami powodowałaś wstrząsy epileptyczne :D

cinus, wyobraź sobie jakby to było dzisiaj "Co nowego na Twoim STROBLONIE?!" "Hej, wbijcie na mój STROBLON, napisałem wpisa!", "Strona główna gram.pl: STROOBLONY" :D

A jak już się tak wracamy i witamy czule, to zaprosiłem jeszcze dwie osoby, które na pewno wszyscy pamiętają - zobaczymy, czy przyjdą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 12:35, Kajdorf napisał:

O A-cis. Pamiętam jak dyskutowałeś z Szenkiem i kilkoma innymi osobami o SF, sam tez
czasami tam pisałem. Ciekawe ile osób z tamtych czasów jeszcze zagląda :P

Niewielu. Kilku (m.in. Szenk) zarejestrowało się na tym forum ale po kilku dniach zrezygnowało i już się nie pokazało. Pisał jeszcze sporadycznie Lucek (nie wiem czy go kojarzysz), Darnok i sporo Volvox (który był nawet moderatorem). Ale już ich praktycznie nie spotykam.
Mój wątek (SF) też nie cieszy się tu powodzeniem więc ja również zaglądam tylko z sentymentu a moja aktywność spadła do kilku postów na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i ja się przywitam! Długo mnie tu nie było, a przecież gram.pl to były szalone czasy mojej gimbazy. Ile się od tego czasu pozmieniało, wtedy byłem takim szczylem, a tymczasem? Sam dziś skończyłem uczyć licealistów na pedagogicznych praktykach. Gdy sobie przypomnę rzepowe kampanie i inne dziwne akcje, to nie mogę się nadziwić temu, że byłem taki szalony i głupi. :D

A na gram.pl trafiłem chyba przez kod rejestracyjny którejś z extra klasyk. Miło było tu zostać na jakiś czas. ;) Dziękuję też za przypomnienie i zaproszenie cedrickowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Faktycznie sporo antyków się wygrzebało z kurzy forum. Chociażby Kuk, Sol ;] Zebrałoby się jeszcze parę innych jednostek od dawna niewidzianych.

Alexei do Ciebie dzwoniła z obietnicami, do mnie w sprawie wywiadu do rozGRAMionych swojego czasu ;) Zaczynając oczywiście od wiadomości o treści bliskiej ''daj mi swój numer, prooooszę'' ;) Nie mówiąc już o tym, że swojego czasu dostała ona (albo może i cała ekip''a) przypadkowego maila z moim zdjęciem z czasów słodkiego dzieciństwa ;) A miał iść na zupełnie inny adres... Patrząc po osobie docelowej, to musiał trafić do całej ówczesnej ekipy gramu.

Natomiast skąd ja tutaj trafiłem. Tak jak i wiele innych osób, zaczynałem jeszcze na CDP. Za daleko tam nie dotarłem, ponieważ spędziłem tam nie więcej jak pół roku. Tutaj to jednak trochę inna kwestia. Burzliwe początki, czyli masa spamu i udziału w gierkach i tym podobnych. Potem się ustatkowało, dotarło. Zaczęły się Zapomniane Krainy (nie udało mi się niestety osiągnąć wtedy najdłuższego posta na forum, a to było takich ładnych 37 stron A4... :( ), poznało się spore grono fajnych ludzi - trochę z nich w rzeczywistości.

Obecnie jednak ograniczam się głównie do przeglądania, sporadycznej wypowiedzi. Jakoś ani czasu nie ma na pisanie, ani jakiejś większej ochoty. Z niektórych rzeczy czasami trzeba zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować