Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Dziewiąte urodziny gram.pl - świętuj razem z nami!

264 postów w tym temacie

Ja to wróciłem już nawet nie pamiętam z jakiego powodu, i od tamtej pory robię tylko zamieszanie :P
Idę zajrzeć do Loży czy jest moja ławeczka odźwiernego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 19:58, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pozdrów go serdecznie ode mnie:D Swego czasu razem z PolishWerewolef`em stanowiliśmy zgrany team:D

Tja... ;] Zostawić Wam moją postać na tydzień nieobecności do opieki, aby po powrocie zastać ją odzianą w różowe wstążeczki i inne takie... Trzeba jednak przyznać, że jednak Neverending Story początkowo nastawione na jednozdaniowe pościki, zmieniło się w coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak zgłaszałem się do nich i ostatecznie nie dostałem się... zazdrościłem też, ale ostatecznie może to i lepiej że zagrałem dopiero po premierze na nowym sprzęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 20:49, Muradin_07 napisał:

Ja pamiętam jak zgłaszałem się do nich i ostatecznie nie dostałem się... zazdrościłem
też, ale ostatecznie może to i lepiej że zagrałem dopiero po premierze na nowym sprzęcie
:D


Same her ;) W końcu mogli być tylko pełnoletni, chociaż był tam jeden oszukaniec. W końcu Yarpen nie miał wtedy 18. ale zasługiwał na to. Niemniej, do dzisiaj im zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jednej zazdroszczę rzeczy, która była w czasach "starego gramu", a teraz też była... ale w nieco innej formie.

Pamiętam jak w momencie, kiedy pojawiły się gazetki gramowe w CD-Action pojawiały się tam też wywiady z Gramowiczami. Kurczę - zawsze chciałem, aby ktoś ze mną taki wywiad przeprowadził i ostatecznie nie wiem w jaki sposób tam można było się w takiej rubryczce się znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:08, Muradin_07 napisał:

Ja jeszcze jednej zazdroszczę rzeczy, która była w czasach "starego gramu", a teraz też
była... ale w nieco innej formie.

Pamiętam jak w momencie, kiedy pojawiły się gazetki gramowe w CD-Action pojawiały się
tam też wywiady z Gramowiczami. Kurczę - zawsze chciałem, aby ktoś ze mną taki wywiad
przeprowadził i ostatecznie nie wiem w jaki sposób tam można było się w takiej rubryczce
się znaleźć :/


O tak, pamiętam - chyba łapali tych najbardziej znanych na forum, tak mi się wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:19, Muradin_07 napisał:

Kurczę... czyli wtedy za mało "spamowałem" :D


No to teraz musisz to nadrobić. Może się załapiesz na jakiś wywiad :P Tylko Uważaj na Lukasa i Myszastego, bo nie dopuszczą Cię do głosu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:08, Muradin_07 napisał:

ostatecznie nie wiem w jaki sposób tam można było się w takiej rubryczce się znaleźć :/

Ja po prostu dostałem wiadomość od Sol, o której pisałem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96456&pid=78 ;) A dlaczego ja tam trafiłem, to też nie wiem. A może i nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba swoje nadrobiłem, ale może jeszcze powinienem trochę normy wyrobić... :D

@Wilkv: po prostu widocznie wtedy byłem casualowym użytkownikiem naszego forum. A przyznam szczerze, że pewnie udzielałbym częściej gdyby nie problemy z Internetem w tamtym czasie. No ale dobra, bo to już podchodzi pod marudzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:08, Muradin_07 napisał:

w CD-Action pojawiały się tam też wywiady z Gramowiczami.


Haha aleś mi przypomniał. Musze poszukać tych gazetek. Gdzieś jeszcze muszę je mieć. Mam nadzieję, że mi się zachowała jedna na pamiątkę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 21:08, Muradin_07 napisał:

Pamiętam jak w momencie, kiedy pojawiły się gazetki gramowe w CD-Action pojawiały się
tam też wywiady z Gramowiczami. Kurczę - zawsze chciałem, aby ktoś ze mną taki wywiad
przeprowadził i ostatecznie nie wiem w jaki sposób tam można było się w takiej rubryczce
się znaleźć :/


CD-A zawsze było dla mnie za drogie, więc w ogóle tego nie kojarzę, ale holiszit! Takie coś było? Gdybym wiedział, to też bym teraz zazdrościł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... to to. Nazywało się to chyba CDP Insider. Nawet pamiętam dziwaczną fotę chyba Ghosta właśnie który trzymał jajko z dziwnym takim wzrokiem. Magi chyba jakiegoś kota tuliła [?] ... no i coś mi się tam telepie między zwojami. Swoją drogą te szpargały jeszcze miałem do niedawna o dziwo. xD

Ichi - to była w większości gazetka reklamowa CeDePu + trochę ''publicystyki'' + plany wydawnicze i takie tam teksty + mały dział poświęcony gramowi stricte. Tak to chyba wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2014 o 22:34, Tyler_D napisał:

Ichi - to była w większości gazetka reklamowa CeDePu + trochę ''publicystyki'' + plany
wydawnicze i takie tam teksty + mały dział poświęcony gramowi stricte. Tak to chyba wyglądało.


... ale i tak każdy czytał dla gram.pl właśnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 22:34, Tyler_D napisał:

Ichi - to była w większości gazetka reklamowa CeDePu + trochę ''publicystyki'' + plany
wydawnicze i takie tam teksty + mały dział poświęcony gramowi stricte. Tak to chyba wyglądało.


Kurcze, możliwe że kiedyś do jakiegoś zamówienia coś takiego nawet dostałem. Ja wtedy byłem w innym obozie, wiernie kupowałem Click! a tam za to CDP wrzucał książeczki z klasycznymi grami. Do dzisiaj mam z 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 22:34, Tyler_D napisał:

Taa ... to to. Nazywało się to chyba CDP Insider.

Dział w Insiderze poświęcony gram.pl nazywał się 4gramy. Pliki z wywiadami ciągle można znaleźć na stronie gramu.
Tutaj poświęcony m.in zjazdowi z 2007 roku http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1606
Inne można znaleźć tutaj http://www.gram.pl/szukaj/4gramy/ choć nie wiem czy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 22:47, mad_cinus napisał:

Tutaj poświęcony m.in zjazdowi z 2007 roku http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1606
Inne można znaleźć tutaj http://www.gram.pl/szukaj/4gramy/ choć nie wiem czy wszystkie.


Najz! To to kojarzę! Cholera, ale tego kiedyś było. Promocja CDP pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to już całe 9 lat, kupa czasu. Na forum pojawiłem się jakoś pod koniec 2005r. i jestem ciągle z wami, z krótszymi lub dłuższymi(ostatnie 3 lata) przerwami :) Mam wrażenie, że cały gram.pl jakby się rozwinął, a forum pozostało niezmienione przez ten cały czas, co cieszy ! Jednak trochę tu przycichło, nawet skład Moderatorów się trochę zmienił. W każdym razie chciałbym pozdrowić wszystkich starych, jak również nowych forumowiczów :)

btw, Wojman żyje ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować