Zaloguj się, aby obserwować  
Nester

Diablo 2 czy MUonline??

15 postów w tym temacie

Ja uważam ze diablo jest o wiele lepsze! Ale niektórzy w internecie twierdza ze w Mu jest duzo wiecej czarów i przedmiotów.jednak w Muonline słaba paleta ruchów gracza-jakby to powiedziec eee "sztywno chodzą" ;P
A co wy myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Mu gralem z 5 lat a w Diablo okolo 1roku... ale twierdze ze obie gry sa bardzo fajne bo bardzo mi sie fajnie gralo w Mu i teraz wychodza nowe wersje z nowymi zbrojami i broniami i czarami i roznymi nowymi mapami... a w Diablo gram aktualnie i tez sadze ze jest dobrze rozbudowana i swietnie sie w nia gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 11:31, Nester napisał:

Ja uważam ze diablo jest o wiele lepsze! Ale niektórzy w internecie twierdza ze w Mu jest duzo
wiecej czarów i przedmiotów.jednak w Muonline słaba paleta ruchów gracza-jakby to powiedziec
eee "sztywno chodzą" ;P
A co wy myślicie??


Jak dla mnie to MU jest całkiem niezłe przysiedziałem chyba ze 2 lata siedzac na globalu i roznych innych prywatynych serwach i gralo sie bardzo przyjemnie. Na D2 tez zlego slowa nie dam powiedziec. Obie gierki sa naprawde fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że MU to jakby 2 część diablo 2 , ale sorry sorry niewymagajmy od mu fabuły ,jak na to niepatrzeć to internetówka w niej chodzi żeby nabijać lev . Ale brak w niej questów jak np w tibi . Są jakieś questy ale jest ich 5 czy 6 a w tibi 50 czy 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że MUonline jest 3razy lepsze od Diablo2 bo jest na nim ładniejsza grafika i fajniejsze itemy są noj wciągająca jest xD Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pffffff! co to za porownanie!ja niewiem jak mozna d2 z mu poruwnywac to jagby porownac orka z kretoszczurem!
DIABLOII RZADZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:27, rozkosz napisał:

pffffff! co to za porownanie!ja niewiem jak mozna d2 z mu poruwnywac to jagby porownac orka
z kretoszczurem!
DIABLOII RZADZI

Bo Diablo2 ma podobne menu np: te kryształy co trzymają smoki po lewej str. życie a po prawej str. trzyma kryształ pokazujący mane i to jest podobne do Diablo2 podobnie jest z paskiem exp co dostajesz zamiast staminy to pokazuje ile jeszcze ci pozostalo do następnego lvla i dodawanie pkt do zręczności i many itp. tak że można MUonline porównać do Diablo2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:32, Harpagan napisał:

> pffffff! co to za porownanie!ja niewiem jak mozna d2 z mu poruwnywac to jagby porownac
orka
> z kretoszczurem!
> DIABLOII RZADZI
Bo Diablo2 ma podobne menu np: te kryształy co trzymają smoki po lewej str. życie a po prawej
str. trzyma kryształ pokazujący mane i to jest podobne do Diablo2 podobnie jest z paskiem exp
co dostajesz zamiast staminy to pokazuje ile jeszcze ci pozostalo do następnego lvla i dodawanie
pkt do zręczności i many itp. tak że można MUonline porównać do Diablo2 ;)



ale mu niema tego co diablo niema tego klimatu!
i zakonczmy juz dyskusje kazdy ma swoj gust ty wolisz mu ja diablo no wkoncu mi tez sie mu podobalo ale krotko
-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować