Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śródziemie: Cień Mordoru - recenzja

53 postów w tym temacie

Kurcze, aż wstyd, że nie dawałem tej grze większych szans. Z góry założyłem, że będzie co najwyżej przeciętna - jak to się można pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wtorku ( niewiele, bo pracuję 0 ale mogę powiedzieć, że gra jest fajna ale posiada te wady, których byłem pewien już przed premierą po licznych gameplayach:
- na dłuższą metę może trochę nużyć ( 90% gry to nawalanka z Orkami )
- monotonność, zarówno pod względem lokacji jak i przeciwników
- niewiele do roboty poza samą nawalanką
ale ogólnie jest ok, choć mogłoby być lepiej, gdyby poza Orkami i Mordorem było tu coś więcej z tytułowego " Śródziemia ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, myślalem, że gra będzie co najwyżej przeciętna, a tu zbiera świetne recenzje! :o Cóż, póki co i tak do mnie nie przemawia, trzeba będzie czekać aż troszkę stanieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram od wtorku ( niewiele, bo pracuję 0 ale mogę powiedzieć, że gra jest fajna ale posiada
> te wady, których byłem pewien już przed premierą po licznych gameplayach:
> - na dłuższą metę może trochę nużyć ( 90% gry to nawalanka z Orkami )
> - monotonność, zarówno pod względem lokacji jak i przeciwników
> - niewiele do roboty poza samą nawalanką
> ale ogólnie jest ok, choć mogłoby być lepiej, gdyby poza Orkami i Mordorem było tu coś
> więcej z tytułowego " Śródziemia ".

Podpisuje się pod tym. Ocena jest za wysoka 6.5-7 max jak dla mnie.
Proszę polać temu Panu (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko do tych, co grają na PC:
jak założyć ten unikalny strój z dodatku " mroczny strażnik "? Wpisałem kod na Steam, zaakceptowało mi ale w grze nie ma żadnej opcji zmiany wyglądu postaci. Może to dojdzie dopiero wraz z rozwojem fabuły i postępami w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dopiero co kupiłem Fife 15 na PS4 i skąd mam wziąć kase na Cień Mordoru ,DriveClub czy
> Obcy Izolacja...:P
Trzeba było nie kupować kolejnej FIFY, tylko zostawić sobie na dobre gry :P

Ja czekam na recenzje wersji na PS3, bo taką kupię jeśli nie będzie się za bardzo różnić od tej na next geny, a nie powinna. Póki co nowa generacja to wyższa rozdziałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie niespodzianki. Przed premierą gra wydawała się mało atrakcyjna, wręcz zapowiadała się na ledwie średniaka, a tu pełno przychylnych recenzji. :) Może się kiedyś skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem gry ale koniec końców wstrzymam się zakupem przez jakiś czas. To co napisał @lis_23 to główny powód mojej rezygnacji. Gra to praktycznie jedna wielka nawalana z orkami, i o ile system nemezis skutecznie wydłuży radość z rozgrywki, to niestety nie będzie robił tego w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dopiero co kupiłem Fife 15 na PS4 i skąd mam wziąć kase na Cień Mordoru ,DriveClub czy
> Obcy Izolacja...:P
Sprzedaj fife, kup Cień mordoru, przejdź>> sprzedaj>>kup driveclub XD.


Gra fantastyczna, w końcu dobra gra w uniwersum Tollkienowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę ze względu na to że jestem fanem tolkeina i gier rpg ale podchodziłem sceptycznie do tej gry i myślałem że nie pogram długo jednak okrutnie mnie to przykuło na dłużej gra jest na prawdę fajna i gra się w nią przyjemnie.

Spoiler

Fabuła też jest bardzo ciekawa i jednocześnie prawdziwa szczególnie jak talion widzi jak podrzynają gardło jego synowi i ukochanej żonie a ona mówi do taliona w chwili śmierci że już nie długo będą na zawsze razem ale okazuje się że talinowi odmówiono śmierci na skutek klątwy i podąża niczym duch zemsty nie mając nic do stracenia by odprawić mord na Mordorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 14:01, Hulk131 napisał:

Ja czekam na recenzje wersji na PS3, bo taką kupię jeśli nie będzie się za bardzo różnić
od tej na next geny, a nie powinna. Póki co nowa generacja to wyższa rozdziałka.


Wersje na porpzednia generację maja ograniczony system nemezis. Nie wiem dokłądnie w jakim stopniu, ale sami twórcy juz dawno temu mówili, że tak będzie i pełnie doświadczeń zapewnią wersje na PC, PS$ i XOne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy George R.R. Martin w tytule to błąd czy ja coś pominąłem?
Przeczytaj jeszcze raz artykuł, przede wszystkim moment przy ostatnim screenie, tam masz wyjaśnienie.
Jeszcze kilka tygodni temu nie wiedziałem kompletnie, co myśleć o tym tytule. Z jednej strony twórcy F.E.A.R, z drugiej dziwnie pachnący kalką twór. Po recenzji widzę jednak, iż przydałoby się dołączyć tą grę do kolekcji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować