Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urodziny na gram.pl! Tylko u nas Lords of the Fallen w przedsprzedaży z pakietem dodatków!

5 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy, kto złoży zamówienie przedpremierowe na Lords of the Fallen w sklepie gram.pl, otrzyma Zestaw Lwiego Serca zawierający przedmioty do wykorzystania w grze. Oferta obowiązuje wyłącznie w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Urodziny na gram.pl! Tylko u nas Lords of the Fallen w przedsprzedaży z pakietem dodatków!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że do wcześniej złożonych pre-orderów te ekskluzywne dodatki także zostaną
> dodane?

Moim zdaniem zostaną dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja mam nadzieję że będzie to dodane też i do poprzednich pre-orderów. Chociaż w sumie to z tego co kojarzę to taki dodatek jest też w edycji kolekcjonerskiej razem z innymi ciekawymi gadżetami:) Więc pewnie gdyby nie wcześniej zamówiony pre-order to skusiłbym się na kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się dowiedziałam co to jest ten pakiet Lwie Serce. Miło by było jakby dodawali jednak ten pakiet. Wygląda bardzo fajnie. Jest w kolekcjonerce też, z całą masą innych fajnych dodatków:) Ale cóż nie można mieć wszystkiego. Teraz czas na Obcego, ale już niebawem wsiąknę w świat Harkyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować