Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obcy: Izolacja - recenzja

128 postów w tym temacie

Dobry tekst. Chociaż krótki to przyjemnie się czyta.

Tyle fajnych gier ostatnio wychodzi. Kolejka coraz dłuższa i nie wiadomo za co się brać. Nowy Wolfenstein 9, Divinity 9, Endles Legend 9, Alien 9. Kilka innych ciekawych tytułów ma się jeszcze ukazać a i tak na koniec roku okażę się, że największą sprzedaż zgarnie CoD, a najlepszą grą okrzyknięty zostanie Watch Dogs/Far Cry/AssCreed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 01:10, ApocalipticM napisał:

Świetny timing z publikacją recenzji gry mrożącej krew w żyłach :3
Pewnie wszystkie światła w domu zapalone xD

Ja w to na 100% przy zgaszonym świetle będę grał, ciekawe czy wywoła to u mnie taką palpitację serca jak Amnesia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 01:12, Tarasada napisał:

Ja w to na 100% przy zgaszonym świetle będę grał, ciekawe czy wywoła to u mnie taką palpitację
serca jak Amnesia :D.


Do tej pory płaczę, jak sobie przypominam tą grę :D
Zobacz gameplaye na YT z napisami (zapisane nieartykułowane dźwięki, jakie wydaje autor) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracałem w ogóle uwagi na ten tytuł, byłem pewien, że to znów gniot będzie jak poprzednia wariacja wyprodukowana z Obcymi.
Tytuł całkowicie nie istniał w mojej świadomości, mimo że uwielbiam klimat filmów...

Ale po tym tekście, uhh cóż - jak Serafin się aż tak podniecił i doszedł kilka razy - to musze obadać ten tytuł. Jestem niesamowicie zaintrygowany - idę oglądać trailery i materiały z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toście mi smaka narobili ;) Co prawdą i tak miałem tę grę zakupić, ale teraz z pewnością trzeba będzie jej nadać wysoki priorytet na liście tytułów do ogrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite, że w końcu ktoś wpadł na pomysł aby zrobić takiego Obcego, wygląda to fantastycznie, jeszcze tylko 3 DNI ! Najważniejsza premiera tego roku już za chwilę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobry tekst. Chociaż krótki to przyjemnie się czyta.

prawie 13k znaków :) wcale nie taki krótki

> prosiłbym autora o mniej "twórczości własnej"

prosić zawsze można

> także o "mniej Yodą fascynacji"

ech, to młode pokolenie. Szyk przestawny to Sienkiewicz w celu archaizacji języka w Trylogii stosował, a nie Yoda, który dwa zdania na krzyż powiedział :) i przykro mi, ale ja bardzo szyk przestawny lubię i od zawsze go stosuję i choć masa ludzi mi mówiła, żebym przestał, to jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, gra zapowiada się naprawdę nieźle i będzie następnym "must have". Jednak na przyszłość autora prosiłbym o dawkowanie mniejsze ciut dziwnej tej maniery językowej stosowania przestawnego zdania szyku, bo męczące to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2014 o 09:55, borias napisał:

autora prosiłbym o dawkowanie mniejsze ciut dziwnej tej maniery językowej stosowania
przestawnego zdania szyku, bo męczące to jest.


I zaraźliwe, nie? :D

Dnia 04.10.2014 o 09:55, borias napisał:

O co chodzi z poziomami trudności (minus) bo z recki nic nie wynika


ta gra powinna mieć tylko jeden poziom trudności, ten wysoki. Dwa pozostałe są w niej tylko po to, żeby ludzie mogli sobie nimi popsuć zabawę. Dlatego uznałem je za minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! Widać Creative Assembly naprawdę wzięło sobie do serca zrobienie naprawdę super gry :) Miałem okazję rozmawiać z jednym z twóców na GAMESCOMIE i powiedział ze naprawdę starali się dać fajne EXPERIENCE!!! Droga redakcjo GRAM.PL - dziękuję za fajną recenzję i .... nie mogę się doczekać, kiedy otrzymam swoją kopię gry (???) :)

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca to samo, jednak wstęp dotyczący odreagowania po pewnym czasie gry przywodzi na myśl Dark Souls. W takim wypadku biorę, lubię gdy gra w ten sposób doprowadza mnie do szału ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować