Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obcy: Izolacja - recenzja

128 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2014 o 01:29, KeyserSoze napisał:

Popsułeś sobie grę


Możliwe - ale moje zdrowie mojego serca jest cenniejsze :)

Dnia 09.10.2014 o 01:29, KeyserSoze napisał:

No nie, bo

Spoiler

że w ogóle są inni Obcy i tak dalej okazuje się już pod koniec gry, gdy
wszyscy nie żyją. Zrobienie tego numeru wcześniej popsułoby całą niespodziankę ze znalezieniem
gniazda, bo do tego momentu jesteś przekonany, że Obcy był jeden i wysłałeś go w próżnię



Nie mogę z tym dyskutować - bo z punktu widzenia rozwoju fabuły masz rację ,

Spoiler

no ale mogli chociaż pod koniec, bo zniszczenie gniazda miało miejsce gdzieś tak w 3/4 rozgyrwki

więc .. no czuję brak, można nawet powiedzieć.. że zatęskniłem w pewnym momencie za tą cholerą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 07:03, Smash-PL napisał:

Nie, ty jesteś nie samowity, fizycznie jest nie możliwe, żeby zza rogu przeniósł się
nagle do wentylacji w tak krótkim czasie.


Nie przeniósł się do wentylacji, tylko zaatakował od tyłu - przy ataku od góry są zupełnie inne animacje

Dnia 09.10.2014 o 07:03, Smash-PL napisał:

Gra po prostu obcego z despawnowała i zespawnowała w nowym miejscu. Pechowo dla gracza.


Nope.

Dnia 09.10.2014 o 07:03, Smash-PL napisał:

O takich smaczków jest więcej. Oglądając stream Angry Joe wiele ich można było znaleźć


A, ty też nie grałeś, tak? Ech, to pokolenie, które myśli, że jak widziało gameplay na YT to wie jak się gra w grę... Nie mamy o czym rozmawiać, niestety.

Dnia 09.10.2014 o 07:03, Smash-PL napisał:

Moja opinia o twoich recenzjach pozostanie nie zmieniona.


No i co z tego? Mówisz tak, jakby cokolwiek znaczyła dla kogokolwiek, a prawo do szanowania twojej opinii straciłeś w momencie, gdy bez żadnych konkretnych argumentów zacząłeś szkalować i oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie pierwszego spotkania z Obcym

Spoiler

(mam na myśli ten moment, kiedy wychodzi z szybu wentylacyjnego, a następnie krąży po korytarzach). Po wpisaniu kodu 1702 kieruję się do pierwszych drzwi po lewej. Wbiegam do szafki i spoglądam na detektor. Obcy raz odwiedza to miejsce i po chwili je opuszcza. Nadal jednak jest ryzyko, że jak wyjdę to spotka mnie szybka śmierć, zatem czekam dalej w szafie. Po kilku minutach Ksenomorf wraca do tego pomieszczenia i potem zamiast wyjść tak jak poprzednio, stoi ciągle przy szafie skierowany w stronę wyjścia. Nie wychodzi. Czekam i czekam, a on nawet nie zamierza ruszyć do przodu. Stwierdzam, że spędzanie dłuższego czasu w szafce też nie jest wskazane :)))) ,

może to jest jakiś błąd. Też tak mieliście?

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 16:06, Bloodi1988 napisał:

Ja jestem na etapie pierwszego spotkania z Obcym


A ja proponuję korzystać z opcji spoiler. Ja np. ogrywam najpierw dodatki i nie zacząłem jeszcze podstawowej kampanii. A są też pewnie ludzie, którzy jeszcze wcale nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem.
Mistrzowski klimat. Pięknie odwzorowali atmosferę pierwszego Aliena z 79 roku.
Mimo paru wad (jak SI ludzkich wrogów czy też system zapisywania) jest to całkowicie udane odświeżenie tego uniwersum. Chociaż posiadamy broń (a myślałem że w ogóle jej nie będzie), to dalej mamy poczucie całkowitej bezradności. Ostatnie etapy to ciągła nerwówka i patrzenie na czujnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządna gra w uniwersum obcego ktora nie stawia na bezmyślną jatke (choć avp2 uwielbiam). Nie jest to moze poziom pierwszego Dead Space, raczej nie ma momentów aby sie wystraszyć a mimo to gra się z ciarkami na plecach przez świetny klimat który garściami czerpie z 8 pasażera Nostromo. Dla mnie jedna z najlepszych gier na PS4 i dawno nie grałem w produkcję z tak świetnym klimatem. W sumie czemu nie, stawiam go nawet na równi z genialnym jak dla mnie Dead Space''em. KLIMAT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować