Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2015 o 16:50, leven napisał:

> Macie może problem z aktywacją nowego Win 10 po aktualizacji - mam nadzieję, że
to jakiś
> ich problem ;/

Serwery przeciążone.


Możliwe, ale po aktualizacji zamiast Win Home mam wersje pro - a miałem 8.1 home.

Nie mogę zmienić nawet klucza produktu....
Aktywacje tel. też nie działa bo nie rozpoznaje identyfikatora instalacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się dopiero przejściem na Windows 10 z Windowsa 7. Nie mam jednak ikonki Windows w prawym dolnym rogu, jak powinna być. Obwiniam to faktem, że do tej pory po zainstalowaniu kilku głównych aktualizacji wyłączyłem je - komputer mi mulił niesamowicie, a że aktualizacje instalowały się niemal co chwilę, to wyłączyłem z nerwów.

Przywróciłem Windows Update do aktualizacji automatycznych, kliknąłem szukaj i nic nie wyszukuje. Moja wersja Windows to Windows 7 Professional E. Czy być cierpliwym, czy moja okazja już minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 17:42, Kirabaxior napisał:

Zainteresowałem się dopiero przejściem na Windows 10 z Windowsa 7. Nie mam jednak ikonki
Windows w prawym dolnym rogu, jak powinna być. Obwiniam to faktem, że do tej pory po
zainstalowaniu kilku głównych aktualizacji wyłączyłem je - komputer mi mulił niesamowicie,
a że aktualizacje instalowały się niemal co chwilę, to wyłączyłem z nerwów.

Przywróciłem Windows Update do aktualizacji automatycznych, kliknąłem szukaj i nic nie
wyszukuje. Moja wersja Windows to Windows 7 Professional E. Czy być cierpliwym, czy moja
okazja już minęła?


I żadnych innych aktualizacji nie pobiera? Moze reset? No, ale tu masz chyba info dla Ciebie: http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-win_upgrade/chcia%C5%82bym-zarezerwowa%C4%87-moj%C4%85/f2b1cd11-5328-4c75-b625-ba81c7fd3bf4?auth=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się jakiś update, ale stronka baardzo mi się przyda. Dzięki śliczne! Ale mam jeszcze pytanie. Po Updacie do 10 znikną mi wszystkie pliki z pulpitu, moich dokumentów itd? Nie chcę stracić żadnych danych, a niektóre gry po formacie, mimo że kopiowałem sejwy i tak kazały mi przechodzić je od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 18:00, Kirabaxior napisał:

Pojawił się jakiś update, ale stronka baardzo mi się przyda. Dzięki śliczne! Ale mam
jeszcze pytanie. Po Updacie do 10 znikną mi wszystkie pliki z pulpitu, moich dokumentów
itd? Nie chcę stracić żadnych danych, a niektóre gry po formacie, mimo że kopiowałem
sejwy i tak kazały mi przechodzić je od nowa...


Nic nie stracisz, wszystko będzie tam gdzie to masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 18:00, Isildur napisał:

Jak ktoś ma problemy z aktywacją to niech się nie martwi, po kilkunastu minutach aktywuje
:)

U mnie nie działa już 2h i nadal lipa.
Co najlepsze cztery ostatnie znaki klucza są inne niż mam na naklejce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 19:13, scott napisał:

U mnie nie działa już 2h i nadal lipa.
Co najlepsze cztery ostatnie znaki klucza są inne niż mam na naklejce ...


Klikaj co 10 minut w klawisz aktywuj :)
Również miałem inną końcówkę klucza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 15:12, Isildur napisał:

> A u mnie nic nie pobiera dalej komunikat jak bedzie gotowa aktualizacja to cie powiadomimy.


Wykonaj te kroki:

1. Udajecie się do katalogu C:\Windows\SoftwareDistribution\Download i następnie usuwacie
całą jego zawartość.

2. Uruchamiacie Wiersz polecenia na prawach administratora i wpisujecie polecenie wuauclt.exe
/updatenow, które zatwierdzacie klawiszem ENTER.

3. Uruchamiacie usługę Windows Update i wyszukujecie aktualizacje. Po jakimś czasie powinniście
zobaczyć komunikat o możliwości zainstalowania Windows 10.


Po zatwierdzeniu we wierszu polecenia, tak po 10 sekundach, pojawił mi się komunikat w Windows Update o błędzie kod 80246007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:01, Assurubalit napisał:

Po zatwierdzeniu we wierszu polecenia, tak po 10 sekundach, pojawił mi się komunikat
w Windows Update o błędzie kod 80246007



Tutaj masz opis co trzeba zrobić: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2015/31/nie-mozesz-zainstalowac-windows-10-sprobuj-tego-sposobu.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2015 o 20:05, Isildur napisał:


Przecież to jest opis do którego odpowiedziałem. Wtedy mi wsykakuje zresztą bład o innym numerze niż w artykule. (Ja mam 80246007, a w tekscie 80240020)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:12, Assurubalit napisał:

Przecież to jest opis do którego odpowiedziałem. Wtedy mi wsykakuje zresztą bład o innym
numerze niż w artykule. (Ja mam 80246007, a w tekscie 80240020)


No to nie wiem, mi ten sposób zadziałał, a to dowód ;)

EDIT:
Tutaj masz opis swojego błędu: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-update-error-80246007#1TC=windows-7

20150729201454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:15, Isildur napisał:

No to nie wiem, mi ten sposób zadziałał, a to dowód ;)

To teraz bierz się za robienie listy gier, które nie działają. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:18, Kadaj napisał:

To teraz bierz się za robienie listy gier, które nie działają. ;d

Diablo 3, będzie mi wywalało w dwóch lokacjach bo Windows ma nowsze sterowniki ATI xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

Czy jeżeli na innym komputerze dziś/jutro zainstaluje win8.1 to nadal dostanę za darmo up do 10? Czy rezerwacje już przepadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:37, Kafar napisał:

Dobra. Czy mogę wywalić folder Windows.old ?:P Bo na C mi taki wisi i to jeden z dwóch
których nie chce ;P

Możesz ale stracisz możliwość powrotu do poprzedniego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 20:41, scott napisał:

Możesz ale stracisz możliwość powrotu do poprzedniego systemu.


Dzięki a zastanawiałem się po co mi ten folder xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś z Was może już jakiś magiczny sposób na popchnięcie do przodu aktualizacji z 7 do 10? Bo mi dalej wisi informacja, że zostanę powiadomiony, gdy będzie możliwość zainstalowania aktualizacji na moim komputerze. Próbowałem sposób z usunięciem katalogu \SoftwareDistribution\Download ale nic to nie dało. Mi nie wyskakuje żadne błąd tylko zwyczajnie nie dostałem możliwości aktualizacji. Mogę coś zrobić poza czekaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować