Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Proszę o pomoc. W Windows Update nie ma żadnej informacji o pobieraniu Windows 10(kopia jest zarezerwowana) a ta jedna "ważna aktualizacja" to pakiety językowe dla .NET Framework.
Próbowałem ręcznie wymusić aktualizację poprzez plik, który wrzucił leven. Niestety wyskakuje mi właśnie taki błąd.

20150730123507

20150730123510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwsze wrażenia po update raczej negatywne, wiedźmin 3 rozmazane tekstury mimo ustawień maksymalnych niektóre w ogóle się nie wczytują mniej fpsów i ciągle spadki usunąłem pliki konfiguracyjne ale to tez nie pomogło, dragon age inkwizycja rozmazany obraz. Mam nadzieję że reinstalacja tych gier pomoże inaczej wracam do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 12:45, Kraju napisał:

Zaktualizowałeś sterowniki do grafiki?

zainstalował się sam ten najnowszy z wczoraj od nvidi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 12:49, ZubenPL napisał:

> Zaktualizowałeś sterowniki do grafiki?
zainstalował się sam ten najnowszy z wczoraj od nvidi.

polecam odinstalować i zainstalować ponownie, tym razem samodzielnie. Mi też po aktualizacji w zasadzie żadne gra nie działała poprawnie, a obecnie (za wyjątkiem problemu z dźwiękiem w The Forest) wszystko działa jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 12:36, Kirabaxior napisał:

Proszę o pomoc. W Windows Update nie ma żadnej informacji o pobieraniu Windows 10(kopia
jest zarezerwowana) a ta jedna "ważna aktualizacja" to pakiety językowe dla .NET Framework.
Próbowałem ręcznie wymusić aktualizację poprzez plik, który wrzucił leven. Niestety wyskakuje
mi właśnie taki błąd.


Dziwne... tego jeszcze nie widziałem.

Głupio spytam... czy do komputera, na którym chcesz aktualizować system jest podłączony internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 12:41, ZubenPL napisał:

Dobra pierwsze wrażenia po update raczej negatywne, wiedźmin 3 rozmazane tekstury mimo
ustawień maksymalnych niektóre w ogóle się nie wczytują mniej fpsów i ciągle spadki usunąłem
pliki konfiguracyjne ale to tez nie pomogło, dragon age inkwizycja rozmazany obraz. Mam
nadzieję że reinstalacja tych gier pomoże inaczej wracam do 7.


Pokaż GPU-Z.

http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 14:01, leven napisał:

> Dobra pierwsze wrażenia po update raczej negatywne, wiedźmin 3 rozmazane tekstury
mimo
> ustawień maksymalnych niektóre w ogóle się nie wczytują mniej fpsów i ciągle spadki
usunąłem
> pliki konfiguracyjne ale to tez nie pomogło, dragon age inkwizycja rozmazany obraz.
Mam
> nadzieję że reinstalacja tych gier pomoże inaczej wracam do 7.

Pokaż GPU-Z.

http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

Proszę. Jedynie Boost źle pogram wykrywa bo taktownie w grach wynosi 1176 nie 1111MHz. A i system wykrywa że karta ma 4GB pamięci podczas gdy naprawdę ma tylko 3GB tak jak pokazuje GPU-Z.

20150730165059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz/łeś ze MSNa, Xbox Live, Windows Live albo Skype (po odkupieniu go przez MS) to prawdopodobnie masz. To wszystko to samo konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 16:52, ZubenPL napisał:

> Pokaż GPU-Z.
>
> http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/
Proszę. Jedynie Boost źle pogram wykrywa bo taktownie w grach wynosi 1176 nie 1111MHz.
A i system wykrywa że karta ma 4GB pamięci podczas gdy naprawdę ma tylko 3GB tak jak
pokazuje GPU-Z.


Wszystko dobrze w GPU-Z.

Tylko za dużo pamięci pokazuje, bo 660ti ma 2GB, nie 3 GB :)

No i problem dalej występuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 17:06, leven napisał:

Wszystko dobrze w GPU-Z.

Tylko za dużo pamięci pokazuje, bo 660ti ma 2GB, nie 3 GB :)

No i problem dalej występuje ?

Dobrze pokazują to wersja GIGABYTE z 3GB pamięci. Po reinstalacji działa dobrze musiałem jedynie w sterowniku ustawić maksymalną liczbę renderowanych klatek na 1 i zwiększyć w configu pamięć na obiekty by wyeliminować stuttering. Jeśli jest jakaś różnica między win 7 to jakieś 1-3 klatki na plus dla win 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 17:03, bVarador napisał:

Jeśli korzystasz/łeś ze MSNa, Xbox Live, Windows Live albo Skype (po odkupieniu go przez
MS) to prawdopodobnie masz. To wszystko to samo konto.

Hmmm .... chyba nic z tego nie mam ( XBOX Live miałem na inny kraj a i tak usługa ta już nie działa ), mam tylko konto Google, które luguje mnie, min. na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Live jak najbardziej działa. Miliony użytkowników Xboxa czy Skype nie mogą się mylić. To Games for Windows Live miał zostać wyłaczony, ale konta nie zostały skasowane, bo już wcześniej MS zrobił konto uniwersalnym. Więc możesz użyć tamtego albo, jeśli nie ma na nim nic co uważasz za warte zachowania, po prostu założyć sobie nowe na https://signup.live.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś gry na Frostbite 3 oprócz BF4 obsługują tego DX11.1 bo chciałbym zobaczyć czy jest jakaś różnica miedzy nim a zwykłym DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 18:56, seroero napisał:

Mam pytanie, czy po aktualizacji Windowsa do 10 mój pakiet office zostanie odinstalowany
czy zostanie ??

Mam Office 2010 przeniesiony po aktualizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 18:56, seroero napisał:

Mam pytanie, czy po aktualizacji Windowsa do 10 mój pakiet office zostanie odinstalowany
czy zostanie ??

Office 2010 u mnie został przeniesiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować