Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Gdy tworze Dword 32 bitowy, to wartość nie wchodzi w dziesiętnym, a gdy próbuję wklepać w 16tkowym to pyta, czy skrócić wartość dla DWORDa 32bitowego. Spróbuję kompa zresetować, ale żeby nie było, wszystko zrobiłem zgodnie z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 13:48, Kirabaxior napisał:

Gdy tworze Dword 32 bitowy, to wartość nie wchodzi w dziesiętnym, a gdy próbuję wklepać
w 16tkowym to pyta, czy skrócić wartość dla DWORDa 32bitowego. Spróbuję kompa zresetować,
ale żeby nie było, wszystko zrobiłem zgodnie z opisem.


To jako wartość wpisz po prostu 1. Nie żadne 00000000001, a zwykłe 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Win 10 od 4 dni i jak na razie żadnych problemów. Jedyne z czym miałem problem to ze sterownikami do drukarki HP. Pomęczyłem się trochę z tym, ale już jest ok. Zauważyłem, że Mafia chodzi mi o kilka klatek szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zainstalowałem jakieś dwa updaty opcjonalne i wyskoczyło mi info, że Windows jest pobierany w tle. Oczywiście w Windows Update nie ma żadnej informacji o stanie pobierania (napisane że Żadne aktualizacje nie są dostępne")ale poczekamy jeszcze z dwa dni i zobaczymy. Tak bardzo chciałbym już pobawić się Windą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli załapałem się do darmowej aktualizacji, mogę jej dokonać kiedy zechcę, czy to również jest ograniczone czasowo? Wolałbym poczekać aż go trochę dopracują, z resztą teraz nie mam czasu ogarniać nowy system, bo wbijam dosłownie na chwilkę na komputer :) I drugie pytanie: co się dzieje w momencie utraty systemu, np przez padnięcie dysku, awarie? To tak jakby nawiązuje do pierwszego pytania, czy Win10 dostaję dożywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 09:12, Azvar napisał:

Czy jeżeli załapałem się do darmowej aktualizacji, mogę jej dokonać kiedy zechcę, czy
to również jest ograniczone czasowo?

Spokojnie masz cały rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2015 o 00:17, Kirabaxior napisał:

Tak bardzo chciałbym już pobawić się Windą...

To pobierz oficjalne narzędzie ze strony MS i z aktualizuj za jego pomocą komputer,lub pobierz tym samym narzędziem obraz płyty Win 10 i za jego pomącą dokonaj ktualizacji.
Taką radę dał mi pan do którego dodzwoniłem siędzwoniąc do MS,Powiedział ,że jak chcem czekać na swoją kolej to może to być w każdej chwili ale może też być z tydzień,dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 00:17, Kirabaxior napisał:

Dobra, zainstalowałem jakieś dwa updaty opcjonalne i wyskoczyło mi info, że Windows jest
pobierany w tle. Oczywiście w Windows Update nie ma żadnej informacji o stanie pobierania
(napisane że Żadne aktualizacje nie są dostępne")ale poczekamy jeszcze z dwa dni i zobaczymy.
Tak bardzo chciałbym już pobawić się Windą...



https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Uruchom program X64 na dole strony i aktualizuj system z zachowaniem wszystkich danych - jeżeli chcesz aktualizacji.

W czasie aktualizacji/instalacji systemu, nie wpisuj kluczy, tylko klikaj "pomiń".

Po zainstalowaniu systemu, zaloguj się na swoje konto Microsoftu (jak nie masz, załóż).

Po zalogowaniu, system powinien automatycznie się zaktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już Ci post na forum. Że gdy przez media creation tool wciskałem aktualizację, to wyskakuje okno "mamy problem" i się wyłącza. A przy instalacji pobieranego ISO i tak chce klucz, nie da się pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 12:19, Kirabaxior napisał:

Pisałem już Ci post na forum. Że gdy przez media creation tool wciskałem aktualizację,
to wyskakuje okno "mamy problem" i się wyłącza. A przy instalacji pobieranego ISO i tak
chce klucz, nie da się pominąć.


Instalowałem ISO i klikałem "pomiń" gdy było pole do wpisu klucza.

Co Ty masz za cuda nie widy z tym komputerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak widzisz nie ma żadnej opcji pominięcia przy instalacji przez ISO.

Komputer jest okej, to kwestia tego, że zarezerwowałem dopiero dzień po premierze i dopiero wtedy zacząłem nadrabiać zaległe aktualizacje systemu. Straciłem już nerwy do tego. Może do 2016 ten system się w końcu u mnie pojawi.

20150806144044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas instalacji Win 10 pojawia się jakiś procentowy wskaźnik postępu? U mnie instalacja (planowa) rozpocząła się ok. 11.20. Miele już ponad 6 godzin i nie widać żadnego postępu. Żadnego wskaźnika i żądnych komunikatów :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 18:03, A-cis napisał:

Czy podczas instalacji Win 10 pojawia się jakiś procentowy wskaźnik postępu? U mnie instalacja
(planowa) rozpocząła się ok. 11.20. Miele już ponad 6 godzin i nie widać żadnego postępu.
Żadnego wskaźnika i żądnych komunikatów :-/

Jak instalowałem W10 tak wyglądał ekran.Jedyna różnica ja miałem wszystko po polsku.

20150806182041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 14:41, Kirabaxior napisał:

A u mnie jak widzisz nie ma żadnej opcji pominięcia przy instalacji przez ISO.

Komputer jest okej, to kwestia tego, że zarezerwowałem dopiero dzień po premierze i dopiero
wtedy zacząłem nadrabiać zaległe aktualizacje systemu. Straciłem już nerwy do tego. Może
do 2016 ten system się w końcu u mnie pojawi.


Daje mój obraz ISO systemu WIN10 X64 Insider.

Spróbuj go zamontować na pendrive i zainstalować.

W czasie instalacji, odłącz internet od komputera, dopiero po zainstalowaniu systemu podłącz się do sieci OK ?

Mam nadzieję, że administracja forum nie zbanuje mnie za prywatny link do ISO ?

[m]

Jestem ciekawy, czy będzie występować taka sama sytuacja, jak teraz przy próbie pominięcia klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 18:22, prf napisał:

Jak instalowałem W10 tak wyglądał ekran.Jedyna różnica ja miałem wszystko po polsku.

U mnie jest tylko niebieski ekranik na którym latają w kółko białe kropki i obok nich jest napis: "Pracujemy nad tym ..."
I tak od 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 19:09, leven napisał:

[m]



Zbanować nie zbanuje, ale tak dla Twojej informacji system Windows może pobrać ze strony Microsoftu. Już lepiej skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Microsoft i dowiedzieć się dlaczego nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować