Zaloguj się, aby obserwować  
Prince_Miki

Windows 10 - temat ogólny

833 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2016 o 20:37, lis_23 napisał:

Mój problem nie dotyczy już chyba tylko Steama, gdyż dzisiaj system wysypał mi się podczas
pobierania z Uplay ... Co ciekawe, Uplay postanowił ponownie pobierać AC Syndycate, którego
mam już zainstalowanego ...

Spróbuj usunąć antywira w Twoim przypadku AVG i zobacz wtedy czy będzie Ci wszystko hulało, może to tak jak kolega wyzej zauważył antywirus zewnętrzny jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2016 o 21:51, Illidian_Stormrage napisał:

Spróbuj usunąć antywira w Twoim przypadku AVG i zobacz wtedy czy będzie Ci wszystko hulało,
może to tak jak kolega wyzej zauważył antywirus zewnętrzny jest problemem.


A 10 tka ma w sobie coś lepszego, niż AVG FREE? W październiku 2014, gdy instalowano mi świeżą Siódemkę i na samym początku nie zainstalowałem AVG, w FF od razu wskoczył mi wirus, który uruchamiał pełno reklam na otwartym oknie przeglądarki i obawiam się, że bez antywirusa to powróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2016 o 22:58, lis_23 napisał:

A 10 tka ma w sobie coś lepszego, niż AVG FREE? W październiku 2014, gdy instalowano
mi świeżą Siódemkę i na samym początku nie zainstalowałem AVG, w FF od razu wskoczył
mi wirus, który uruchamiał pełno reklam na otwartym oknie przeglądarki i obawiam się,
że bez antywirusa to powróci ...

Ja mam Windows defendera i Addblocka i zero reklam czy innego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2016 o 21:01, Illidian_Stormrage napisał:

Ja mam Windows defendera i Addblocka i zero reklam czy innego szajsu.


Wywaliłem AVG FREE i zamiast niego znajomy polecił mi 360 Total Security i zobaczymy, jak będzie teraz, ale nadal nie mogę, np. uruchomić darmowego "The Crev" od Ubi z Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2016 o 21:40, lis_23 napisał:


> Ja mam Windows defendera i Addblocka i zero reklam czy innego szajsu.

Wywaliłem AVG FREE i zamiast niego znajomy polecił mi 360 Total Security i zobaczymy,
jak będzie teraz, ale nadal nie mogę, np. uruchomić darmowego "The Crev" od Ubi z Uplay.


Niedawno zainstalowałem AVG (nie mogłem zaktualizować WD, bo nie ściągam aktualizacji windowsa) i nie mam żadnych problemów z systemem poza tym, że dłużej się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje dvd w pewnym momencie przestało działać, nie wiem czy to było po aktualizacji czy z innej przyczyny, kupiłem nowy czytnik i też nie działa - znaczy próbuje płytę mielić i przestaje- szukałem info ale beż powodzenia, może ktoś mi pomoże ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, ustawiałem kiedyś automatyczne logowanie dla siebie, mam jeszcze kont rodziców które jest kontem ograniczonym, ale nigdzie nie mogę tak tego ustawić żebym na ekranie logowania miał do wyboru 2 konta, zawsze mi się tylko 1 loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "zasilanie i uśpienie" w opcji "uśpienie' ciągle samoczynnie przełącza się z "nigdy" na "20 minut". Co zrobić żeby to nie przeskakiwało na 20 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, lis_23 napisał:

 

Jak szybko to sie zmienia?, uzywasz jakies programu w miedzyczasie, bo chyba miales tego buga lub podobnego na poprzednim systemie? bo chyba hdtune zmieniał to ustawienie wtedy 

mozesz sprobowac
Right click on desktop > Power and sleep > Additional power settings > Choose when to turn off the display > Change advanced power settings > Restore plan defaults - zeby zresetowac ustawienia czyli na prawym okienku z screena daj przywrocic ustawienia domyslne planu. 
lub sprawdzic  ustawienia theme do windowsa, bo nawet jak miales ustawiony bez wygaszacza ekranu to moglo przestawic na wlaczony wygaszacz ekranu.
jeszcze widze porade typu wylaczyc tryb snu w wszystkich planach, nie tylko w jednym-super wydajnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cały czas ten sam system z bugami ;) czasami, komp nie chce się zamknąć i wtedy trzeba go uruchomić ponownie i dopiero potem zamknąć oraz podczas pobierania gier, np. ze Steam, pod koniec pobierania PC się wiesza i trzeba robić ręczny restart.

Na szczęście, dzisiaj już się to nie włącza, więc może będzie ok, ale na przyszłość się przyda, dzięki.

Edytowano przez lis_23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować