Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sega ucieka od konsol na rzecz aplikacji i gier mobilnych

11 postów w tym temacie

SEGA nie zrezygnuje z wydawania marki, od ktorej kupony mozna odcinac latami, a TW do takich zdecydowanie nalezy, wiec mozesz byc spokojny. Ja sie bardziej spodziewam przenoszenia sarych gier SEGI na mobile, tak jak przeniesli je na PC (SEGA Megadrive Classic Collection).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kapitał stracony... Coraz mniej jego w segmencie AAA. Niedługo hejterzy nie będą mieli na co narzekać ;) Rocksteady po wydaniu Batmana też ma skończyć z rynkiem gier AAA. I ja się im nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEGA dla mnie to jak matka gier, która z każdym rokiem dawała ciała przez to, że zarządzający nią ludzie są jakimiś debilami i wiecznie wpadali w jakieś długi. Rozumiem, że z Marianem od wielkiego "N" można przegrać. Ale mając takie tytuły jak seria "Virtua" czy "Sonic" i wiele innych spierdzielić ? Cóż PSX winner. Jednak Dreamcast im się udał ale wydali go w złym momencie - czyli na przełomie PSX~PS2 no i na dodatek brak zabezpieczeń antypirackich w zasadzie = FAIL ! Jednak kochm SEGĘ za takie seria jak Virtua Fighter, Sonic, Alex Kidd i chyba najbardziej Golden Axe i tu mam zarazem do SEGI największy ból dupy bo anulowała to: https://www.youtube.com/watch?v=ITuSQLRNt_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak nie na temat, ale chciałbym żebyście wrzucili newsa o kickstarterowym Human Resources - nowy rts od twórców Planetary Annihilation. Gatunek na wymarciu więc fajnie żeby choć jedna dodatkowa gra wyszła.
https://www.kickstarter.com/projects/659943965/human-resources-an-apocalyptic-rts-game?ref=discovery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby im się te mobilne gierki nie odbiły mocną czkawką, oczywiście mam nadzieję że dalej
> będą wydawcą serii TW.
niech zdychają, rly. Przedwczesne wypychanie do sprzedaży empire, rome 2, Colonial Marines czy alpha protocol, wybiórczy support (AP, gra która potrafiła się spieprzyć na etapie instalacji, otrzymała JEDNĄ łatkę. Noszkurna), never forgive, never forget.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą gdzie można łatwo zarobić, co jak co; odbiorcy gier mobilnych zbyt wybredni nie są, rynek szybko rośnie a koszta produkcji gier są mniejsze. Same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 13:29, dark_master napisał:

niech zdychają, rly. Przedwczesne wypychanie do sprzedaży empire, rome 2, Colonial Marines
czy alpha protocol, wybiórczy support (AP, gra która potrafiła się spieprzyć na etapie
instalacji, otrzymała JEDNĄ łatkę. Noszkurna), never forgive, never forget.

To są 3 gry pamiętaj że Medieval, Medieval 2, Shogun 2, Rome 1, Shogun 1 to były gry bardzo dobre, w Medievala 2 ludzie (w tym ja) zagrywają się do dziś z modami lub bez nich :). Ja mam nadzieję że tym razem Attile wydadzą bez większych problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2014 o 16:00, Tarasada napisał:

To są 3 gry pamiętaj że Medieval, Medieval 2, Shogun 2, Rome 1, Shogun 1 to były gry
bardzo dobre, w Medievala 2 ludzie (w tym ja) zagrywają się do dziś z modami lub bez
nich :). Ja mam nadzieję że tym razem Attile wydadzą bez większych problemów technicznych.

SEGA wydaje dopiero od Medievala 2, wcześniej było activision. I nie bez przyczyny zacząłem od Empire, bo mniej więcej od tamtego czasu SEGA leci sobie w kulki z wypuszczaniem co drugiej gry w wersji alpha (nomen omen) na półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować