Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War - nowy trailer

14 postów w tym temacie

Domek

Na serwerze gram.pl pojawił się właśnie nowy trailer gry Medieval II: Total War. Dla fanów strategicznych rozgrywek w klimatach historycznych - pozycja obowiązkowa! Odnośniki do dwóch wersji jakościowych filmiku znajdziecie w rozwinięciu informacji.

Przeczytaj cały tekst "Medieval II: Total War - nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja też już nie mogę się doczekać, acha Alexej dzięki tobie faktycznie zauważyłem moje miasto w tej grze. Ale czemu Sttetin :( lepiej brzmi Szczecin. Czy ktoś wie. czy będzie można grać Polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska będzie początkowo jednym z krajów kontrolowanych przez komputer, które następnie będzie można odblokować do gry.

Michalun -> mamy kilka pomysłów, ale podamy je oficjalnie tylko wtedy, gdy potwierdzimy możliwość ich wykoanania w pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Medieval, to jest kolejna gra po HoMM V, na ktora czekam/czekalem z niecierpliwoscia. Niesamowita strategia, naprawde przebija wszystko co do tej pory gralem/widzialem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do Medievala pierwszego i Rome: Total War i muszę powiedzieć, że za każdym razem kiedy chcę je wyłączyć to włącza się syndrom następnej tury (zresztą ostatnio chyba coś jest w pogodzie, bo ten syndrom włącza mi się też po Rise of Legends ;>). A trailer z fragmentami z gry po prostu miażdży - strasznie szczegółowe będą te bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 18:40, LordKarol napisał:

:) nacjami ktorymi bedzemy mogli zaczac gre to szkocjaportugalja i wenecja wszystkie inne narody
beda dostpene po tym jak przejdzemy kampanie :)


A skąd masz takie informacje? Z tajnych źródeł wiem, że na początku będzie dostępnych więcej nacji do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować