Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infografika na 9. urodziny gram.pl

34 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego dla całego składu gram.pl! Życzę kolejnych 9 udanych lat. Także specjalne podziękowania za niemały wkład dla moich ulubionych weteranów, czyli Myszastego i Lucasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Keroth kiedyś zrobił zbiórkę na prezent dla gramu (albo to był CDP wtedy?) i poszedł z naszymi podpisami do siedziby firmy. To jest właśnie ta maskotka, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie najlepszego, chociaż obecny Gram niestety nie jest już tą samą stroną sprzed lat. Jestem tutaj od samego początku, jak niektórzy przeszedłem tutaj ze starego forum CD Projektu i w sumie obecnie zaglądam tutaj głównie z przyzwyczajenia. Dobrym przykładem, co jest nie tak jest tutaj nawet to zestawienie - "Betatest Heart of the Swarm" trzeci pod względem komentarzy. Wielu pewnie pamięta ten artykuł, czymkolwiek by on nie był, "betatestem" trudno go było nazywać... Gdyby jednak brać pod uwagę newsy ogłaszające rozdawanie kodów, zapewne zestawienie wyglądałoby inaczej. Wiedźmin 2 na pierwszym miejscu nie dziwi, w końcu na pewien czas cała strona była jedną wielką reklamą tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I pomyśleć, że od 8.5 roku codziennie tu zaglądam...Najlepszego! :D
Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata lecą, a wy tacy sami
młodzi, piękni i zakochani
w waszej pracy
wy gram-maniacy.

Dziewięć lat temu
nie wiedzieć czemu
prawie znienacka
jak komara wali packa.

Gram.pl przybyło
cdprojekt.info nam zastąpiło
przyjęliśmy wasze dary
zaczęliśmy na forum nasze spamy.

Gramowicze postarzali
nieliczni do dziś przetrwali
trzymają się w kupie, na forum waszym
które jest także naszym.

Ku kolejny urodzinom kroczymy
na pewno je ujrzymy
będzie to okrągła rocznica
n(w)asza wielka dziesiątnica.

Z okazji 9. urodzin życzę całemu gram.pl, ekipie i nam wszystkim. Byśmy razem przetrwali do kolejnych urodzin i tak do setnych, może i dalszych, ale kto, wie czy dożyjemy? ;)
Wiele można by napisać, ale czy jest sens? Wszyscy wiemy, co zmienić trzeba, co ma pozostać po staremu. Wy dla nas, my dla was. Pozytywnie i bez lęku kroczmy ku przyszłości, mając w pamięci przeszłość i w teraźniejszości żyjmy dostatnio. Forum generalnie nas tu trzyma, więc oby trwało, mimo mniejszych czy większych aferek. :D


P.S. Przydałyby się jaki godny tego wydarzenia konkurs, czyż nie? Albo kilka. ;)
P.S.2. Wierszyk niezbyt lotny, ale pisany własnoręcznie, z sercem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> P.S. Przydałyby się jaki godny tego wydarzenia konkurs, czyż nie? Albo kilka. ;)
> P.S.2. Wierszyk niezbyt lotny, ale pisany własnoręcznie, z sercem. :P
Takie życzenia są najlepszym dla nas prezentem!
Dziękujemy, że jesteś z nami te 9 lat!

Co do konkursów, to szykujemy dla Was jeszcze sporo atrakcji! :) Niebawem więcej informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 18:03, AAAsia napisał:

Takie życzenia są najlepszym dla nas prezentem!
Dziękujemy, że jesteś z nami te 9 lat!


Nie ma za co dziękować. Jesteśmy w rodzinie, a co w rodzinie, to nie zginie! :]

Dnia 06.10.2014 o 18:03, AAAsia napisał:

Co do konkursów, to szykujemy dla Was jeszcze sporo atrakcji! :) Niebawem więcej informacji!


Dziewiąte urodziny, czyli dziewięć konkursów? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
> W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)
Też dziękuję, przede wszystkim za dalsze prowadzenie najlepszego serwisu o grach. Życzę Wam...hmmm, co ja mogę Wam życzyć? Już wiem! Braku spamerów. ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nawet nie wiesz jak nam miło z tego powodu! Dziękujemy za to!
> > W gruncie rzeczy to też Twoje urodziny :)
> Też dziękuję, przede wszystkim za dalsze prowadzenie najlepszego serwisu o grach. Życzę
> Wam...hmmm, co ja mogę Wam życzyć? Już wiem! Braku spamerów. ^^,
Przyda się :) Ale pewnie sam wiesz jak jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat najlepszy serwisie o grach (na którym recenzje można czytać za darmo, nie to co... ekhm) !
Pozdrowienia dla całej redakcji i użytkowników; zwłaszcza dla ludzi ze starego forum - dobrze, że teraz możemy dyskutować na ''gramie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować