Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Kup gry i zgarnij darmowy sprzęt!

67 postów w tym temacie

Pan wyżej chyba nie zrozumiał. Sprawdzać przede wszystkim IP, no i nie pozwolić na zamówienie większej ilości bonusów, niż 1 na dany adres.

up: godzinę temu już nie było. Parodia na kółkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Następnym razem zróbcie promocje dla swoich klientów (dla każdego konta jedna promocja)
>
> > Będzie uczciwiej!
> Nie bardzo. Założenie nowego konta to kwestia kilku sekund.

Ale adres wysyłki jest ten sam na kilku zamówieniach. Adres IP jest ten sam dla kilku kont. Można też wysyłać mailem kody na promocje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Promocja dobra, ale aktualnie nie na mój portfel ;)

Promocja super, już facet wystawia zasilacze od złotówki na Allegro. Gram dostał forsę od sponsora i ma gdzieś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Promocja dobra, ale aktualnie nie na mój portfel ;)
>
> Promocja super, już facet wystawia zasilacze od złotówki na Allegro. Gram dostał forsę
> od sponsora i ma gdzieś. ;)
gram.pl nie dostał żadnej "forsy" od sponsora. To nasza wewnętrzna akcja.
Oszczędź sobie komentarzy nic nie wnoszących w dyskusję, a bardzo bolących osoby które ciężko pracowały, aby taką promocję uruchomić dla Was.
Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje posty dotyczą obecnego tematu - takie jest przeznaczenie forum dyskusyjnego. Skoro ktoś tego nie rozumie, to cóż poradzić.

Najpiękniej brzmi zdanie "ciężko pracowały, aby uruchomić taką promocję dla Was". Pokażcie się, szczęśliwcy! ;)

Każdy się z Was śmieje w tym temacie, a Wy uważacie, że wszystko jest w porządku.

Mam swoje zdanie i mam prawo je wypowiedzieć. Chyba, że zostaliście w czasach cenzury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zróbcie promocje rano kiedy wszyscy są w szkole lub na zajęciach wiec ciekawe kto to kupił bo na pewno nie użytkownicy portalu gram.pl ! 9 lat niczego was nie nauczyło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich postach nie ma ani jednego słowa pół-wulgarnego, ani jednego słowa wyśmiewającego, szydzącego, poniżającego, żadnego pomówienia, namawiania do czegokolwiek sprzecznego z prawem. Nic! Problem w tym, że na takich stronach jak ta ster trzymają w wielkiej części dzieci, które nie rozumieją, co to znaczy wolność słowa.

Forum jest dyskusyjne. Dyskusja nie polega na tym, że każdy ma takie samo zdanie i każdy kocha teściową drugiego, tylko właśnie na tym, że każdy próbuje przekonać do swojej opinii, podając argumenty. Ten drugi nie ma żadnego obowiązku się zgadzać.

Na temat konkursu - na dziesięciolecie polecam kupić dobre zegarki i odliczać czas, gdyż możecie nie zdążyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moje posty dotyczą obecnego tematu - takie jest przeznaczenie forum dyskusyjnego. Skoro
> ktoś tego nie rozumie, to cóż poradzić.
>
> Najpiękniej brzmi zdanie "ciężko pracowały, aby uruchomić taką promocję dla Was". Pokażcie
> się, szczęśliwcy! ;)
>
> Każdy się z Was śmieje w tym temacie, a Wy uważacie, że wszystko jest w porządku.
>
> Mam swoje zdanie i mam prawo je wypowiedzieć. Chyba, że zostaliście w czasach cenzury...

Kettger twoje wypowiedzi są na poziomie gimbazy (przypadek? nie sądzę) Równie dobrze możesz napisać "Łeee nie ogarnąłem się to teraz pohejtuję"
Proponuję maść na pewien odcinek poniżej pleców, bo chyba się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowa nie ma, ale ton jest wyśmiewający. Tak, nie łamiesz regulaminu (jeszcze), ale zachowujesz się jak dziecko, które nie zdążyło kupić waty cukrowej bo mu budke zamknęli. W takich przypadkach bywa, że produkty maja ograniczoną ilość, nikt ci tego nie wyczaruje. I jesli ktoś tym razem nie miał szczęścia... cóż, bywa, może następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

W moich postach nie ma ani jednego słowa pół-wulgarnego, ani jednego słowa wyśmiewającego,
szydzącego, poniżającego, żadnego pomówienia, namawiania do czegokolwiek sprzecznego
z prawem. Nic! Problem w tym, że na takich stronach jak ta ster trzymają w wielkiej części
dzieci, które nie rozumieją, co to znaczy wolność słowa.


A słyszałeś o czymś takim jak szacunek do drugiej osoby? Bo z szacunkiem do innych to ty się nie odnosisz, a to jednak podlega pod regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie podałeś jakiegokolwiek zdania, nawet słowa! Jak powiedział kolega wyżej - "Przypadek? Nie sądzę." ;]

Mój szacunek jest pełen, nikogo nigdzie nie obraziłem. To organizator promocji nie ma do mnie szacunku, wystawiając kilka zasilaczy dla paserów, którzy sprzedają to na Allegro. A ja mimo wszystko nie straciłem do niego szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

W moich postach nie ma ani jednego słowa pół-wulgarnego, ani jednego słowa wyśmiewającego

"Każdy się z Was śmieje w tym temacie"

Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

szydzącego

"Pokażcie się, szczęśliwcy! ;)"

Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

poniżającego

I znowu: "Każdy się z Was śmieje w tym temacie"

Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

żadnego pomówienia

"Gram dostał forsę od sponsora i ma gdzieś."

Dnia 07.10.2014 o 13:16, Kettger napisał:

Problem w tym, że na takich stronach jak ta ster trzymają w wielkiej części
dzieci, które nie rozumieją, co to znaczy wolność słowa.

http://xkcd.com/1357/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 13:39, Dared00 napisał:

"Każdy się z Was śmieje w tym temacie"

No i co? Gdzie widzisz w tym zdaniu wyśmianie? Stwierdziłem fakt, że inni się śmieją, ale ja tego nie robię.

Dnia 07.10.2014 o 13:39, Dared00 napisał:

"Pokażcie się, szczęśliwcy! ;)"

No i? Chciałem zobaczyć tych, którzy wygrali, ale najwidoczniej skromne to chłopaczyny. Nie chcą, to nie zmuszam. ;]

Dnia 07.10.2014 o 13:39, Dared00 napisał:

"Gram dostał forsę od sponsora i ma gdzieś."

Gram nie dostanie pieniędzy od sponsora? Każda strona dostaje pieniądze od sponsorów, chociażby dzięki mojemu klikaniu w reklamy. To zdanie też jest więc zgodne z prawdą.

Aha - najbardziej szkoda mi osób, które rzeczywiście potrzebowały tego zasilacza. Współczuję Wam i sobie przy okazji - czasem tak jest, że przegrywamy z niewłaściwymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze z tej promocji już są na allegro i wystawiana za złotówkę na aukcji a niektóre po waszej cenie sklepowej! Ta promocja miała być dla nas a sprzedaliście wszystkie kilku osobom (jak nie jednej)! Już od dawna zrezygnowałem z zakupów w tym żałosnym sklepie bo od jakiegoś czasu to tu same przekręty są robione!

Polecam [m-AK] tam promocje przychodzą na maila i są o niebo lepsze od tych tutaj!
Przynajmniej nie ma takich sytuacji że sprzęt zostaje wysprzedany po koleżeńsku znajomemu co ma konto na allegro i che se zarobić! Niby taka wielka akcja a już w necie huczy że gram.pl zrobiło ludzi w hu..

Oj nie ładnie, nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale mnie okazja ominęła.
Nawet bym nie przypuszczał, że gram.pl zrobi jakąś dobrą promocję.

No cóż, forma promocji troszkę chyba nietrafiona z punktu widzenia przeciętnego forumowicza no ale trudno.

Teraz tylko wracają mi wspomnienia sprzed paru lat i wspominam sobie konkursy extra klasyki, konkursy wielkanocne itp. Tysiące wartościowych nagród.... Ależ ja wtedy nawygrywałem ;)

Po dziś dzień korzystam z zestawu bezprzewodowego Benq który wygrałem przy okazji konkursu extra klasyki.
Nie mówiąc już o obudowie, zasilaczu, karcie graficznej i paru innych trofeach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować