Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Kup gry i zgarnij darmowy sprzęt!

67 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2014 o 14:48, Citkowsky napisał:

Kurczę, ale mnie okazja ominęła.
Nawet bym nie przypuszczał, że gram.pl zrobi jakąś dobrą promocję.

No cóż, forma promocji troszkę chyba nietrafiona z punktu widzenia przeciętnego forumowicza
no ale trudno.

Teraz tylko wracają mi wspomnienia sprzed paru lat i wspominam sobie konkursy extra klasyki,
konkursy wielkanocne itp. Tysiące wartościowych nagród.... Ależ ja wtedy nawygrywałem
;)

Po dziś dzień korzystam z zestawu bezprzewodowego Benq który wygrałem przy okazji konkursu
extra klasyki.
Nie mówiąc już o obudowie, zasilaczu, karcie graficznej i paru innych trofeach;)


Promocja była dla kolegów i koleżanek ludzi z redakcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zasilacze z tej promocji już są na allegro i wystawiana za złotówkę na aukcji a niektóre
> po waszej cenie sklepowej! Ta promocja miała być dla nas a sprzedaliście wszystkie kilku
> osobom (jak nie jednej)! Już od dawna zrezygnowałem z zakupów w tym żałosnym sklepie
> bo od jakiegoś czasu to tu same przekręty są robione!
>
> Polecam [m-AK] tam promocje przychodzą na maila i są o niebo lepsze od tych tutaj!
> Przynajmniej nie ma takich sytuacji że sprzęt zostaje wysprzedany po koleżeńsku znajomemu
> co ma konto na allegro i che se zarobić! Niby taka wielka akcja a już w necie huczy że
> gram.pl zrobiło ludzi w hu..
>
> Oj nie ładnie, nie ładnie!

Mówisz, że już dawno zrezygnowałeś z zakupów, a najgłośniej narzekasz i jeszcze nas obrażasz. A może Ty wpadłeś tu zareklamować sklep swoich kolegów? Możemy przerzucać się takim trollingiem cały dzień - tylko po co? Myśl co chcesz, ale nie licz na to, że będziemy tolerować zarzuty o oszukiwanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co denerwować. Po co? Że nie udało się kupić? No, nie udało. Będą inne promocje i inne okazje. Natomiast rzucanie pomówień, oszczerstw i różnych "teorii spiskowych" naprawdę nie pomoże w "złagodzeniu" zawodu.
Mi też się nie udało, choć przyznaję, miałem chęć po równo na Starcrafty i tą obudowę.
A następnym razem gram.pl pewnie obmyśli, jak ustrzec się przed oszustami. Może najpierw promocja dla tych, którzy maja konta od "x" czasu, a potem reszta? Jestem pewien, że jakieś sensowne rozwiązanie się znajdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć w pewien sposób nierówno pod kopułą, żeby winić gram za to, że chcieli dobrze i zrobili całkiem miłą promocję, a ludzie to źle wykorzystali. Nikt nie ma wpływu na ten aspekt życia. To tak, jakby któryś z was oddał komuś coś za darmo, a tamten ktoś to perfidnie sprzedał na allegro.

Więc dajcie sobie siana z tymi pomówieniami i obrazami ludzi, którzy poświęcili dla was swój czas i starali się, by wam dogodzić.

Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że Mavericka81PL i Ciebie Kettger żal ściska, bo sami chcieliście te przekręty wykonać, a ktoś was bezczelnie ubiegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to w stylu że gram.pl ma tylko racje a kto się z nimi nie zgadza to kara degradacji więc jak chcesz coś tu napisać to tylko zachwalajcie :) inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Nie opowiadaj proszę nieprawdy. Użytkownik został zdegradowany przez innego Moderatora za zamieszczenie reklamy innego sklepu w swoim poście, a nie za to, że nie zachwala promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 15:22, Gohan1989 napisał:

Wiecie to w stylu że gram.pl ma tylko racje a kto się z nimi nie zgadza to kara degradacji
więc jak chcesz coś tu napisać to tylko zachwalajcie :) inaczej sie nie da


No wiadomo, organizatorzy promocji powinni napisać do Ciebie z wyprzedzeniem, że będzie taka i taka promocja, i o której godzinie ją uruchomić, żeby Ci pasowało... :)

I tak a propos Twojego poprzedniego posta - nie każdy ma zajęcia rano, niektórzy nawet pracują popołudniami - i, pełne zaskoczenie, korzystają z gram.pl, co nawet czasem widać po godzinach dodawania postów na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna akcja :) Graty dla gram.pl, czegoś takiego się nie spodziewałem. Sam chciałem się załapać na chłodzenie, ale już po półtorej godziny (11:30?) nic nie było. Oby służyły swoim nowym właścicielom.
Wszystkiego dobrego, gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Amazing Spider-Man 2 - 0%!!! Okazja jak nigdzie! Brać ludzie!

Nigdy nie kupiłem i nie kupie od was nic. Zniżki tak groszowe, że aż wstyd.
Jedna jedyna gra obniżona o 55%...wole czekać na promocje na steam i płacić im w eurosach niż wam dać choćby 1zł.


"Asortymentu" mieli pewnie po 5 z każdej opcji i robią reklamę jakby mieli cały magazyn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:48, Citkowsky napisał:

Teraz tylko wracają mi wspomnienia sprzed paru lat i wspominam sobie konkursy extra klasyki,
konkursy wielkanocne itp. Tysiące wartościowych nagród.... Ależ ja wtedy nawygrywałem
;)

Po dziś dzień korzystam z zestawu bezprzewodowego Benq który wygrałem przy okazji konkursu
extra klasyki.
Nie mówiąc już o obudowie, zasilaczu, karcie graficznej i paru innych trofeach;)


O! To jednak wysylali wtedy jakies nagrody? Ja natomiast po dzis dzien pamietam, jak z 9(!) wygranych wtedy nagrod za jakies w sumie 500zl nie dostalem NIC! Dopiero po masie korespondencji z CDProject (wspolorganizatorem promocji) laskawie wyslali mi gre Mass Effect. Sprawa toczyla sie przy wspoludziale Miejskiego Rzecznika Konsumenta, ktory solidarnie wraz ze mna dal sie spuscic spolce gram/CDProject na drzewo.
Faktycznie, niezapomniane wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 13:44, Kettger napisał:

Aha - najbardziej szkoda mi osób, które rzeczywiście potrzebowały tego zasilacza.


Nie wiem jak Ty, ale jeśli ja naprawdę potrzebuję zasilacza, to po prostu go kupuję, a nie czekam na promocję jak ta (która, swoją drogą, jest bardzo rzadką promocją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna akcja.
Bardzo dziękuję jej autorom, bo z pewnością dużo ich to kosztowało.
Ja nie zdążyłem, ale jestem pewny, że ci którym się udało muszą być teraz niezmiernie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jednorazowa promocja Urodzinowa? bo wróciłem z pracy i nie załapałem się, a i przy okazji Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin :) a że jestem z Wami od 9 Lat, to i moje Urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 15:59, FreemanPL napisał:

"Asortymentu" mieli pewnie po 5 z każdej opcji i robią reklamę jakby mieli cały magazyn
xD

O, nie wiedziałem, że mamy w ekipie zdalnie pracującego gramowicza-magazyniera. ;)
A tak serio, to prosiłbym o oszczędzanie sobie złośliwości. Ja rozumiem, że pokusa narzekania na wszystko zawsze jest i ciężko się jej oprzeć, ale niech by to chociaż były jakieś poparte faktami informacje, a nie pozbawione ładu i składu psioczenie na czyjąś pracę, ok? Taka opinia jest wtedy bardziej wartościowa i lepiej przyswajalna.

Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie wbiłem się pośmiać z biedoty. Nie stać was na zasilacze i obudowy od 300 do 400 zł. Które są na kilka lat :)
Mój zasilacz Be Quiet! za 800+ zł już 8 rok chodzi więc warty swojej ceny 0.30 groszy za dzień.
Biedota się nie nauczyła jeszcze że kupuje się drogie i jakościowe przedmioty.

Kolega z którym gram w golfa powiedział że w tym wątku biedota się bije o to że z promocji nie skorzystali.
Fakt organizacja promocji zła trzeba to przyznać :) Ale co z tego ? K; masz z tym problem ? Zrób swój sklep i walnij lepszą po 9 latach i tyle.

Zaznaczam że na gram z 3 gry kupiłem, bo większość tam gdzie kupisz grę po czasie dostaniesz poradniki, solucje, dodatki i duperele.

Dobra skończę już z tym bo jak taka dawka szokowa nie pomoże to już nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować