Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl! Kup gry i zgarnij darmowy sprzęt!

67 postów w tym temacie

Takich promocji pierwszy lepszy jest pełno i w dużej części osiąga się jedynie hate zawiedzionych klientów. Jestem zawiedziony jak prowcy nie potrafią wyciągnąć z tego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ogólnej jakości tej promocji, muszę przyznać, że bonusami wymietliście, niestety promocja była super przez pierwszą godzinę, później wyszło szydło z worka i ukazało, że tak naprawdę poza bonusem to promocja jest bidna jak mysz kościelna. Niestety ale pod tym względem już od dawna nie można powiedzieć dobrego słowa o sklepie gram. Niestety, bo kiedyś był to najlepszy sklep z grami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna mi promocja. Te ceny to chyba z kosmosu macie. Tak doić klientów... i to z okazji urodzin. Ciekawe ilu frajerów się na to nabrało.
Ładnie sobie odbiliście ten "darmowy" sprzęt, sprzedając gry po zawyżonych cenach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 11:25, Dandzialf napisał:

Ładna mi promocja. Te ceny to chyba z kosmosu macie. Tak doić klientów... i to z okazji
urodzin. Ciekawe ilu frajerów się na to nabrało. :D

Wiesz, cena jeśli się nawet nie wyrówna z rynkową ceną sprzętu to i tak masz jeszcze dodatkowo 3 gry. Jakbyś nie patrzył wychodzisz na plus. No, pod warunkiem oczywiście, że interesują cię gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 11:31, Rick napisał:

Wiesz, cena jeśli się nawet nie wyrówna z rynkową ceną sprzętu to i tak masz jeszcze
dodatkowo 3 gry. Jakbyś nie patrzył wychodzisz na plus. No, pod warunkiem oczywiście,
że interesują cię gry. :P


Sprzęt bardzo szybko poszedł. Wiadomo kto na tym skorzystał. I to zapewne nie normalni klienci sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2014 o 11:57, Dandzialf napisał:

Sprzęt bardzo szybko poszedł. Wiadomo kto na tym skorzystał. I to zapewne nie normalni
klienci sklepu. :)

Dużo wiesz. Ja tam zazwyczaj nie jestem tak bardzo pewny zdarzeń, których nie moge potwierdzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 12:04, Rick napisał:

Dużo wiesz. Ja tam zazwyczaj nie jestem tak bardzo pewny zdarzeń, których nie moge potwierdzić.
;)


To się nazywa doświadczenie. :D
Wziąłem sobie trzy przykładowe gry tutaj. Przepłacam prawie 280 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować