Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przy zakupie Call of Duty: Advanced Warfare na starszą konsolę otrzymasz też wersję na nowszy sprzęt

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Activision postanowiło zrobić coś dla graczy, którzy nie przesiedli się jeszcze na konsole nowej generacji, ale planują to zrobić w najbliższym czasie. Swoje trzy grosze do promocji dorzuciło Sony.

Przeczytaj cały tekst "Przy zakupie Call of Duty: Advanced Warfare na starszą konsolę otrzymasz też wersję na nowszy sprzęt" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy to oznacza, że wersja na PS3 też będzie kosztowała w okolicach 300zł na PSN
> tak jak w przypadku większości nowych gier na PS4.

Jak będzie cross-buy to w każdym pudelku z grą będzie kod do innej wersji gry, która będzie do pobrania z ps store. Czyli w pudełku od ps3 będzie kod na grę Ps4 i odwrotnie. A to znaczy, że nie jesteś uzależniony od kupna gry w pss.

Tak mi się wydaje. I myślę, że to naprawdę dobra wiadomość. Sam nie kupię, bo mnie nie interesują takie gry, ale widać, że Activision się przynajmniej w tej kwestii postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe czy to oznacza, że wersja na PS3 też będzie kosztowała w okolicach 300zł
> na PSN
> > tak jak w przypadku większości nowych gier na PS4.
>
> Jak będzie cross-buy to w każdym pudelku z grą będzie kod do innej wersji gry, która
> będzie do pobrania z ps store. Czyli w pudełku od ps3 będzie kod na grę Ps4 i odwrotnie.
> A to znaczy, że nie jesteś uzależniony od kupna gry w pss.
>
> Tak mi się wydaje. I myślę, że to naprawdę dobra wiadomość. Sam nie kupię, bo mnie nie
> interesują takie gry, ale widać, że Activision się przynajmniej w tej kwestii postarali.


Cross buy będzie dostępny tylko dla wersji cyfrowych.
Sama promocja Activision z resztą chyba też tylko dla cyfrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy to oznacza, że wersja na PS3 też będzie kosztowała w okolicach 300zł na PSN
> tak jak w przypadku większości nowych gier na PS4.

Nie to znaczy, że gra np. na PS4 bedzie kosztowała tyle co na PS3 czyli za standard edition bedzie trzeba zapłacić na starym i next genie po 60$ czyli ok 200zl u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować