Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE przyznaje: Battlefield 4 zburzył zaufanie graczy

37 postów w tym temacie

"Nasza społeczność jest zapewne znacznie bystrzejsza niż nam się wydaje"

WTF, hahahahaha :D
Teraz to już informacje potwierdzone. Twórcy gier mają graczy za naiwniaków, którym mogą wepchnąć cokolwiek, byle miało rozpoznawalną markę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu... ale i tak Hardline nie kupię bo nie mam zamiaru płacić takiej kasy za grę która wygląda jak dodatek do BF4. Poczekam najwyżej pół roku aż wszystko połatają i może wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 11:27, korinek2 napisał:

Teraz to już informacje potwierdzone. Twórcy gier mają graczy za naiwniaków, którym mogą
wepchnąć cokolwiek, byle miało rozpoznawalną markę :P


Cóż widocznie sami sobie zapracowaliśmy na takie miano ;p
Kto z graczy nie dał się nabrać na zakup słabej gry, bo miała "ten napis na pudełku" sugerujący co innego, a i zapowiedzi twórców były przesadzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę komentarze pod artykułem na gamespot, w których właściwie nikt nie zwrócił uwagi na obelgę, jaką rzucił Sirland, mam wrażenie, że to właściwie był komplement... Po takich słowach społeczność powinna zareagować, i to dość energicznie, w końcu właśnie publicznie napluto im w twarz. A tu co? Nic. Cisza. Jedynie nieśmiałe prośby o Bad Company 3 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zablokowanie modów, to ostatnie Bf''y mogłyby być dobrą bazą... Takto pozostaną jedynie średnimi dodatkami do bad company... A jako że wspierałem serię od samego początku to smutno mi z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość graczy to debile którzy nie potrafią myśleć racjonalnie. Przez takich kretynów co roku wydawcy wciskają nam bubel za gruby hajs, to przez takich debili wydawcy wydają DLC z wyciętymi z podstawki trzema mapkami za 60zł, a wydawca nie widzi w tym problemu, bo jeśli się sprzedaje to znaczy, że ludzie tego chcą. Zresztą nad czym tu się rozwodzić? Ta branża już dawno zeszła na psy, a wydawcy mają nas za dojne krowy.

A temu całemu BF:Hardline nie wróżę sukcesu pomimo przesunięcia premiery i pomimo tego słodkiego pierdzenia jak powyżej. Niech lepiej wezmą się za BF:BC3 a nie bawią w policjanta i złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe tłumaczenie artykułu.

"Im więcej wkładu możesz uzyskać na wczesnym etapie, tym lepiej. Im bardziej jesteś otwarty na zmiany, tym lepiej."

powinno raczej być:

"Im więcej opinii od graczy możesz uzyskać na wczesnym etapie, tym lepiej. Im bardziej jesteś otwarty informując o zmianach i pomysłach, tym lepiej."

I już zdanie "Nasza społeczność jest zapewne znacznie bystrzejsza niż nam się wydaje" brzmi zupełnie inaczej. Myślą przewodnią wypowiedzi było to, że powinni byli mocniej się oprzeć na głosach graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 wzmocnił moje zaufanie do marki. Nie napotkałem żadnych większych problemów w okolicach premiery, ani też później większych bugów. W tym momencie marce Battlefield jestem w stanie zaufać najbardziej jeśli chodzi o shootery po sieci. Niech obniżą wreszcie Premium dla Europy. W Stanach już było ze 2 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 11:53, Ring5 napisał:

Biorąc pod uwagę komentarze pod artykułem na gamespot, w których właściwie nikt nie zwrócił
uwagi na obelgę, jaką rzucił Sirland, mam wrażenie, że to właściwie był komplement...
Po takich słowach społeczność powinna zareagować, i to dość energicznie, w końcu właśnie
publicznie napluto im w twarz. A tu co? Nic. Cisza. Jedynie nieśmiałe prośby o Bad Company
3 itp.


Oryginalna wypowiedź (po angielsku) ma inny wydźwięk. Niestety po raz kolejny gram.pl nie popisało się jakością tłumaczenia.

EDIT: O widzę, że One_of_the_Many też to zauważył. :)

Najlepiej zawsze czytać źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku to zdanie, przez które wszyscy się oburzyli brzmi:
"Because our community is much smarter than we probably give them credit for." - gram.pl przetłumaczyło je fatalnie. David Sirland powiedział, że po prostu DICE nie doceniło graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 13:56, Dandzialf napisał:

Oryginalna wypowiedź (po angielsku) ma inny wydźwięk.


Niezupełnie. Our community is much smarter than we probably give them credit for. jest równie obraźliwe. Oznacza po prostu, że przyjmują, iż community składa się z debili i teraz się lekko zdziwili, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 uważam za dużo lepszą grę niż BF3, który dla mnie był przekombinowanym crapem, ale dla mnie i tak najlepszą częścią jest BC2 (tak, grałem we wszystkie BFy, nawet w słynnego BF2, który był grą przełomową na "swoje" czasy). W betę Hardline''a grałem, filmiki widziałem i... nie podoba mi się. Taki BF w innych realiach troszkę, który zalatuje mi CoDem i PayDayem, aż za bardzo nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 15:10, Ring5 napisał:

Niezupełnie. Our community is much smarter than we probably give them credit for.
jest równie obraźliwe. Oznacza po prostu, że przyjmują, iż community składa się z debili
i teraz się lekko zdziwili, że tak nie jest.


Nie ładnie tak wyciągać zdanie z kontekstu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować