Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek dostępne za darmo

21 postów w tym temacie

> Szkoda, że bez DLC. Może dodatek byłby przesadą, ale dlc mogli już dać do tego.
Zwłaszcza, że DLC są bardzo chamsko wycięte z całości (chcesz skrzynie na przedmioty- kup sobie, chcesz zacząć quest X - kup go...). Chętnie jednak przygarnę cyfrową kopię zapasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dobry w momencie, w którym po raz pierwszy wchodząc do obozu NPC w opcji dialogowej wysyła ciebie do sklepu po Warden''s Keep :D Głupiutkie Bioware, ludzie do końca świata będą im to wypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment dobry, bo "ociepli" to wizerunek firmy i część serii jako całości uniwersum Dragon Age''a. To był w swoim czasie flagowy produkt BioWare i jednocześnie ostatni dobry pomysł na prawdziwego RPG''a. Sam teraz niedawno wróciłem do jedyneczki. Naprawdę epicki tytuł i chyba najlepszy RPG. Ci co nie mają, to koniecznie muszą sobie przypisać tą grę do konta i zagrać, bo naprawdę warto. Sam nie żałuję ,że wydałem w dniu premiery 100 zł na kupno gry. Szkoda, że rozdają za darmo tak dobry tytuł, ale cóż.. swoje już zarobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw Ultimate, więc nie skorzystam, ale wybrali sobie dobry czas na taki "prezent". Ktoś się teraz wciągnie, to dokupi dlc, DA2 i potem może chcieć sięgnąć po DA:I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że bez DLC. Może dodatek byłby przesadą, ale dlc mogli już dać do tego.
Daj Palec, a chcą rękę :D
I dlatego wole EA niż Ubi czy Activision. Bardzo fajne podejście do graczy (co jakiś czas gra gratis? Dla mnie bomba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 22:48, TigerXP napisał:

Jakis czas temu BF3 za friko, teraz DA. W sumie niezle jak na EA.

Gdyby akcja była czym więcej, niż zagrywką PR-owską to może i bym ci przyznał rację. Ale oddawanie gier za które nie płaca w ogóle, to po prostu miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 23:04, vegost napisał:

Gdyby akcja była czym więcej, niż zagrywką PR-owską to może i bym ci przyznał rację.
Ale oddawanie gier za które nie płaca w ogóle, to po prostu miły gest.


PR-owska zagrywka, mily gest, jak zwal tak zwal. Wazne ze mam dwie gierki za free, tak jak na DA pewnie czasu nie bede mial, tak w BFa troche pocialem i sporo radochy przy tym mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak dla mnie to EA szaleje z tymi darmowymi grami:P Nie no spoko chętnie sobie odświeżę pamięć:) Niestety wersja pudełkowa gdzieś się zawieruszyła więc tutaj na Originie świetna okazja się przytrafiła przed premierą nowej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny prezent. Premierówkę ograłem już lata temu, więc ten "gift" potraktowałem jako cyfrową kopię zapasową.

O ile ktoś jeszcze w to nie grał i ma DUŻO wolnego czasu, to powinien po ten tytuł sięgnąć. Bardzo solidny rolplej, miło wspominam, za wyjątkiem niektórych questów "z generatora" i nudnych walk w kopalniach krasnoludów ;-).

Poza tym DA wciąż powinien się bronić. Nie powiem nawet, że się postarzał graficznie, bo aktualnie ogrywam Wasteland 2 (wsyssssaaa, oj tak !), a w porównaniu z tym tytułem, to każdy inny ma grafikę na wysokim poziomie ;-).

ps. Z tymi DLC to pamiętam, że premierowo to był strzał w kolano, ale na stronie BioWare social widzę, że golem jest za friko, a na skrzynkę już lata temu był mod (ten jeden TRZEBA zainstalować, koniecznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować