Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2015 - wymagania sprzętowe ujawnione

10 postów w tym temacie

No cóż, komputery na swoją wersję next-gen (DirectX11) poczekają do następnego roku. Niezrozumiała decyzja, tymbardziej zważywszy na długi czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No cóż, komputery na swoją wersję next-gen (DirectX11) poczekają do następnego roku.
> Niezrozumiała decyzja, tymbardziej zważywszy na długi czas oczekiwania.
Znów Fifa zrówna z ziemią PES''a od Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 19:16, PrinceLaCroix napisał:

Dobrze się czujesz? W tym roku Fifa nie umywa się do PESa.

Widzę bojownik PES''a wszedł :D. No ale jak mówiłem baciki PES znów dostanie, nie dość że brak oficjalnych licencji to jeszcze grafika jak zzeszłej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Widzę bojownik PES''a wszedł :D. No ale jak mówiłem baciki PES znów dostanie, nie dość
> że brak oficjalnych licencji to jeszcze grafika jak zzeszłej epoki.

Ja jestem fanem obu gier. 12 lat grałem w PES a ostatnie 5 lat w FIFA. Generalnie mocno kibicuję aby PES powrócił do dawnej świetności, ponieważ FIFA 15 online jest całkowicie niegrywalna, wyniki 8-8, 6-4 to standard - winna totalnie skopana gra w obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 22:36, raf230885 napisał:

Ja jestem fanem obu gier. 12 lat grałem w PES a ostatnie 5 lat w FIFA. Generalnie mocno
kibicuję aby PES powrócił do dawnej świetności, ponieważ FIFA 15 online jest całkowicie
niegrywalna, wyniki 8-8, 6-4 to standard - winna totalnie skopana gra w obronie.

No jak ktoś nie umie grać to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Znów Fifa zrówna z ziemią PES''a od Konami.
>
> Dobrze się czujesz? W tym roku Fifa nie umywa się do PESa.

Nie karm trolla. I tak 99,9% ludzi grajacych w FIFE nie potrafi wygrac meczu w PESie na amatorze. To o czyms swiadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarasada weź skończ się ośmieszać. "Jak ktoś nie umie grać to tak jest" - chętnie zaproszę na mały sparing, zagrajmy z 10 meczów i potem wstawimy tutaj wyniki, nie mówię, że na pewno wygram, ale wyniki na pewno będą w okolicach 5:3 itd. i to prawie w każdym meczu. I nie broń na siłę FIFY, bo ja tak jak kolega wyżej, kilka lat jeszcze w ISS PRO grałem na PS1 kiedyś kiedyś i do 2009 roku grałem w PESA co roku nowego, potem przez no juz bedzie 5 lat gram w FIFE i tak jak 14 na PS4 uważam, że jest fantastyczna, tak w 15 wybacz, ale grać się nie da, a tak się składa, że ja do defensywy przykładam dużą wagę, ale to co robią bramkarze, to że piłkarzem który masz 90 szybkości lecisz skrzydłem i nikt Cię nie zatrzyma, czyli powtórka z FIFY 13, bramki jakie padają to jakiś smiech, bramkarze rzucają się nie wiadomo gdzie i w ogóle nie tam gdzie leci piłka, sam na sam nigdy nie było prostsze, albo podbiegasz blisko i mocny strzał zawsze ląduje w siatce, albo strzał finezyjny sam na sam też zawsze wpada jak w masło, już nie wspomne o tym, że w tej grze bramkarzem to w ogóle nie opłaca się wychodzić no ogólnie lipa jakich mało. Jakaś masakra. Mój egzemplarz już wylądował na Allegro, 170zł jeszcze za niego dostałem, także 80zł w błoto wyrzuciłem, ale za rok tego błędu nie zrobię i poczekam na recenzje i zagram najpierw u jakiegoś kolegi, bo w ciemno już nie kupie FIFY w dniu premiery. Wielki zawód w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 10:39, Dantes7 napisał:

zagrajmy z 10 meczów i potem wstawimy tutaj wyniki, nie mówię, że na
pewno wygram, ale wyniki na pewno będą w okolicach 5:3 itd.

Zakłady Bukmacherskie obstawiasz? W totka grasz? Tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować