Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XIII zadebiutowało na PC... i już ma problemy. Nie wciskajcie Escape`a!

25 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2014 o 08:09, Lordpilot napisał:

^^ Tutaj akurat nie masz racji. Wrzucili nieskompresowane audio/video, tak jak w wersji
PS3 + dorzucili japoński dubbing (na życzenie klientów). Stąd waga.

Masz jakieś źródło, czy to tylko dedukujesz na podstawie rozmiaru? Bo na Steamie (forum) jest napisane, że gra jest portem z X360 (to w sumie zrozumiałe, nie ma co się doszukiwać nieprawdy) i filmiki również są skompresowane binkiem, mają jedynie nieco wyższy bitrate od wersji konsolowej, choć nadal do wersji PS3 jest jak stąd do księżyca (tu akurat nie wiem nie widziałem, ale w końcu posiadacze gry mogą wejść w folder w plikami gry). Jest to jedynie kolejny przykład na lenistwo tych ludzi. A za lenistwo płacić nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Teraz FF 13, który został przeniesiony
> na goło z konsoli nawet bez opcji dostosowania głupiej rozdzielczości, a wciśnięcie Esc
> wyłącza grę. Komedia. A klienci zamiast pokazać im co o nich myślą, i tak nawrzucają
> do ich kieszeni.

Guilty Gear X2 Reload i Isuka też wyłącza się Esc więc mnie to jakoś nie dziwi, chyba większość gier japońskich firm przenoszonych z konsol tak się wyłącza. Co do rozdziałki faktycznie oleli sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma żadnych problemów (no prawie), gdyż zostały wydane poprawki i można grać w 1920x1080 razem z antyaliasingiem (niestety podczas walk fps spadają do 20).

Ta gra to zresztą prawie arcydzieło, a szczególnie jeśli chodzi o fabułę, postacie, grafikę i muzykę. Wreszcie są oryginalne głosy i angielskie napisy. Dlaczego tak nie mogło być od razu w wersji na konsole?

Po co amerykanie w ogóle robią ten swój ohydny dubbing do japońskich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować