Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zarezerwujcie sobie sporo czasu dla Dragon Age: Inquisition

28 postów w tym temacie

Bardzo niezdrowa atmosfera się wokół tej obsesji związanej z długością gier zrobiła. : /

I tak oto twórcy podają coraz bardziej absurdalne liczby, a konsumenci dzielą je przez coraz większe cyferki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 16:41, Kadaj napisał:

I tak oto twórcy podają coraz bardziej absurdalne liczby, a konsumenci dzielą je przez
coraz większe cyferki. ;p

Sami też nie są bez winy. 20h?! Co to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie raczej odpada.
O ile gra nie jest absolutnie genialna to nie jest mnie w stanie utrzymać na tyle czasu przed ekranem. Jestem typem gracza, który lubi zaliczać wszystkie ważniejsze premiery danego roku i jak mam do wyboru 5 gier a DA:I który pewnie będzie grą ósemkową to wybieram kilka pozycji. Nie zdążę się nimi znudzić na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exactly. Większość tych nowych gier, gdzie twórcy chwalą się, ile to godzin zajmuje ich przejście, jest specjalnie wydłużona przez zwykły grind, backtracking, głupie minigierki czy nawet zwykłe łażenie z miejsca odległego o parę kilometrów (bo przecież to sandbox!) i tego tym podobne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsumenci też nie są bez winy, jęcząc pod każdym newsem jaka to gra krótka i że kiedyś to się Dooma przechodziło przez 1000 godzin. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA:I nie jest sandboxem, ale zapewne jakieś poboczne questy wysyłające w miejsca wcześniej już odwiedzone będą. Backtrackingu za bardzo nie będzie, bo podróżowanie ma być szybkie (wybór miejsca docelowego z mapy oraz mounty w samej rozgrywce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomita wiadomość :) Zdziwienia nie ma, bo rolpleje BioWare nigdy nie należały do specjalnie krótkich (może za wyjątkiem Jade Empire), a pierwsze Dragon Age też swoje trwało (nie wiem jak dwójka - nie grałem).

Oby "ilość" przeszła też w jakość, to satysfakcja będzie spora. Choć raczej nie wezmę na premierę, ale zobaczymy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować