Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I jeszcze jeden, i jeszcze raz... Raven`s Cry ponownie opóźniony

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zaplanowana na 14 października premiera Raven’s Cry nie odbędzie się. Obsuwa nie jest duża, ale kolejne opóźnienie tuż przed planowanym debiutem może drażnić graczy spragnionych pirackich przygód.

Przeczytaj cały tekst "I jeszcze jeden, i jeszcze raz... Raven's Cry ponownie opóźniony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedziałem ;P Oj, coś kiepściutko z Reality Pump jest odkąd spora grupa ludzi odeszła do CDP Red a ciągłe obsuwy nie wróżą nic dobrego. Ostatni trailer też wiał amatorszczyzną, na dodatek zauważyłem, iż spora liczba obiektów, modeli postaci, tekstur wzięta jest wprost z pirackiego dodatku do TW 2. A obsuwy się spodziewałem, gdyż jakoś nie widać jakiejś kampanii reklamowej, czy chociaż gry w większości sklepów internetowych. A jak jest to tak jak na gram.pl w cenie 150 zł, gdzie ta cena brzmi jak jakiś żart. Na Steamie też nie lepiej - 50 ojro. Kolejnym takim żarcikiem są wymagania rekomendowane, które można zobaczyć na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś naprawdę interesuje się tą produkcją?
Tak, ja. Od czasów Sea Dogs i Pirates of Caribbean nie było w zasadzie fajnej gry o tej tematyce. Ostatnie AC to jednak nie to, a Age of Pirates było po prostu średnie.

Dlatego mam nadzieję, że gra będzie przynajmniej dobra, bo na rewelacje faktycznie nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 20:11, ScaredOfGhosts napisał:

Dlatego mam nadzieję, że gra będzie przynajmniej dobra, bo na rewelacje faktycznie nie
liczę.


Widziałeś trailer? Ta gra wygląda jak z PS2 i nie chodzi tylko o grafikę. Raczej nie nastawiaj się, że to będzie nawet średnia gra. Ta produkcja to crap i prace nad nią nie powinny być dalej kontynuowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak taki bardzo dobry (wg. mnie) Risen 3 zbierał oceny rzędu 5-6, to tutaj spodziewam
> się katastrofy.

bo niektórzy patrzą obiektywnie na grę a nie przez pryzmat twórcy albo poprzednich cześci, nie powiem risena 3 to świetna gra, sam jestem jej fanem i gier PB ale jeśli miałbym ją oceniać patrząc na inne gry rpg to 6 to maksimum w 10 stopniowej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować