Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Farming Simulator 15 - nowy zwiastun pokazuje maszyny do ścinania drzew

6 postów w tym temacie

> Zawsze mnie śmiały te symulatory.. ale kurde, zagrałbym w to.

Nie rób tego ;)
Sam chciałem zobaczyć na czym polega fenomen wirtualnego farmera i mnie wciągnęło. Miła odskocznia od wszelkich mordowanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż IMO seria jest słaba i mocno zabugowana, to jestem ciekaw tej części. Miałem kiedyś okazję spróbować jak się taką maszynką do zbierania drewna operuje (i drugą do ścinania drzew też). Mocno skomplikowane, bardzo precyzyjne - dosłownie jak pilotowanie helikoptera :)

Jakieś demo bym spróbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 20:16, Arborr napisał:

Zawsze mnie śmiały te symulatory.. ale kurde, zagrałbym w to.


Co prawda symulatory warte uwagi można zliczyć na palcach jednej ręki (nie mówię to o symulatorach jako typie gier, ale o szablonowych tytułach "XXX Simulator"), ale jednak są, nie ma się więc co śmiać, tylko brać się za granie.

BTW. "Śmieszyły", nie "śmiały". Śmiałość to cecha charakteru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda symulatory warte uwagi można zliczyć na palcach jednej ręki (nie mówię to o
> symulatorach jako typie gier, ale o szablonowych tytułach "XXX Simulator"), ale jednak
> są, nie ma się więc co śmiać, tylko brać się za granie.
>
> BTW. "Śmieszyły", nie "śmiały". Śmiałość to cecha charakteru ;-)

Tak naprawdę oprócz Farming Simulatora jedynym symulatorem wartym uwagi to symulatory ciężarowe od SCS software typu "Euro Truck Simulator" czy "American Truck Simulator" Te gry szczycą się bardzo dużą popularnością. Z tego co słyszałem Farming Simulator był w ścisłej czołówce listy sprzedaży gier w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować