Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urodzinowe wspominki, czyli pradzieje gram.pl

25 postów w tym temacie

Dobre to były czasy, zarówno dla gier, jak i dla portali growych w naszym kraju. Dla czasopism komputerowych. Kwitło wtedy wszystko. Baaardzo intensywnie.
CDP miał wtedy chyba najlepszą ofertę na rynku pod względem supportu gier, a i jak dobrze pamiętam gry w tanich seriach potrafiły mieć kolorowe instrukcje, a "dożywotnia gwarancja" i "wirtualne pieniądze" robiły furorę. Pamiętam wygrany monitor Eizo w konkursie "pożeracze klasyki". Kosztował w sklepie zawrotną kwotę 2500 PLN. Mam go do dziś i chyba żaden inny nie ma obrazu-żylety jaką ma Eizo :> 2005 rok. Miło się wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 13:01, Spayki napisał:

> Jak to "To znaczy ja byłem młody i o coś mi chodziło."???

To znaczy, że... jakby to powiedzieć... yyy... no Orzech już wtedy najmłodszy nie był,
prawda? ;)

Piterus_Von_Drackus > o, przepraszam, ja wspominam, Sol w domyśle również.

Gohan1989> krótkie podsumowanie? Nie ma szans! To 9 lat, setki (tysiące?) wydarzeń,
wspomnień, wartych upamiętnienia chwil. Warto chyba pogrzebać w archiwum. A my, cóż,
chcąc nie chcąc uderzyliśmy w odrobinę melancholijną nutę.

Za rok 10-lecie. Może by tak, nawet nieformalnie, jakiś zjazd (ostatni zajazd?) zorganizować?
Tak tylko rzucam.


Spayk, zjazd owszem, ale czy ostatni :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 22:06, ElieVian napisał:

Dobre to były czasy, zarówno dla gier, jak i dla portali growych w naszym kraju. Dla
czasopism komputerowych. Kwitło wtedy wszystko. Baaardzo intensywnie.

Akurat dla czasopism komputerowych w Polsce był to początek okresu schyłkowego. Trwał wtedy już pierwszy duży boom na internet. Już przed 2005 padło trochę tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować