Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetna sprzedaż Zaginięcia Ethana Cartera. Rozeszło się już 50 tys. kopii

31 postów w tym temacie

Taki wynik cieszy. Oby kolejny tytuł Astronautów sprzedawał się jeszcze lepiej.
TVoEC jest bardzo fajnym tytułem. Szkoda tylko, że to gra na raz i do tego krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła, ukryty przekaz merytoryczny, ścieżka dźwiękowa, aranżacja terenu, świetny ambience, interesujący pomysł na Scaleform i ciekawie skonstruowane zagadki.

Czy to jest prawie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 20:20, spidi1812 napisał:

Fabuła, ukryty przekaz merytoryczny, ścieżka dźwiękowa, aranżacja terenu, świetny ambience,
interesujący pomysł na Scaleform i ciekawie skonstruowane zagadki.
Czy to jest prawie nic?

I to wszystko na 3 godziny gry! Fabuła? No nie wiem, mnie jakoś nie porwała. Jedyne co ta gra oferuje, to ładna grafika i muzyka. A to o wiele za mało, aby ten tytuł był grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety sztampowe zakończenie psuje odbiór całej gry. Polecam zakup, kiedy dodadzą do jakiejś gazety ewentualnie poczekanie aż stanieje poniżej 10 zł. Obecna cena to kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na premierę i nie żałuję. Świetna gra. Jeśli zadowala ich taki wynik sprzedaży to tylko się cieszyć, bo mogą się zabrać za następny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem na premierę i nie żałuję. Świetna gra. Jeśli zadowala ich taki wynik sprzedaży
> to tylko się cieszyć, bo mogą się zabrać za następny tytuł.
Ja tak samo, myślałem że gra będzie kiszką a okazała sie bardzo dobrą produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gameplay i chociaż według mnie "Zaginięcie" nie jest złe (nie uważam też, żeby zakończenie było tak straszne jak się mówi) to 80 zł za grę? Wiem, że ogólnie jestem sknera, ale naprawdę nie rozumiem jak można oczekiwać tylu pieniędzy za tak krótką grę i to bez szczególnych fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 80 zł za grę?
Sprawdź cenę Metal Gear Solid V: Ground zeroes, tyle czasu po premierze...
To chyba normalne że nawet tak krótka gra wymagała dużo pracy i należy się za nią zapłata, tym bardziej że nawet za mniejszą cenę ta gra nie trafiłaby do wszystkich graczy, a do małego grona lubiącego takie gry, a reszta i tak by krzyczała że jak ta gra może być tak krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji na IGN bodajże jednym z plusów był świetny epilog. I wydaje mi się, że z taką opinią spotkałem się w wielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować