Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, na ile wystarczy Far Cry 4

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Przedstawiciel Ubisoftu ujawnił, jak długą rozgrywkę zaoferuje Far Cry 4. W produkcji z otwartym światem i masą zadań pobocznych długość zabawy ściśle zależy chociażby od stylu rozgrywki konkretnego gracza, ale dobrze mieć jakikolwiek punkt odniesienia.

Przeczytaj cały tekst "Wiemy, na ile wystarczy Far Cry 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 11:26, Sanders-sama napisał:

Ja zamiast płacić drugi raz za to samo, sobie jeszcze raz FC3 przejdę.

Bardzo dobrze powiedziane. Ostatnio Ubi ma zajawkę na wydawanie poprodukcyjnych odpadów jak widać.

A co do tematu, to serio Panowie komentujący? Uważacie, że 35h na grę z otwartym światem to jest dużo? To jest śmiesznie mało. Podobno Ubi skupiło się nie na większej mapie, ale żeby było więcej zajęć na takiej samej mapie jak FC3. 35h nie wygląda mi na więcej zajęć. Taki Ubi miało u mnie kredyt zaufania, a teraz co gra z ich obozu to "lepsze" wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz...
"Gra jest naprawdę duża"

Dobry żart, ja uznaję grę za dobrą ( mówię tutaj o jednym elemencie rozgrywki ) gdy trwa minimum 50. Jeśli to jest duże, to jak duży jest Skyrim? Mi starczył na 400> godzin, a nie wykonałem wszystkich questów i nie widziałem pewnie nawet połowy losowych ewentów.

Już w FC3 więcej czasu spędziłem... Do tego obniżenie grafiki do poziomu konsoli, i parę innych pierdółek - Wniosek? Nie kupować gier od Ubi...

Problem w tym, że teraz należy nie kupować gier od praktycznie żadnego większego wydawcy, gdyż ci obcinają wszystko byle tylko zadowolić masy oraz konsolowców ( Nie generuje wojenek, ale mówię prawdę o OGÓLE, nie należy tego traktować jednostkowo ).


EDIT: chyba ktoś się pomylił, bo w "temat dotyczy poniższych gier" wersja na PC jest wymieniona 3 razy, a wersje na konsole i cyfrowe po 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie porównywać FC4 do Skyrima? Przecież " strzelanka ", nawet w otwartym świecie to nadal strzelanka, a nie RPG. Zależy też jak ktoś gra, wprawiony gracz skończy " Crysisa 3 " w 6 h a ja gram już z 15 h ;), a w " Śródziemie Cień Mordoru " mam już 16 h a ledwo ruszyłem główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahh kiedyś za komuny gry były na 2000 tysięcy godzin(np. diablo). Dziś tylko grafika
> i krótkie gry po 35h.
Ta, jasne. Gry z zamkniętym światem trwały 2000 tysięcy godzin. Tysiącpiećsetstodziewięćset septylionów. Risen 2 - 38. Warhammer:DoW II = Chaos Rising - 47. Oba 2 razy. Portal 6 godzin. Portal 2 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ile czasu grać... Jak długo będzie wciągał quest? Pytania... Pytania... A może po prosty
> lepiej zagrać?:P
Nie. Żeby zagrać trzeba kupić, albo ukraść. Jak kupisz to pytania nie będą mały sensu, bo kasa przepadła. Kraść chyba nikt z zebranych nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować