Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnicza zajawka na oficjalnej stronie Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nowy trailer w drodze?

18 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Kolejny raz CD Projekt RED przyciąga uwagę fanów zagadkową zapowiedzią na witrynie sieciowej Wiedźmina 3: Dziki Gon. Niewykluczone, że deweloper przygotowuje graczy na premierę kolejnego zwiastuna.

Przeczytaj cały tekst "Tajemnicza zajawka na oficjalnej stronie Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nowy trailer w drodze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda jak czaszka wrony albo coś o podobnym kształcie.
Nie. Czaszka wrony byłaby brudnobiała. To jest z metalu. Rękojeść broni, albo główka laski.
> Nie chcę podążać ani odkrywać - chcę nowych materiałów! (Btw. - 6 komentów pod Wieśmanem
> 3? Zainteresowanie spadło? :D ).
A co komentować? Teaser trailera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 20:06, borias napisał:

Zainteresowanie spadło? :D ).

Zainteresowanie będzie istotne na początku przyszłego roku. Teraz to raczej bez znaczenia czy będzie komentarzy 5 czy 55. Ale jak widać twórcy nie dają o sobie zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By się za optymalizację wzięli, bo gra na wszystkich pokazanych fragmentach rozgrywki skacze między 10 a 30 fps, a nie trailery tylko tworzą.... Gra lepiej od BF 4 nie wygląda więc powinno większości płynnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> By się za optymalizację wzięli, bo gra na wszystkich pokazanych fragmentach rozgrywki
> skacze między 10 a 30 fps, a nie trailery tylko tworzą.... Gra lepiej od BF 4 nie wygląda
> więc powinno większości płynnie chodzić.
Śmiem wątpić, że ludzie tworzący trailery są tymi samymi, którzy zajmują się optymalizacją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś odkryłem ale co to ma znaczyć
"obsidian
unicorn
blindness"
jest to napisane w dolnej części ekranu widoczny jak się zaznaczy ale o co be to nie wiem
jedyne co mi przychodzi do głowy to że to róg jednorożca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować