Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Destiny każdego dnia gra 3,2 miliona ludzi

11 postów w tym temacie

"Nasze serwery wytrzymały napływ milionów ludzi doświadczających Destiny" - dobry żart, w sobote średnio co 10 minut wywalało z servera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nasze serwery wytrzymały napływ milionów ludzi doświadczających Destiny" - dobry żart,
> w sobote średnio co 10 minut wywalało z servera....
Tylko Ciebie wywalało? Może to wina neta? No chyba że wszystkich wywalało, to wtedy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Nasze serwery wytrzymały napływ milionów ludzi doświadczających Destiny" - dobry
> żart,
> > w sobote średnio co 10 minut wywalało z servera....
> Tylko Ciebie wywalało? Może to wina neta? No chyba że wszystkich wywalało, to wtedy co
> innego.
Ponoć sporo osób miało z tym problemy, że wywalało z serwera, no i mnie też wywalało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 12:06, DragonSuspire napisał:

Ponoć sporo osób miało z tym problemy, że wywalało z serwera, no i mnie też wywalało
..

No to problem był po stronie serwerów zapewne, ale 3,2mln to impunujący wynik mimo wszystko praktycznie prócz gier Blizza żadna gra chyba nie ma tyle ludzi grających codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ale jak podzielisz ten wynik na 4 (bo tyle jest konsol na które gra wyszła) to wychodzi 800 tyś. na konsolę czyli nie jest jakiś to imponujący wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta ale jak podzielisz ten wynik na 4 (bo tyle jest konsol na które gra wyszła) to wychodzi
> 800 tyś. na konsolę czyli nie jest jakiś to imponujący wynik.
Gierka nie miała jakiejś specjalnej sprzedarzy na x360/ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 12:51, Numenpl napisał:

Ta ale jak podzielisz ten wynik na 4 (bo tyle jest konsol na które gra wyszła) to wychodzi
800 tyś. na konsolę czyli nie jest jakiś to imponujący wynik.

Ale jak na FPS''a to nadal wynik którego mogą pozazdrościć EA, Valve itd ze swoimi kolejno BF''ami i CS''em :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 13:31, Ancient_Viewes napisał:

Ale jak na FPS''a to nadal wynik którego mogą pozazdrościć EA, Valve itd ze swoimi kolejno
BF''ami i CS''em :).


Też mi porównanie. CS ma niesłabnącą popularność od 1999 roku, nie wiem więc kto komu miałby czego zazdrościć. O Destiny za 2 lata nikt nie będzie pamiętać, a w CS-a dalej będą grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 13:31, Ancient_Viewes napisał:

Ale jak na FPS''a to nadal wynik którego mogą pozazdrościć EA, Valve itd ze swoimi kolejno
BF''ami i CS''em :).


Buhahahahahahahahahahahahaha ROTFL gratuluję wiekszych bredni nie czytałem od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Gracze poświęcają dziennie na zabawę więcej czasu niż w przypadku jakiekolwiek innej zrobionej przez nas gry - przyznaje Parsons. A trzeba pamiętać, że Bungie w swoim dorobku ma tytuły z serii Halo, które też przecież zawsze spisywały się znakomicie."

Już nie wiem jak mam komentować głupotę newsmanów. Przypominam, że Halo nie wymagało dostępu do sieci, jak też nie było grindfestem itd. Więc porównywanie w tym względzie Destiny do Halo jest nieporozumieniem. Czego oczywiście newsman nawet nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować