Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yamauchi: w Gran Turismo 7 zrobimy wszystko, czego nie mogliśmy zrobić w GT6

13 postów w tym temacie

Jak nie dadzą samochodów standard z wersji na PS2, to będzie można mówić o znaczącym postępie. Jak to jest, że kiedyś potrafili tyle samochodów zrobić, a teraz ledwo 200 robią w premium i to przez 4-5 lat, kiedy w tym czasie inne studio potrafi zrobić 3-4x tyle samochodów w podobnej jakości? Zdecydowanie wolę podejście twórców Forzy i nie dawanie samochodów z poprzedniej generacji, tak jak w 5 części, tylko 200-300 godnych tej generacji. Przecież mogli dać samochody z Forzy 4, ba, byłyby one na pewno ładniejsze niż standardy z PS2, samochodów byłoby więcej, ale jednak woleli by wszystko w grze prezentowało odpowiedni poziom. Zobaczymy czy i w GT7 będziemy musieli patrzeć na samochody z 2 generacji wstecz. Dla mnie osobiście byłaby to kpina w żywe oczy w graczy, tym bardziej po słowach: "chodzi mi o to, że gra musi pasować do epoki, w której żyjemy, do 2015 czy 2016 roku", bo samochody z GT4 na pewno nie spełniają tego warunku. Mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się nie sprawdzi, chociaż mogę się założyć, że tak właśnie będzie;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czepiacie się tych samochodów z gt4. Jeżdzę akutalnie visionami i tam też nie ma wnętrz, absolutnie mi to nie przeszkadza bo kamerę zawsze mam na zderzaku więc wnętrza nie potrzebuję.
Gran turismo zawsze było świetną reklamą samochodów ale tu liczy się tylko frajda z jazdy a widać postęp z każdą kolejną odsłoną. Ograłem setki godzin w 5 ale po ukazaniu się 6 nie ma już powrotu. Jeżeli coś jeszcze w 7 wynajdą to na pewno wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem czerpać frajdy z jazdy jeśli gra obiecuje mi widok z wnętrza pojazdu, który okazuje się być tylko bardzo marną namiastkę tego co daje mi Forza. Czytaj: Czarne wnętrza większości aut, które są brzydkie jak noc. Takie podejście mogłem zrozumieć w Gran Turismo Mobile, gdzie faktycznie mogło chodzić o to by nie zawiesić konsolki. Ale na konsoli stacjonarnej? Nie dzięki, zostanę przy Forzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie umiem czerpać frajdy z jazdy jeśli gra obiecuje mi widok z wnętrza pojazdu, który
> okazuje się być tylko bardzo marną namiastkę tego co daje mi Forza. Czytaj: Czarne wnętrza
> większości aut, które są brzydkie jak noc. Takie podejście mogłem zrozumieć w Gran Turismo
> Mobile, gdzie faktycznie mogło chodzić o to by nie zawiesić konsolki. Ale na konsoli
> stacjonarnej? Nie dzięki, zostanę przy Forzie.

Kolega zapomniał tylko wspomnieć, że ciągle kilkaset samochodów ma dostępny należycie zrobiony widok z kokpitu.
Z dwojga złego wolę, żeby te samochody były dorzucone niż gdyby miało ich nie być. Niektóre jeżdżą dobrze, inne po prostu fajnie jest mieć w garażu. Jasne, że każdy wolałby, żeby wszystkie były premium, ale taki kompromis jest moim zdaniem optymalny. Nie ma możliwości fizycznej, żeby wszystkie "standardy" przerobić na "premium". Jasne - przy części jest to po prostu kwestia nowego modelu (który trzeba zrobić od zera?), ale niektórych samochodów możliwe, że już nie da się odtworzyć z takimi detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze by zmienili dźwięki sokowirówek na dźwięki samochodów i żeby kierownice Logitecha działały z PS4, bo bez tego nie kupuje tej gry ani konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 00:35, KingShaq32 napisał:

Wolę 200-300 dobrze zrobionych aut, niż tysiąc w marnej jakości. Jeżeli chodzi o modele
samochodów Forza jest dużo lepsza.


Hint: w GT6 spokojnie jest ponad 300 samochodów "premium" czyli właśnie tych dobrze zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 17:02, Pitej napisał:

> Wolę 200-300 dobrze zrobionych aut, niż tysiąc w marnej jakości. Jeżeli chodzi o
modele
> samochodów Forza jest dużo lepsza.

Hint: w GT6 spokojnie jest ponad 300 samochodów "premium" czyli właśnie tych dobrze zrobionych.

Tylko, że te premium dalej wyglądają gorzej od aut w Forzy 4, których jest ponad 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować