Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Ogłaszam oficjalne otwarcie konkursu na najlepszy samochód z NFS: Most Wanted.

Zasady konkursu:

Do każdego ''zlotu'' zgłaszają się zawodnicy.Po zatwierdzeniu listy, ja jako organizator, wybieram samochód jaki będzie brał udział w zlocie.
Waszym zadaniem, będzie zrobienie, jak najlepiej umiecie, wybranego samochodu (oczywiście w grze NFS:MW. Co do zdjęć, to robicie dwa ujęcia, ''z ukosu'', tak żeby na jednym było widać bardziej przód, a na drugim tył).
Puźniej podam godzinę, do której będziecie mięli czas na wykonanie swoich bryk. Gdy już skończycie, to wyślijcie mi maila potwiedzającego, że jesteście już gotowi (mój mail - dj_ganja@lama.net.pl).
Następnie, gdy otrzymam wszystkie zgłoszenia, to napiszę na forum, że możecie już wystawiać swoje ''cacka''. Po wystawieniu wszystkich, każdy z was głosuje na samochód który mu się najbardziej podoba (oczywiście nie można glosować, na swoje auto). Głosy też przesyłajcie mi na maila. Gdy otrzymam głosy wszystkich uczestników, umieszczę staty na forum. Oczywiście wygrywa auto, które dostanie najwięcej głosów, a zwycięsca, będzie miał satysfakcję z tego, że najlepiej stuningował samochód :D.


Dziś przeprowadzimy edycję testową ...

Oto lista uczestników:
1.RX-8
2.Liquid
3.DemonCleaner
4.SW007
5.Dawid17
6.lord dredy
7.pinu?

Samochód jaki wybrałem do edycji, to Mitsubishi Eclipse.
Na potwierdzenia czekam dziś do godziny 22.00 (aczkolwiek, czas ten może się przedłużyć, bo nie wiem czy wszyscy uczestnicy będą dziś na forum).

Miłego tuningowania !!!

PS: Mam prośbę do moderatora o przypięcie tego posta, aby zasady były widoczne na każdej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 18:00, Dante Dy`nei napisał:

Ogłaszam oficjalne otwarcie konkursu na najlepszy samochód z NFS: Most Wanted.

Zasady konkursu:

Do każdego ''zlotu'' zgłaszają się zawodnicy.Po zatwierdzeniu listy, ja jako organizator, wybieram
samochód jaki będzie brał udział w zlocie.
Waszym zadaniem, będzie zrobienie, jak najlepiej umiecie, wybranego samochodu (oczywiście w
grze NFS:MW. Co do zdjęć, to robicie dwa ujęcia, ''z ukosu'', tak żeby na jednym było widać
bardziej przód, a na drugim tył).
Puźniej podam godzinę, do której będziecie mięli czas na wykonanie swoich bryk. Gdy już skończycie,
to wyślijcie mi maila potwiedzającego, że jesteście już gotowi (mój mail - dj_ganja@lama.net.pl).
Następnie, gdy otrzymam wszystkie zgłoszenia, to napiszę na forum, że możecie już wystawiać
swoje ''cacka''. Po wystawieniu wszystkich, każdy z was głosuje na samochód który mu się najbardziej
podoba (oczywiście nie można glosować, na swoje auto). Głosy też przesyłajcie mi na maila.
Gdy otrzymam głosy wszystkich uczestników, umieszczę staty na forum. Oczywiście wygrywa auto,
które dostanie najwięcej głosów, a zwycięsca, będzie miał satysfakcję z tego, że najlepiej
stuningował samochód :D.


Dziś przeprowadzimy edycję testową ...

Oto lista uczestników:
1.RX-8
2.Liquid
3.DemonCleaner
4.SW007
5.Dawid17
6.lord dredy
7.pinu?

Samochód jaki wybrałem do edycji, to Mitsubishi Eclipse.
Na potwierdzenia czekam dziś do godziny 22.00 (aczkolwiek, czas ten może się przedłużyć, bo
nie wiem czy wszyscy uczestnicy będą dziś na forum).

Miłego tuningowania !!!

PS: Mam prośbę do moderatora o przypięcie tego posta, aby zasady były widoczne na każdej stronie.

ja potwierdzam swój udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 18:26, Artur von Fornal napisał:

Istnieje możliwość załapania się na drugą turę? Chętnie wezmę udział a przegapiłem zgłoszenia
do dzisiejszego pokazu.


Nie ma problemu, ta tura jest próbna, a mamy przecież do wykorzystania cały wachlarz samochodów z Most Wanted.

pinu? - jak zrobiłeś/zrobisz, już swój samochód, to wyślij mi maila z potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. no cóż, jakby na to nie patrzeć, to jest już 23, a maila dostałem, jak narazie tylko od RX''a. Wydaje mi się, że jednak poczekamy z tym do jutra.

A skoro jest czas to ... Artur von Fornal - możesz wziąść udział w zlocie próbnym, więc odpicuj swojego Eclipse''a i wyślij mi maila, jak skończysz.

BTW. wszyscy wyślijcie mi maile jak skończycie ... lista wygląda tak ...

1.RX-8 => Ready
2.Liquid
3.DemonCleaner
4.SW007
5.Dawid17
6.lord dredy
7.pinu?
8.Artur von Fornal

... i do roboty ludzie ... czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 23:04, Dante Dy`nei napisał:

Hmm .. no cóż, jakby na to nie patrzeć, to jest już 23, a maila dostałem, jak narazie tylko
od RX''a. Wydaje mi się, że jednak poczekamy z tym do jutra.

A skoro jest czas to ... Artur von Fornal - możesz wziąść udział w zlocie próbnym, więc odpicuj
swojego Eclipse''a i wyślij mi maila, jak skończysz.

BTW. wszyscy wyślijcie mi maile jak skończycie ... lista wygląda tak ...

1.RX-8 => Ready
2.Liquid
3.DemonCleaner
4.SW007
5.Dawid17
6.lord dredy
7.pinu?
8.Artur von Fornal

... i do roboty ludzie ... czekam.


przyślę ci sejwa z stuningowanym samochodem bo mi się Print screen zepsuł dobra?? Odpisz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:22, pinu? napisał:

> Hmm .. no cóż, jakby na to nie patrzeć, to jest już 23, a maila dostałem, jak narazie
tylko
> od RX''a. Wydaje mi się, że jednak poczekamy z tym do jutra.
>
> A skoro jest czas to ... Artur von Fornal - możesz wziąść udział w zlocie próbnym, więc
odpicuj
> swojego Eclipse''a i wyślij mi maila, jak skończysz.
>
> BTW. wszyscy wyślijcie mi maile jak skończycie ... lista wygląda tak ...
>
> 1.RX-8 => Ready
> 2.Liquid
> 3.DemonCleaner
> 4.SW007
> 5.Dawid17
> 6.lord dredy
> 7.pinu?
> 8.Artur von Fornal
>
> ... i do roboty ludzie ... czekam.

przyślę ci sejwa z stuningowanym samochodem bo mi się Print screen zepsuł dobra?? Odpisz mi


aha i przypominam mój samochód to BMW M3 GTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 23:04, Dante Dy`nei napisał:

Hmm .. no cóż, jakby na to nie patrzeć, to jest już 23, a maila dostałem, jak narazie tylko
od RX''a. Wydaje mi się, że jednak poczekamy z tym do jutra.

A skoro jest czas to ... Artur von Fornal - możesz wziąść udział w zlocie próbnym, więc odpicuj
swojego Eclipse''a i wyślij mi maila, jak skończysz.

BTW. wszyscy wyślijcie mi maile jak skończycie ... lista wygląda tak ...

1.RX-8 => Ready
2.Liquid
3.DemonCleaner
4.SW007
5.Dawid17
6.lord dredy
7.pinu?
8.Artur von Fornal

... i do roboty ludzie ... czekam.

Już ci wysłałem tego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:22, pinu? napisał:

aha i przypominam mój samochód to BMW M3 GTR


Będzie mały problem, bo ...

1. W pierwszym poście jest regulamin (przeczytaj go !!!), a samochód jaki wybrałem to Mitsubishi Eclipse.
2. Niestety nie mogę pomóc ci w wystawieniu samochodu, bo nie mam w tej chwili gry na dysku, a płyty zostały u kuzyna.

Jeśli masz problemy z Print Screenem to poleca jakiś program, do robienia zrzutów ekranu jak np. ImageShack QuickShot. Sciągniesz go stąd => http://img1.imageshack.us/isqs1.52.exe
Jak będziesz miał jakieś problemy w obsłudze to napisz, a wyjaśnie ci jak go urzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:21, Dante Dy`nei napisał:

> aha i przypominam mój samochód to BMW M3 GTR

Będzie mały problem, bo ...

1. W pierwszym poście jest regulamin (przeczytaj go !!!), a samochód jaki wybrałem to Mitsubishi
Eclipse.
2. Niestety nie mogę pomóc ci w wystawieniu samochodu, bo nie mam w tej chwili gry na dysku,
a płyty zostały u kuzyna.

Jeśli masz problemy z Print Screenem to poleca jakiś program, do robienia zrzutów ekranu jak
np. ImageShack QuickShot. Sciągniesz go stąd => http://img1.imageshack.us/isqs1.52.exe
Jak będziesz miał jakieś problemy w obsłudze to napisz, a wyjaśnie ci jak go urzyć.


zmieniam samochód na murcielago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Przepraszam bardzo, bynajmniej nie jest w mojej intencji Cię urazić,
ale nie wiem czy zrozumiałeś o co chodziło koledze Dante Dy`nei, który odsyła do 1 pkt. regulaminu.
On jako osoba prowadząca tą edycję wybrał samochód do tuningu - Mitsubishi Eclipse.
Dlaczego próbujesz to zmienić i robić zamieszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem dlaczego jesteś taki uparty ... -_-

Jeżeli chcesz brać udział to dostosuj się do Zasad konkursu.
Zacytuję "... ja jako organizator, wybieram samochód jaki będzie brał udział w zlocie."
Wybrałem Mitsubishi Eclipse i tego się trzymamy.

Jak narzie dostałem potwierdzenie od RX-8 i Artur von Fornal ... co z wami ludzie. Zgłaszacie się, a potem olewacie ... i nie wykręcajcie się, że was nie było na forum (jeżeli mieliście do niego dostęp), bo jak się do czegoś zobowiązuje, to trzeba dotrzymać słowa. Przynajmniej tak jest w moim mniemaniu. Ew. napisać, że rezygnujecie, jeżeli nie macie czasu. Chociaż zrobiebie fury w MW, nie powinno zająć dłużej jak do 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:47, Dante Dy`nei napisał:

/.../

Nie wiem dlaczego jesteś taki uparty ... -_-

Jeżeli chcesz brać udział to dostosuj się do Zasad konkursu.
Zacytuję "... ja jako organizator, wybieram samochód jaki będzie brał udział w zlocie."
Wybrałem Mitsubishi Eclipse i tego się trzymamy.

Jak narzie dostałem potwierdzenie od RX-8 i Artur von Fornal ... co z wami ludzie. Zgłaszacie
się, a potem olewacie ... i nie wykręcajcie się, że was nie było na forum (jeżeli mieliście
do niego dostęp), bo jak się do czegoś zobowiązuje, to trzeba dotrzymać słowa. Przynajmniej
tak jest w moim mniemaniu. Ew. napisać, że rezygnujecie, jeżeli nie macie czasu. Chociaż zrobiebie
fury w MW, nie powinno zająć dłużej jak do 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... samochód się zgadza. Fotki wystawiamy, jak wszyscy dadzą mi znać na maila, że są gotowi. Wtedy ja piszę, że możecie wystawiać i wtedy dajecie fotki ...

RX-8 wyjeżdża i będzie za 12 dni, ale nie martwcie się, ja wystawie jego foty i zagłosuje za niego na najlepiej odpicowany wóz.

Jak narazie mam 4 potwierdzenia ... RX-8, Artur von Fornal, DemonCleaner i pinu?, jak z resztą wszyscy widzą też jest gotowy ... czekam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, jest pięciu zawodników:

1.RX-8
2.DemonCleaner
3.SW007
4.pinu?
5.Artur von Fornal

Spróbujemy coś zadziałać ... czyli wystawiamy teraz swoje smochody, bez zbędnego spamu, poprtostu 2 foty i swój nick w poście. RX-8 wyjechał, ale przesłał mi wcześniej swoją furę, więc wystawię za niego. Głos też oddam za RX-8 ... ale narazie tylko wystawimay ...

RX-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować