Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 09:16, speedraid napisał:

To stwórz własny temat i tam bedziesz prowadził taki konurs.


1. Propozycja wyszła od NyGgA MiLy - ja tylko rozwinąłem jego myśl
2. Taki temat już istnieje http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1768&u=17 musiałby go ktoś po prostu reaktywować
3. Nie zgłaszam się do prowadzenia, bo nie dysponuję czasem, ale jako uczestnik, być może tak

A może Ty byś poprowadził? Często się wypowiadasz na Forum, więc może miałbyś czas?
Chyba, że nie jesteś tym tematem zainteresowany. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za tamtego posta kliknąłem przez przypadek.
Ja też się zapisuję:
1. NyGgA MiLy
2. Krystian-03
3. DemonCleaner
4. RX-8
5. MastAlol
6. Blade2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Prowadzącego.
Ponieważ Ciaputka wczoraj wcale nie było na Forum, a dziś jak na razie też jeszcze nie ma.
Do której godziny dajesz czas zwycięzcy (każdemu jednemu, chodzi o rozwiązanie dylematu na przyszłość) na wybranie nowego auta.
Jeśli się nie zjawi to "obowiązek" spada na kolejnego na podium.
Czy 24 godziny od ogłoszenia wyników, czy może masz inną propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mógłbyś trochę szybciej. Jutro wyjezdżam na dwa tygodnie, a przez ciebie możliwe że nie zdąrze wystawić samochodu:D Zadaj coś, co da się stuningować lecz żeby nie bylo za bardzo sportowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:05, DemonCleaner napisał:

Pytanie do Prowadzącego.
Ponieważ Ciaputka wczoraj wcale nie było na Forum, a dziś jak na razie też jeszcze nie ma.
Do której godziny dajesz czas zwycięzcy (każdemu jednemu, chodzi o rozwiązanie dylematu na
przyszłość) na wybranie nowego auta.
Jeśli się nie zjawi to "obowiązek" spada na kolejnego na podium.
Czy 24 godziny od ogłoszenia wyników, czy może masz inną propozycję?

Lepiej by było jakby kepny zadał samochód od razu, bo takie czekanie to bez sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeśli ciaputek się nie pojawi i będzie decyzja, że ja mam wybrać wozik to jak mnie nie będzie to teraz powiem, że jak to odemnie zależy to niech będzie Subaru Impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 12:25, kepny napisał:

To jeśli ciaputek się nie pojawi i będzie decyzja, że ja mam wybrać wozik to jak mnie nie będzie
to teraz powiem, że jak to odemnie zależy to niech będzie Subaru Impreza :)


No to teraz tylko poczekajmy na oficjalne potwierdzenie przez Dantego lub zaprzeczenie przez Ciaputka :)
I będzie można przystąpić do tego co w tym temacie najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwycięsca ma 24 godz. od podania wyników, na wybranie kolejnego samochodu ... w przypadku ciaputka, zostało jeszcze 3 godz. i 13 min. ... O 17:24 proszę drugiego na liście, aby podał następną brykę ... o ile ciaputek wczesniej nie wróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym wystawianiem aut? Tzn. dalej będzie taki bałagan że każdy wystawia kiedy chce? Bo moim zdaniem powinna być na to określona godzina (np. 22) i od tej godziny uczestnicy mają powiedzmy 5-10 minut żeby wystawiać. A ci którzy nie mogą być obecni na forum to dają autko komuś kto będzie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:59, Erwin160 napisał:

A co z tym wystawianiem aut? Tzn. dalej będzie taki bałagan że każdy wystawia kiedy chce?
Bo moim zdaniem powinna być na to określona godzina (np. 22) i od tej godziny uczestnicy mają
powiedzmy 5-10 minut żeby wystawiać. A ci którzy nie mogą być obecni na forum to dają autko
komuś kto będzie i po sprawie.

Są przecież zasady przypięte u góry ekranu. 5-10 minut to zdecydowanie za malo. Przecież nie kazdy siedzi całą dobę przed kompem. A z resztą spotyka cie korek po drodze do domu. Spóźniasz się 10 minut na wystawianie pojazdu. Troche twój pomysł nie został przemyślany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Jak już pisałem w regulaminie, sam będę podawał, ile czasu macie na wystawianie samochodów. Ale czas jaki daje ... daje w załorzeniu, że każdy zagląda na forum, przynajmniej raz dziennie. Jeśli ktoś wie, że nie będzie w stanie być na forum w czasie wystawiania pojazdu, to informuje o tym w temacie i daje komuś swoje auto, alby je wystawił (mp. mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia godzina minęła, kolega Ciaputek chyba nie mógł się dziś stawić, szkoda.

Czy możemy potraktować post kepnego "To jeśli ciaputek się nie pojawi i będzie decyzja, że ja mam wybrać wozik to jak mnie nie będzie to teraz powiem, że jak to odemnie zależy to niech będzie Subaru Impreza" za wiążący i przystąpić do zabawy?
Oczywiście z podaniem wszystkich terminów: zamknięcia listy, wystawiania i głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jak coś to potwierdzam Subaru Impreza :) szkoda, ze ciaputek się nie pokazał w końcu to byłjego przywilej ale cóż :) ja się cieszę, ze mogłem wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 19:17, kepny napisał:

Ok jak coś to potwierdzam Subaru Impreza :) szkoda, ze ciaputek się nie pokazał w końcu to
byłjego przywilej ale cóż :) ja się cieszę, ze mogłem wybrać :)



Czyli tunningujemy Subaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować