Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 22:10, Dante Dy`nei napisał:

\...\

Miałem, zaproponować, małe głosowanko, co inni o tym sądzą, ale skoro już wjechałeś, to nie
będę cię zatrzymywał. Następnym razem jednak, poczekaj na moją odpowiedz.

A to przepraszam! Bardzo mi glupio, tylko że nie mogłem wytrzymać bo jak już wspomniałem powyzej wyjezdżam, ale mozecie zrobić głosowanie:D To się nie powtórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie biorę udziału w konkursie, ale chciałem spytać, jak wam się podoba moja Impreza. Robiłem ją już jakiś czas temu ... Założenie było takie, żeby zachować, znany już wszystkim design, jaki można spotkać w wielu samochodach Subaru ... oto ona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:42, Dante Dy`nei napisał:

Może i nie biorę udziału w konkursie, ale chciałem spytać, jak wam się podoba moja Impreza.
Robiłem ją już jakiś czas temu ... Założenie było takie, żeby zachować, znany już wszystkim
design, jaki można spotkać w wielu samochodach Subaru ... oto ona ...


Czadowa szkoda że nie wziąłeś udziału w konkursie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały ! To jest tuning jaki ja lubię, bez żadnych udziwnień, wszystko ładnie spasowane, nie ma żadnych zbyt agresywnych elementów, nie jest także zbyt stonowany. Złote, szprychowe felgi idealnie pasują do Imprezy, jak dla mnie mogły by być o jeden numer mniejsze, bo patrząc od strony praktycznej, jeżdżenie samochodem z oponami o takim profilu zdecydowanie nie nalezy do przyjemności. Lakier mógłby być w ciemniejszym odcieniu, ale wtedy nie pasowałby żółty kolor vinylu, więc tak jak jest, wygląda naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o opinię Ekspertów!
[w kretyńskiej ramce na dole ekranu pojawia się napis "RX-8 - znawca Tuningologii" :P]
Coż, Panie Dante, styl samochodów marki Subaru został zachowany, ale tylko do pewnego stopnia. Felgi O.Z. Racing idealnie pasują do Imprezy WRX STi, chociażby z tego względu iż całkiem podobne są stosowane w odmianie WRC na rajdach asfaltowych. Moje zastrzeżenia budzi natomiast spoiler, który jest, hmm, jakby to ująć... Troszkę zbyt delikatny. Sugerowałbym raczej użycie czegoś bardziej w stylu Prodrive''owskiego spoilera do Imprezy STi WRC... Bodykit nałożony na prezentowany samochód również nieco odstaje od tradycji marki Subaru, aczkolwiek kształt zestawu na nadzwozie nie zależy od Pana. Efekt końcowy oceniam na 8 w skali do 10. Czy którys z kolegów obeznych w studiu ma jakiekolwiek obiekcje, co do mojej oceny?

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:42, Dante Dy`nei napisał:

Może i nie biorę udziału w konkursie, ale chciałem spytać, jak wam się podoba moja Impreza.
Robiłem ją już jakiś czas temu ... Założenie było takie, żeby zachować, znany już wszystkim
design, jaki można spotkać w wielu samochodach Subaru ... oto ona ...



Jak dla mnie bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:00, kepny napisał:

Kepny



Twoja fura jest ostatnia,więc sugeruję,żeby zacząć głosowanie:)


(Czy każdy widział moje Subaru?Sorry,że to link,inaczej nie mogę:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:02, NyGgA MiLy napisał:

> Kepny


Twoja fura jest ostatnia,więc sugeruję,żeby zacząć głosowanie:)


(Czy każdy widział moje Subaru?Sorry,że to link,inaczej nie mogę:()


Tak ja widziałęm bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:04, kepny napisał:

> > Kepny
>
>
> Twoja fura jest ostatnia,więc sugeruję,żeby zacząć głosowanie:)
>
>
> (Czy każdy widział moje Subaru?Sorry,że to link,inaczej nie mogę:()

Tak ja widziałęm bez problemu :)



No to się cieszę:)


Może pora na głosowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:06, Artur von Fornal napisał:

A DemonCleaner? Wydaje mi się, żę miał brać udział a chyba nie widziałem jego Subaru...



Zliczyłem,10 uczestników,10 fur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 23:13, NyGgA MiLy napisał:

Zliczyłem,10 uczestników,10 fur.


No tak, bo pewnie policzyłeś moją też, która nie zalicza się do konkursu. Faktycznie DemonCleaner jeszcze nie wystawił swojej, więc czekamy dalej ...

RX-8 i NyGgA MiLy, jak narazie wysłali mi głosy ... nie bed ich liczył. Jak sie pokaże DemonCleaner, to wyślecie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wczorajszego potwierdzenia udziału jestem zmuszony okolicznościami do wycofania się z tej edycji, nie jestem w stanie dotrzymać terminów, a nie chcę psuć całej zabawy. Myślę, że w kolejnej edycji znów się spotkamy.
Jeśli nie macie nic przeciwko, mogę oddać moje miejsce na liście Dante, przecież im więcej samochodów tym fajniej.
Proszę zatem o kontynuowanie głosowania i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 08:14, DemonCleaner napisał:

Pomimo wczorajszego potwierdzenia udziału jestem zmuszony okolicznościami do wycofania się
z tej edycji, nie jestem w stanie dotrzymać terminów, a nie chcę psuć całej zabawy. Myślę,
że w kolejnej edycji znów się spotkamy.
Jeśli nie macie nic przeciwko, mogę oddać moje miejsce na liście Dante, przecież im więcej
samochodów tym fajniej.
Proszę zatem o kontynuowanie głosowania i pozdrowionka.

Skoro nie możesz wziąść udziału w konursie porządze się trochę: Zaczynamy głosowanie!
P.S. A wszystko po to aby usprawnić lub przyśpieszyć działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować