Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elite: Dangerous - betatest

9 postów w tym temacie

Zapowiada się obiecująco. To ma wyjść w tym roku? Jakoś nie wydaje mi się, żeby zdołali to dokończyć, a osobiście wole grać w kompletne gry.

Będzie betatest Star Citizen? Ponoć obie gry graficznie prezentują się fantastycznie, ale z tego co wyczytałem Elite ma w tej chwili lepszy model sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Będzie betatest Star Citizen? Ponoć obie gry graficznie prezentują się fantastycznie,
> ale z tego co wyczytałem Elite ma w tej chwili lepszy model sterowania.

Będzie Star Citizen jak udostępnią coś więcej niż Arenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję Pana Redaktora oraz Szanowną Redakcję, iż kategorycznie odmawiam przeczytania powyższego artykuły, bo znowu wydam kasę na kolejną grę. Nie stać mnie, jasne? Proszę NIE pisać entuzjastycznych recenzji, nie zachwalać i nie polecać. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niniejszym informuję Pana Redaktora oraz Szanowną Redakcję, iż kategorycznie odmawiam
> przeczytania powyższego artykuły, bo znowu wydam kasę na kolejną grę. Nie stać mnie,
> jasne? Proszę NIE pisać entuzjastycznych recenzji, nie zachwalać i nie polecać. :[

przepraszamy najmocniej, to się już więcej nie powtórzy

NOT

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 15:58, KeyserSoze napisał:

NOT


Wiśnia...

A poważniej - bardzo cieszy mnie to, co przeczytałem, bo miałem pewne obawy co do tej gry. Od czasów Privateera żaden space sim z "wątkiem" ekonomicznym mnie nie zainteresował (właściwie nawet Star Citizen jakoś ani mnie ziębi, ani grzeje), natomiast na E:D czekałem i bałem się, że może wyjść gra na miarę naszych czasów - uproszczona aż do bólu, gdzie wciśnięcie jednego klawisza sprawi, że gra sama wybierze punkt docelowy, doleci, zadokuje, sprzeda towar, sprawdzi co warto kupić, kupi i zaproponuje najlepszy punkt zbytu nowego towaru. A tu taka perełka się zapowiada...

Wracam do ślinienia się nad screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> i bałem się, że może wyjść gra na miarę naszych czasów - uproszczona aż do bólu, gdzie
> wciśnięcie jednego klawisza sprawi, że gra sama wybierze punkt docelowy, doleci, zadokuje

no nie, jest nawet trudniej niż we Frontierze, bo tam mogłeś odpalić autopilota zaraz po skoku do układu i iść sobie na fajka albo do wucetu a statek sam doleciał i sam zadokował. Tutaj komputer dokujący działa jak w pierwszym Elite - tylko w pobliżu stacji. I na dodatek tak samo strasznie cuduje z podejściem, co czasem trwa wielokrotnie dłużej, niż sam by to człowiek zrobił :)

> sprzeda towar, sprawdzi co warto kupić, kupi i zaproponuje najlepszy punkt zbytu nowego towaru

nie ma szans. Choć w trybie galaktycznej mapy można teoretycznie podświetlić szlaki handlowe, żeby się zorientować w tym co, gdzie i komu, to żadnych więcej podpowiedzi nie ma. Ja sobie notowałem na kartkach gdzie najlepsze deale można robić, ale prawda jest taka, że handel zaczyna być opłacalny sam z siebie dopiero jak masz ponad 50-tonową ładownię, czyli coś większego od Cobry. Do tego czasu bardziej opłacalne są misje kurierskie i czartery, zwłaszcza te większe, na których można stuknąć i ponad 60k kredytów jednorazowo - a nowa Cobra kosztuje 250k (choć żeby ją wyposażyć i dopieścić to trzeba z dziesięć razy tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować