Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny hit wylądował na Wii U. Przegląd ocen Bayonetty 2

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Kto już żałował, że druga Bayonetta nie pojawi się na konsolach, na których debiutowała pierwsza część, będzie żałował podwójnie, a kto nie żałował, ten zacznie. Produkcja Platinum Games zbiera znakomite oceny.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny hit wylądował na Wii U. Przegląd ocen Bayonetty 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

91/100 dla Bayonetty? Zbiorowe zaburzenia u recenzentów. Na yt można zobaczyć sobie 1 chapter. Co takiego niesamowitego jest w tej grze nie wiem i się nie przekonam, bo cena za wii u jest pomylona jak porównać ich podzespoły do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 12:55, ozoqq napisał:

91/100 dla Bayonetty? Zbiorowe zaburzenia u recenzentów. Na yt można zobaczyć sobie 1
chapter. Co takiego niesamowitego jest w tej grze nie wiem i się nie przekonam

No to nie wiesz i się nie przekonasz, a mimo tego próbujesz oceniać grę na podstawie filmiku na YT i bagatelizować zdanie ludzi, którzy w grę grali i ją przeszedli. Geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 91/100 dla Bayonetty? Zbiorowe zaburzenia u recenzentów. Na yt można zobaczyć sobie
> 1
> > chapter. Co takiego niesamowitego jest w tej grze nie wiem i się nie przekonam
> No to nie wiesz i się nie przekonasz, a mimo tego próbujesz oceniać grę na podstawie
> filmiku na YT i bagatelizować zdanie ludzi, którzy w grę grali i ją przeszedli. Geniusz.

Mam ponad 15 letnie doświadczenie w grach, rocznie przechodzę 15-20 dużych gier i już z krótkiego filmiku na YT mogę wyczytać bardzo wiele. Nie mniej tytuł oceniany tak wysoko na pewno jest co najmniej dobry. Pytanie czy rzeczywiście jest to taki mesjasz gatunku jak go malują. Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > 91/100 dla Bayonetty? Zbiorowe zaburzenia u recenzentów. Na yt można zobaczyć
> sobie
> > 1
> > > chapter. Co takiego niesamowitego jest w tej grze nie wiem i się nie przekonam
>
> > No to nie wiesz i się nie przekonasz, a mimo tego próbujesz oceniać grę na podstawie
>
> > filmiku na YT i bagatelizować zdanie ludzi, którzy w grę grali i ją przeszedli.
> Geniusz.
>
> Mam ponad 15 letnie doświadczenie w grach, rocznie przechodzę 15-20 dużych gier i już
> z krótkiego filmiku na YT mogę wyczytać bardzo wiele. Nie mniej tytuł oceniany tak wysoko
> na pewno jest co najmniej dobry. Pytanie czy rzeczywiście jest to taki mesjasz gatunku
> jak go malują. Nie sądzę.


Bardzo zabawny komentarz. Tochę mi się kojarzy jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą" opowiadał o tym ile ogląda filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gdy oglądam gameplay to zazwyczaj później gdy gram, gra nie jest ani lepsza ani gorsza niż widziałem na filmie, więc nie kumam tej żelaznej zasady, że nie grałeś nie oceniaj... są pewnie wyjątki, ale bez jaj... oczywiście całość można inaczej odebrać niż fragment gameplaya, ale zasady rozgrywki, grafikę i mechanikę można poznać bez problemu jeśli się trochę siedzi w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo zabawny komentarz. Tochę mi się kojarzy jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą" opowiadał
> o tym ile ogląda filmów.

A siebie w jakiej roli byś obsadził? Alfonsa od rozbitego samochodu? Czy łatwiej byłoby ci zagrać Jarosława Psikutę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę, że Bayo2 jest jest genialna! Mesjasz gatunku japońskiego-kicz-Slashera!!! Już jedynka ryła beret japońskim kiczem i akcją! Oby było więcej takich produkcji, bo poza Bayo1 to od DMC3 (gdzie Dante motocyklem oklepywał maszakary albo rozbił bile kulą z pistoletu etc) nic dawno się nie pojawiło. Vanguard wyszedł trochę poważniej, a MGR:R to już był całkiem poważny.

I dla osób które twierdzą, że gra nie jest warta tej oceny - to nie jest gra dla was. Jeśli bardziej was żenuje (niż daje frajdę) możliwość kopnięcia odrzutowca w locie to nie jesteście targetem tej gry.

Ja tam marzę o Bayo2 na PS4!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ograłem demo dwójeczki i zryło mi banie. Ta gra jest lepsza niż trzecia część DEvil May Cry. System combosow, uniki i ataki specjalne miażdżą konkurencje. Natychmiast kupiłem w wersji z jedyneczką. Ta gra wymiata. Smieszni są ludzi, którzy akceptują dyszki dla wszystkich GodOfWarów i nie potrafia sie pogodzić z tym, że konkurencja moze być równie dobra. Niech płaczki plączą lepiej nad DelayCrap, bo to nie zasługuje nawet na siedem. Tak grałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj ograłem demo dwójeczki i zryło mi banie. Ta gra jest lepsza niż trzecia część
> DEvil May Cry. System combosow, uniki i ataki specjalne miażdżą konkurencje. Natychmiast
> kupiłem w wersji z jedyneczką. Ta gra wymiata. Smieszni są ludzi, którzy akceptują dyszki
> dla wszystkich GodOfWarów i nie potrafia sie pogodzić z tym, że konkurencja moze być
> równie dobra. Niech płaczki plączą lepiej nad DelayCrap, bo to nie zasługuje nawet na
> siedem. Tak grałem. :P
Wiem tylko, że Bayonetta nie umywała się do God of Wara 3. I aż nie chce się wierzyć, że zrobili taki prognez z Bayonettą dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Wiem tylko, że Bayonetta nie umywała się do God of Wara 3. I aż nie chce się wierzyć,
> że zrobili taki prognez z Bayonettą dwa.

To są dość różne gry - uwierz mi, że poziom trudności GoWa 1/2/3 przy DMC3 czy Bayo1 to jest śmieszny spacer po parku. I ja np lubie GoWy ale uważam że DMC3/4 i Bayo są lepszymi grami. DMC3 przeszedłem ok 25 razy.

Dla mnie GoW to gra przygotowa/walki a nie slasher. DMC i Bayo to slashery z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena Polygonu brzmi jak bełkot wojującej feministki, a GR jak ultrarealisty w połączeniu z kimś, kto wyjątkowo nie lubi filmu "Gra" (tam to dopiero były zwroty akcji).
> > > 91/100 dla Bayonetty? Zbiorowe zaburzenia u recenzentów. Na yt można zobaczyć
> sobie
> > 1
> > > chapter. Co takiego niesamowitego jest w tej grze nie wiem i się nie przekonam
>
> > No to nie wiesz i się nie przekonasz, a mimo tego próbujesz oceniać grę na podstawie
>
> > filmiku na YT i bagatelizować zdanie ludzi, którzy w grę grali i ją przeszedli.
> Geniusz.
>
> Mam ponad 15 letnie doświadczenie w grach, rocznie przechodzę 15-20 dużych gier i już
> z krótkiego filmiku na YT mogę wyczytać bardzo wiele. Nie mniej tytuł oceniany tak wysoko
> na pewno jest co najmniej dobry. Pytanie czy rzeczywiście jest to taki mesjasz gatunku
> jak go malują. Nie sądzę.
Ta. Czyli albo piracisz , albo wdajesz na gry rocznie 1800-2400 tysięcy zł, które bierzesz chyba z Księżyca, bo najwyraźniej jesteś bezrobotny skoro rocznie przechodzisz 15-20 gier na 100% (bo jak przechodzisz na minimum przejścia to i po 40 rocznie niewiele będziesz wiedział).
> Bardzo zabawny komentarz. Tochę mi się kojarzy jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą" opowiadał
> o tym ile ogląda filmów.
Memento "Śmierć w Wenecji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 18:07, NemoTheEight napisał:

Ta. Czyli albo piracisz , albo wdajesz na gry rocznie 1800-2400 tysięcy zł, które bierzesz
chyba z Księżyca, bo najwyraźniej jesteś bezrobotny skoro rocznie przechodzisz 15-20
gier na 100% (bo jak przechodzisz na minimum przejścia to i po 40 rocznie niewiele będziesz
wiedział).
> Bardzo zabawny komentarz. Tochę mi się kojarzy jak Bolec z "Chłopaki nie płaczą"
opowiadał
> o tym ile ogląda filmów.
Memento "Śmierć w Wenecji".


Kwestia organizowania swojego czasu. Jak podrośniesz to życie samo wymusi to na Tobie.
Kwestia wydatków na gry upraszcza się, kiedy posiada się konsolę i w legalny sposób odsprzedaje się gry za pomocą różnych serwisów i nie kupuje się każdego tytułu na premierę. Dzisiaj za 200 zł można kupić 4-5 gier w rok po ich premierze.
Moje życie prywatne nie ma tu chyba wiele do rzeczy, a twoje domysły są twoim prywatnym problemem. Rzadko kiedy kończę grę tylko przelatując tylko przez główny wątek. Mało którą grę robię na platynę (no bo przy tej ilości tytułów rocznie jednak byłoby cieżko), ale prawie w każdej zagłebiam się w wątki poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować