Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Główny bohater Assassin`s Creed Rogue będzie... wrażliwy?

13 postów w tym temacie

Niech bohater czymś nam zaimponuje, niech się wyróżnia choć trochę na tle assassynowej mechaniki, którą można się już spokojnie porzygać.
Bardziej interesująca byłaby informacja, jak długo Ubisofciątka zamierzają ciągnąć tę serię? Assassyny były fajne, ale wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech bohater czymś nam zaimponuje, niech się wyróżnia choć trochę na tle assassynowej
> mechaniki, którą można się już spokojnie porzygać.
> Bardziej interesująca byłaby informacja, jak długo Ubisofciątka zamierzają ciągnąć tę
> serię? Assassyny były fajne, ale wystarczy.


Nie, nie wystarczy, jeśli Tobie nie pasuje, to tak jak napisał przedmówca. możesz przestać grać. Mnie się ta seria nie znudziła ani odrobinę. Oby Ubisoft dalej kontynuował tą serię. Jest wyjątkowa, każda część tej serii jest w jakimś stopniu wyjątkowa. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych serii gier jakie ujrzały światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 15:44, benyM16 napisał:

Nie, nie wystarczy, jeśli Tobie nie pasuje, to tak jak napisał przedmówca. możesz przestać
grać. Mnie się ta seria nie znudziła ani odrobinę. Oby Ubisoft dalej kontynuował tą serię.
Jest wyjątkowa, każda część tej serii jest w jakimś stopniu wyjątkowa. Moim zdaniem jest
to jedna z najlepszych serii gier jakie ujrzały światło dzienne.

Ja bym trochę ostudził twoje zapędy. Fakt że pomysł z AC Ubi miało świetny. Sam zakochałem się w tej serii. Ale czy to nie zaczęło być kontynuowanie jej tylko dla $$$. O ile Unity zapowiada się świetnie o tyle Rogue już brzmi jak odgrzewany kotlecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie, nie wystarczy, jeśli Tobie nie pasuje, to tak jak napisał przedmówca. możesz
> przestać
> > grać. Mnie się ta seria nie znudziła ani odrobinę. Oby Ubisoft dalej kontynuował
> tą serię.
> > Jest wyjątkowa, każda część tej serii jest w jakimś stopniu wyjątkowa. Moim zdaniem
> jest
> > to jedna z najlepszych serii gier jakie ujrzały światło dzienne.
> Ja bym trochę ostudził twoje zapędy. Fakt że pomysł z AC Ubi miało świetny. Sam zakochałem
> się w tej serii. Ale czy to nie zaczęło być kontynuowanie jej tylko dla $$$. O ile Unity
> zapowiada się świetnie o tyle Rogue już brzmi jak odgrzewany kotlecik.


Zgodzę się, że mogliby dodać coś nowego ale sama kontynuacja serii jak dla mnie jest obowiązkowa (nawet przy tzw. odgrzewanym kotleciku). W tej kwestii jestem tradycjonalistą. Ważne jednak aby nie poszli w tym samym kierunku jak EA z Battlefield-em, gdzie faktycznie, choć sama rozgrywka jest wciągająca to niestety jest bardzo krótka. Oby Ubisoft nie poszło ich śladami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 17:09, Luk04229 napisał:

Jeśli mają robić takie jak II, Revelations, a teraz Unity to niech robią to przez 100
najbliższych lat :D



Tu się zgodzę, Revelations wprowadziła mnóstwo nowości w porównaniu z pierwszym Assassins Creed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować