Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugie spojrzenie na Shards of War

5 postów w tym temacie

5 zytów za reflinka to reklamują ludzie z sieci, że porzygać się można. Słaba gra ze zmasowanym PR''em, na jutubie już gwiazdki robią odcinek za odcinek błagając o rejestrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze tą grę można włożyć do tego samego worka co Lola czy Smite. Komuś się podoba a komuś nie. Ja sam jestem po pierwszym meczu z botami żeby zrozumieć zachowanie gry i cudem wygraliśmy. Ale ja powiem tak jak lubisz jakiegoś jutubera który ma reflinki to nie bądź dupa i rób mu reflinka pograj dzień to może ci się spodoba. A jak nie to wywal tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak szczerze tą grę można włożyć do tego samego worka co Lola czy Smite. Komuś się podoba
> a komuś nie. Ja sam jestem po pierwszym meczu z botami żeby zrozumieć zachowanie gry
> i cudem wygraliśmy. Ale ja powiem tak jak lubisz jakiegoś jutubera który ma reflinki
> to nie bądź dupa i rób mu reflinka pograj dzień to może ci się spodoba. A jak nie to
> wywal tą grę.
Dobrze gadasz, ale jednak jest troche róznic pomiędzy Shards of War in innymi grami MOBA . Zapraszam na mój filmik: https://www.youtube.com/watch?v=o1Pmm72E1l0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować