Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft rozważał stworzenie Far Cry 3,5

15 postów w tym temacie

Czy ja wiem... Far Cry 3,5 w tym przypadku powinien być czymś w rodzaju dopowiedzenia do tego, co już pojawiło się w trójce. Ewentualnie łącznikiem między trójką a czwórką, ale o takie coś to zapewne byłoby niewiarygodnie ciężko.

Ale pamiętam jak pojawiały się plotki o tym, że miałby się Far Cry 3,5 pojawić. Chyba to było po pojawieniu się Blood Dragon. Może i dobrze, że tego nie zrobili - za dużo mieszania by było. A tak mamy nowe środowisko w dobrze znanym stylu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło tak, a nie inaczej, bo gry z numerkiem w tytule sprzedają się lepiej od dajmy na to Far Cry: Vaas Revenge. Do pewnego momentu. Dobiją do Far Cry 5 a później zrobią to co z AC. Do tego czasu marka będzie już tak samo silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu FC3, o ile pierwszą część wspominam bardzo dobrze to trójka była do bólu powtarzalna i pełna elementów, które niczemu tak naprawdę nie służyły bądź zostały skopiowane z innych gier Ubisoftu. Może po prostu nie jestem fanem sandboxów ale w takiego Skyrima bądź Prototype grało mi się przyjemnie natomiast w FC3 było tylko bezsensowne bieganie po wyspie bez żadnego większego celu, fabuła oraz jej "dobre" zakończenie były okropne, w momencie gdy zobaczyłem napisy końcowe moja pierwsza sformułowana myśl "reszta historii w dlc" bo przecież został olany wątek faceta który ich na tę wyspę zwabił. Ogólnie zabrakło przy tej produkcji jakiegoś faceta, który by stwierdził - to wywalamy, a to rozbudujmy dlatego jak dla mnie powstała produkcja pełna losowych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! To już Blood Dragon był bardziej FC4 niż to, natomiast to wygląda bardziej jak samodzielny dodatek!
Oczywiście nie zmienia to faktu, że gra może być dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tym "przecież to jest Far Cry 3,5". Nie graliśmy więc nie nam oceniać. Redakcja grała i są orły (pozdro dla czytających), czyli jest coś nowego.
To dobrze znana mechanika w nowym miejscu. Czyli zajebiście.
Czy by to było 3,5 czy tak jak jest - 4, jak można do woli bawić się w tej grze, poza głównym wątkiem biorę w ciemno! No i Sangri La! To będzie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol przecież każda gra Ubisoftu to tylko poprzednia część podrasowana.
Assassins Creed 2
Assassins Creed 2.1(Brotherhood)
Assassins Creed 2.2(Revelations)
Assassins Creed 2.5(III)
Assassins Creed 2.6(Rogue)
Assassins Creed 2.7(IV)
Assassins Creed 3(Unity)

A ten FC4 to wygląda jak jakieś DLC a nie nowa odsłona.
Ubi ostatnio ładnie wali w zielonego krasnala.
Zwiastuny, na których nie widać rzeczywistej jakości grafiki tylko filmiki, obcinanie jakości grafiki tak jak w Watch Dogs, niewykorzystanie potencjału poszczególnych platform(bo chcemy aby gra wyglądała tak samo na wszystkich platformach, dobrze że chociaż na Wii nie robili tej części). 10 edycji kolekcjonerskich do wyboru, które to kolekcjonerki nie mają żadnej wartości skoro jest ich tyle, że się nawet nie sprzedadzą wszystkie. Wartość kolekcjonerską ma Wiedźmin 1 czy teraz będzie Wiedźmin 3 co dali na PS4 i X1 po kilkaset sztuk i poszło w chwile a nie można będzie kupić spokojnie w 3 wersjach do wyboru rok po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie większość powyższych komentarzy. Jakie dodatkowe zmiany powinni poczynić twórcy, abyście mogli powiedzieć, że jest to pełnoprawna kontynuacja, a nie DLC? Czy już naprawdę tak Wam się w tyłkach poprzewracało?

Koncepcja stojąca za FC3 była imo świetna, tutaj została przeniesiona do zupełnie nowego świata, z zupełnie nowymi postaciami i z zupełnie nową historią. O nowych mechanizmach ciężko póki co powiedzieć coś więcej, ale zapewne też się jakieś pojawią. FC3 też na papierku wyglądało podobnie (jeśli nie słabiej) od FC2, a wszyscy wiemy, jak znaczący to był progres. Po co wywracać do góry nogami coś, co się znakomicie sprawdziło?

Czy Gothic II był tylko DLC do jedynki? W końcu zmian tam było jeszcze mniej! Stare postacie, stary świat. Trochę większy, ale stary. Hmmmm. Może Metro: Last Light? Tutaj też nie chciało im się wymyślać nic nowego.

No panowie, nie bądźmy śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Śmieszy mnie większość powyższych komentarzy. Jakie dodatkowe zmiany powinni poczynić
> twórcy, abyście mogli powiedzieć, że jest to pełnoprawna kontynuacja, a nie DLC?
>
>

Grafika, grafika, grafika, grafika.

A jak dla mnie to w rpgu(bo tym po części jest teraz Far Cry) wystarczające jest przeniesienie tych wszystkich świetnych elementów(które w trójeczce bardzo przypadły mi do gustu) w nowe lokacje. W poprzedniej części jedyne co mnie denerwowało to taka niemota bohater(chyba każdy najbardziej lubiał Vaasa w tej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecie FarCry4 to tak naprawdę 3,5 tylko właśnie w innym świecie. Ogólne założenia to zły przywódca krainy i jego równie zły przydupas, jakaś walnięta klientka szamanka albo coś w ten deseń i z deczka ciotunia jako główny bohater. Wszystko obrazuje ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=boimiJNEOA8&list=UU0KU8F9jJqSLS11LRXvFWmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować